• ~alians
    2014-11-22 11:46
    Zanim zaczniecie wypisywać bzdury na czyjś temat warto się czegoś dowiedzieć. Np o zasługach, i znaleźć rzetelne informacje o wyznaniu KATOLICKIM (zresztą - jakie to ma znaczenie?!). Pogrzeb śp. Pani Jadwigi Jaraczewskiej miał - na życzenie rodziny charakter rodzinny : na koszt rodziny, p. Jadwiga spoczęła w rodzinnym grobie. Uczestnictwo Prezydenta, Marszałka Senatu było tak jak udział przedstawicieli innych organów państwa, organizacji kombatanckich i społecznych oraz setek zwykłych ludzi- ich inicjatywą.
  • ~koma
    2014-11-21 23:26
    bez lej wody sie nie obeszło jaka ta córa debilna dała sie po howac zlucyferem i comą
  • ~kaszeba
    2014-11-23 15:38
    Uciekinierzy z 1939r przed niemieckim Hitleryzmem do Londynu i na zachod zasluguja na miano ZDRAJCY ! Zdrajca opusza i ucieka jak szczor z tonacego statku Jak i uczynil polski PRYMAS August HLOND uciekajac w 1939r na zachod i wielki meczennik wraca do kraju po wojnie ! Czego kosciol w Polsce milczy na ten temat a zamydla nam oczy wielkim meczennikiem ojczyzny WYSZYNSKIM a zdrajcy i uciekiniera nie wspominaja
  • ~gość
    2014-11-21 23:03
    Gdyby nie Rewolucja Lutowa 1918 w Niemczech i aktywna działalność do 1905 w Polskiej Partii Socjalistycznej to Józef Piłsudski zostałby dożywotnio w więzieniu magdeburskim .Jadwiga to ulubiona córusia marszałka Piłsudskiego , która lubiła tytułować się herbem szlacheckim i przechwalać , krótkimi lotami na zastępstwie w dywizjonie transportowym 316. Ponadto zdobyła wykształcenie w Londynie za pieniądze z Funduszu Obrony Narodowej RP , który po wywiezieniu w 1939 do Londynu już nigdy nie powrócił do Polski w całości.
  • ~Konrad Wallenrod
    2014-11-21 23:43
    Spotkalem ta pania i rozmawialem z nia.Bylem dobity kiedy dowiedzialem sie , ze nie byla chrzescijanka, pozostala w religii mamy.Na zdieciach jakos nie widac ksiezy ?, ani tez rabinow.Piekna konspiracja nawet na pogrzebie.
  • ~Konrad Wallenrod
    2014-11-22 09:53
    Nic do tej kobiety zlego nie mialem, sam bedac Slowianinem katolikiem nie jestem.Rozmowa takie miejsce miala w Sydney, przy swiadkach dzialaczce Solidarnosci i czlowiekiem z zarzadu Poloni.Prawdy zabic sie nie da.
  • ~Motek*Wiesio13*vel_pol-anka_grabaż_koma_K.W._itp..
    2014-11-22 00:21
    RE: Konrad Wallenrod 23:43 _ przestańBredziź ChienoMedialna - obiecałeś wszem i wobec FaszystoZOOMOwcuJaruzela zająć się swoją JechowąBiblią zNadarzyna i nie psućPowietrza na forum derFakt ??? - i co znów wyszło z ciebie *Chamidło z Wora* i plujesz żółcią nad trumną Polskiej Wielkiej Patriotki !!!
  • ~grabarz
    2014-11-23 15:41
    Wszystkie PADLINY uciekinierzy na zachod kiedy umra chca byc pochowani w kraju ! Bo na zachodzie i USA pies z kulawa noga nie przyjdzie na cmentarz a w polsce to moga sie zesrac robiac pokazuwe na cmentarzach
  • ~antyMOnia
    2014-11-26 14:02
    Córki marszałka Piłsudskiego to były mądre, wykształcone i skromne osoby . W przeciwieństwie do córek obecnych "władców" byle jak wykształconych, albo wcale, zwykłych ściankowych celebrytek, których jedynymi "wartościami" są ciuch, but, torebka i kosmetyki. Najlepiej żeby to wszystko kosztowało wielką kasę od tatusiów, których utrzymujemy my podatnicy.
  • ~jaszczur
    2014-11-26 09:06
    warta honorowa też prywatna inicjatywa .