• ~T
    (2015-05-15 13:25)
    Hitler i Piłsudski to byli narodowi socjaliści. Obydwaj walczyli z bolszewizmem.
  • ~Dante
    (2015-05-15 11:18)
    @ historyk: skad ty te twoje historyczne modrosci bierzesz, z mitow i bajek? . Gdyba Dziadek zyl to do wojny w 1939 roku by niedoszlo. Adolf mila bardzo wyskoie mniemanie o Marszalku i widzal go jako sojusznika. Do paktu Ribbentrop-Molotow doszlo bo Polska sama sie wymanewrowala politycznie w tzw. kozi rog szkajac przjacol daleko a wrogow blisko ... to tak ja obenie jest. Dla IIII Rzeszy priorytetem byla ropa nafotwa i zaglebie Baku a nie jakies tam biegajace po polach czarno-biale krowy.
  • ~kubi
    (2015-05-15 10:42)
    re: ~no tak2015-05-15 10:09
    A ty jesteś taki die beschiessen frajerek.
  • ~POLAK
    (2015-05-15 11:37)
    GDYBY PILSUDSKI RZADZIL W 1939 W POLSCE HITLER BY NA NAS NIE NAPADL BO JESLI BY TO ZROBIL MOGLBY PRZEGRAC
  • ~ślązak
    (2015-05-15 13:22)
    to on był twórcą polskich obozów
  • ~Dante
    (2015-05-15 15:03)
    @ @ historyk:sorry za re-poste(o mitach i bajkach), ja zle przeczytalem Twoj wpis. Masz racje i ja podzielam Twoje zdanie.
  • ~Szewc Kilinski
    (2015-05-15 15:01)
    jednego i drugiego wynieśli żydzi na pomniki , poczytajcie sobie trochę więcej na temat jednego i drugiego...
  • ~voiceinthedesert
    (2015-05-15 21:18)
    Gen. Piłsudski przerastał Hitlera o głowę! Hitler go uważał za wielkiego generała. Dlatego, gdy Niemcy wjechali do Krakowa, 6 września 1939 r., Hitler natychmiast rozkazał gwardię honorową przy grobie swojego bohatera!
  • ~poPO
    (2015-05-15 15:54)
    Jesli ktos mysli , ze takich ludzi jak marszalek dzis nie ma jest w wielkim bledzie.
    Sa i najlatwiej ich poznac po tym , ze nienawidzi ich GW i monopol medialny.
  • ~Dante
    (2015-05-15 11:20)
    dodam, ze tka marszalek Piłsudski jak i kanclerz Hitler byli socjalistami.