• ~gość
    (2016-02-21 14:32)
    REFORMATOR GORBACZOW zrobił takie zamieszanie w Europie , także że Kiszczak wiedział że wcześniej albo później czeka go coś jak w Rumunii "REWOLUCJA RUMUŃSKA i ŚMIERĆ" .
  • ~and
    (2016-02-21 12:20)
    a przecież on ( Kiszczak ) i Jaruzelski to zdaniem GW i Unii Wolności to byli "ludzie honoru", a t u proszę Wyj....li was. kto jak nie Wałęsa i Michnik bronił ich przed rozliczeniem zbrodni? No a teraz to winny jest Kaczyński i Macierewicz?
  • ~manjaa
    (2016-02-21 10:31)
    Ciekawe, czy obecnie nam panujący też się starają popełniać jak najmniej niegodziwości.
  • ~januszjanusz
    (2016-02-20 18:36)
    Gorsze scierwa od tego to Kaczynski i Maciarewicz ...
  • ~krzysztof
    (2016-02-20 11:41)
    dlaczego kiszczak nie powiedział o braku zatrzymania kaczyńskiego 13 grudnia
  • ~Shinn
    (2016-02-18 17:01)
    Po czym poznać trolla? Po pisowni. Piszą tak: "POwszechnie wiadomo że pisanie PO POlsku jest od dziś zabronione!" Oni nie umieją już normalnie pisać,wreszcie mają plac zabaw :D
  • ~Helka
    (2015-12-05 11:28)
    Jednak komuna miała racj Jednak komuna miała racje, miała być gospodarka rynkowa a są korporacje i monopole,chyba że wolny handel pietruszkom spełnia te marzenia.
  • ~malinowski
    (2015-12-05 00:11)
    ten po lewej wiadomo kim był!!!!!!!!!!!!!, ale tego po prawej jakoś bardziej nienawidzę tym bardziej , że kiedyś zapisałem się do solidarności
  • ~klos
    (2015-12-04 18:06)
    mógłby tak poprowadzić, jak w Rumunii i co ciekawe miał takie możliwości - więc niecech będą Bogu dzieki, że skończyło się to tak, jak skończyło
  • ~kroll
    (2015-11-29 14:58)
    mogli tez krwawo, jak w Rumunii, bo takich jak Piotrowski to wielu by się znalazło,
    to Bogu dzięki, ze było tylko, jak było, mogło być naprawdę gorzej,
    wiec niech ziemia będzie mu lekka
  • ~KAMIENI KUPA
    (2015-11-23 14:05)
    CO ZROBILI CI poLACZKI A TY TAKI DOBRY [[[[[[[[[[ ALE JAJA LULKI poLĄ
  • ~anty
    (2015-11-18 20:04)
    Został Bolek.
  • ~re
    (2015-11-08 22:09)
    ...poczytać...zobaczyć w tv i internecie..a potem potępiać...władza jest brudna na każdym etapie i ustroju...już oceniają negatywnie ...obecnych...za niezwykłe oszustwa..biedę ..bezdomność i pogardę...nawet wobec bezbronnych dzieci...
  • ~Autor
    (2015-11-08 20:53)
    ***** czekistów i ich bolków
  • ~pkp
    (2015-11-08 18:59)
    Wszystko się posypało, zabrakło odważnych i zdolnych do obrony marności. Kolportowane łgarstwa i gwałty moralne straciły swoją moc, a niegdysiejsi mocarze zarządzający pedagogiką wstydu i pogardy podwinęli skundlony ogon i nawet nie mają siły odszczekać się karłom reakcji. Tak dokonał się przełom, wymarzony, wyczekiwany, wymodlony. Wojnę wygrywa się nie na froncie, ale na najwyższej górze wroga, gdzie zatyka się własny sztandar. Wygraliśmy i to widać coraz dobitniej, w sferze symboli, wartości, wiary i powrotu do normalności. Spadkobiercy komuny ucichli, wycofali się, zwiesili łby i klepią nad swoimi grobami swoje zdrowaśki. Nikt ich nie chce i przegania ze świątyni. Bliscy ofiary morderców, na zdjęciach pokazują zbrodnię i tej próby nie wytrzyma żaden kronikarz fałszu.
  • ~benek
    (2015-11-08 18:27)
    jednym z najwiekszych osiagniec kiszczaka bylo zastapienie prania recznego praniem automatycznym oraz sukcesy zwiazane z wprowadzeniem zmywarek do powszechnego uzytku i dozownikow mydla
  • ~Ciekawy
    (2015-11-08 16:51)
    A miejsce dla Bolka obok niego sie znajdzie???
  • ~Wojtek z Chomiczówk
    (2015-11-08 15:18)
    Hymn do miłości ojczyzny
    Muz. Wojciech (Albert) Sowiński
    Sł. Ignacy hrabia Krasicki

    Święta miłości kochanej ojczyzny,
    Czują cię tyłko umysły poczciwe!
    Dla ciebie zjadłe smakują trucizny,
    Dla ciebie więzy, pęta nie zelżywe.
    Kształcisz kalectwo przez chwalebne blizny,
    Gnieździsz w umyśle rozkoszy prawdziwe.
    Byle cię można wspomóc, byle wspierać,
    Nie żal żyć w nędzy, nię zal i umierać. (bis)

    Wolności! której dobra nie docieka
    Gmin jarzma zwykły, nikczemny i podły;
    Cecho dusz wielkich, ozdobo człowieka,
    Strumieniu boski, cnót zaszczycon źródły!
    Tyś tarczą twoich Polaków od wieka,
    Z ciebie się pasmem szczęścia nasze wiodły.
    Większaś nad przemoc! А kto ciebie godny -
    Pokruszył jarzma albo padł swobodny. (bis)
    1774 i 1780
  • ~Kara
    (2015-11-08 12:53)
    Ten komentarz napisał były Sb-ek albo głupiec, albo jedno i drugie.
  • ~Kadra
    (2015-11-07 16:35)
    Na ironię losu i chichot historii zasługuje fakt, że Czesław Kiszczak przyczynił się zarówno do stworzenia systemu komunistycznego w Polsce, jak i do jego pogrzebania. W 1989 roku jako przedstawiciel strony rządowej uczestniczył w rozmowach Okrągłego Stołu U nas systemu komunistycznego nie było wbijcie sobie do tych kapusciancyh głow PISMAKI

Może zainteresować Cię też: