• ~Dwóch zas*rańców
    2014-09-23 21:04
    Kapitan SB i tajny współpracownik Bolek - niezły duecik
  • ~platformerskieCFELE
    2014-09-23 19:55
    A dlaczego NIE !!!...
    Władza UBecji pod przybraną
    nazwą PLATFORMA tak zwana Obywatelska
    umocniła sie na tyle, żenawet Miecio
    może wrócić do zabawy...

    Władcy TENkraju dobrze wiedzą,że
    bez względu na to co zrobią
    wytresowane LEMINGI P.O.kornie nadstawią TYŁKA
  • ~twbolek
    2014-09-23 20:57
    Bolek, a kolegów z UB na szatniarzy zatrudnij
  • ~polo
    2014-09-23 21:53
    Bolek POnownie na prezydenta,POlska na to zasluzyla!
  • ~SB
    2014-09-23 21:04
    Metek ma kwity w karmanie na tego parchatego kabla
  • ~"wodz" ze swoim oficerem prowadzacym
    2014-09-23 18:52
    I to by bylo na tyle
  • ~dana
    2014-09-24 04:28
    wiadomo bolek wachowski to sam zlodziej i cham smiecie i szaj znowu pchaja sie do koryta tepaki
  • ~CZLONEK "SOLIDARNOSCI""80"
    2014-09-24 05:59
    SPRYTNY BYL BOLEK,WYDYMAL 11 MILONOW SOLIDARNOSCI,NO MOZE 10 MIL, BO JAK KIEDYS POWIEDZIAL KISZCZAK WEPCHNELI DO SOLIDARNOSCI 1 MILION SWOICH AGENTOW,A WIEC MOGLI SIE SZYBKO Z PRZYWODCAMI ROZPRAWIC,ZRESZTA Z CALA SOLIDARNOSCIA. DZIEN PRZED STANEM WOJENNYM MIELI GOTOWE LISTY,KOGO INTERNOWAC,KOGO ARESZTOWAC ITP.
    MILIONY LUDZI ZAPYTUJE,JAK TO MOGLO SIE STAC I ZAPYTUJE SKAD MA PIENIADZE,ZEBY JEZDZIC PO CALYM SWIECIE ,A JUZ SZCZYTEM JEGO BEZCZELNOSCI UMIESZCZAC ZDJECIA W INERNECIE,ZEBY JESZCZE BARDZIEJ POGRAZYC SWOICH KOLEGOW Z SOLIDARNOSCI,KTORZY MUSZA WYZYC Z EMERYTURY ZA 720 ZL.POLSKICH.
    A TERAZ ODNOSNIE OBALENIA KOMUNY. KIEDY WALESA ZOSTAL PREZYDENTEM I NIE DOTRZYMAL OBIETNIC DANYCH SOLIDARNOSCI,JEGO KOLEDZY NIE MOGLI SIE DOSTAC DO PALACU,ZAPRASZALI DO SWOICH ZAKLADOW PRACY,KTORE NOWY RZAD ROZWALAL I OBAWIALI SIE,ZE STRACA PRACE TO ON NIE PRZYJEZDZAL TYLKO WYSYLAL JAKICHS SWOICH MINISTROW,A KIEDY W KONCU ZAPROSZONO GO NA KOLEJNY ZJAZD SOLIDARNOSCI W WARSZAWIE,PRZYBYL Z WACHOWSKIM. Z SALI PADALY PYTANIA,A ON ODPOWIADAL:NO CO JA MOGE ZROBIC, WIDZICIE CO WYPRAWIAJA KOMUNISCI,ROZKRADAJA POLSKE,,ZROBILI PRYWATYZACJE, A MNIE ODPOWIADAJA,ZEBYM SIE NIE WTRACAL,ZE MAM PILNOWAC SWOJEGO URZEDU. NA PROPOZYCJE SOLIDARNOSCI,ABY ROZWINAC SZTANDARY I ZNOWU ZACZAC WALCZYC Z KOMUNA ODPOWIEDZIAL,ZE ON NIE MOZE BO MA NAGRODE NOBLA.
    NO I PYTAM CZY TO ON ZNISZCZYL KOMUNE-JESLI TAKIE ODPOWIEDZI DAWAL ZAWIEDZIONYM SOLIDARNOSCIOWCOM???
    A TERAZ ZNOWU COS KOMBINUJE Z WACHOWSKIM ALE WIADOMO,ZE BEDZIE TO COS NA SZKODE POLSKI.JAK DLUGO JESZCZE LUDZIE BEDA WIERZYC W TEGO"BOHATERA",DLA KTOREGO ROBIA FILMY I KAZA NAM WIERZYC,ZE TO NASZA IKONA??? ON SAM DOBRZE WIE,ZE NIE OBALIL KOMUNIZMU, ALE NA TEJ FALI SKORZYSTALY INNE KRAJE,KTORE PRZEDE WSZYSTKIM ZROBILY LUSTRACJE I ODSUNELY OD WAZNYCH URZEDOW OSOBY,KTORE WSPOLPRACOWALY Z KOMUNA NA 20 I NA 30 LAT,A CO ON ZROBIL???FILM<<NOCNA ZMIANA -<< POKAZUJE DOKLADNIE,JAK O POLNOCY ODWOLYWAL W SEJMIE PIERWSZY DEMOKRATYCZNY RZAD PREMIERA OLSZEWSKIEGO,ZEBY ZABLOKOWAC LUSTRACE I PROCES DEMOKRATYZACJ W KRAJU.
    JAK DLUGO JESZCZE BEDZIEMY MUSIELI W NASZYCH MEDIACH OGLAGAC TE TWARZ???
  • ~bagno michnika i urbana z kwasem
    2014-10-04 22:02
    D 70lat bandy czerwonych frajeruf...sld i kretynuf z po...
  • ~przepis
    2014-10-06 17:58
    Dlaczego ta swołocz w tzw. "Centrum Solidarności" szarogęsi sie i pasożytuje za MOJE pieniadze ?! Dlaczego NASZE PODATKI wydawane są na tych zdrajców i szkodników ?! Żądam ZMIANY przepisów !!