• ~SP...
    2015-11-05 19:27
    tyle ilee on ludzi zamordowal to glowa boli, rasowy czerwony morderca..
  • ~Grzesiek
    2015-11-05 19:04
    Szkoda, że historia go rozliczy, a nie pluton egzekucyjny...
  • ~kz
    2015-11-05 18:35
    Ładny , pieszczotliwy uścisk Lesia . Po kieliszku , też bywało . A karteczki archiwalne ,
    znikneli ? " Porąbany " jest "ten " ś w i a t ". Dwoch "bohaterów " ? Żeby tylko miejsca nie
    zabrakło w "Alei Zasłużonych " !
  • ~Kogo w takim razie się tak bał?
    2015-11-05 18:28
    Niby taki dobrotliwy i zabiegający o dobro Polski i Polaków, ale (jak można zobaczyć na zamieszczonym w "GW" zdjęciu) na masywnej żelaznej furtce swej otoczonej wysokim metalowym parkanem rezydencji na ten Kiszczak sam się przedstawił umieszczając pokaźnych rozmiarów tabliczkę z napisem:

    UWAGA ZŁY PIES
    GOSPODARZ JESZCZE GORSZY

    Czyż może być lepsze świadectwo haniebnego cynizmu tego "człowieka honoru"?
  • ~Bateria
    2015-11-05 19:52
    A Bolek niech go osobiście tam odwiezie wózkiem akumulatorowym!
  • ~T.U.S.K pod WARIOGRAF i transmisja na żywo
    2015-11-05 19:49
    odesłać ścierwo tego sowieta do moskwy i niech go zakopią pod kremlem !
  • ~Robnad
    2015-11-05 19:17
    nie da się ukryć.
    "godne" zwieńczenie zejścia III RzeczyPOspolitej, mutacji II, w osobie architekta tej pierwszej.
  • ~Ruski Kynolog Obwodowy
    2015-11-05 19:44
    Popatrzcie jak czule "Bolek" pieści rączkę, która rzucała mu pod stół (nie tylko ten okrągły) ochłapy w postaci wygranych kuponów Toto-Lotka, a i potem nie skąpiła szyneczki i innych smakowitych kąsków!
    Gdyby nie było świadków - to "Bolek" by bez wahania na wezwanie "Bolek! Do nogi!" przybiegł w radosnych podskokach i lizał rękę Kiszczaka jak zbity kundel!
    Nieodparcie nasuwa się tu to zapomniane przez wielu Polaków przesłanie poety:
    "Lepszy na wolności kąsek lada jaki
    niźli w niewoli przysmaki"!
  • ~kedud
    2015-11-05 19:27
    A dlaczego ciszej?
  • ~Rycerstwo Polskie
    2015-11-05 18:33
    k..u.r.w.a, człowiek umarł - byście dzisiaj przynajmniej dali spokój !!!