• ~kat=kit
    2015-07-31 22:19
    Totalitarna sekta wielbi wolność? Coś mi tu nie pasuje...
  • ~Krzyś
    2015-07-31 21:43
    Czy w Polsce nie można już przeprowadzić jakiejkolwiek uroczystości w sposób "cywilny", bez udziału wszechobecnego kleru?
  • ~marcelek
    2015-07-31 22:10
    Komorowski! przestań bredzić! Jaki wolny kraj?!
  • ~klato-deformacja
    2015-07-31 23:07
    Patrzę na przebierańców i ich kolaborantów to pragnę jeszcze bardzie ŚWIECKIEGO PAŃSTWA!
  • ~YPan
    2015-07-31 20:59
    Prezydent? Ale co tam robił Bronek Komoruski???
  • ~krzyhoo1
    2015-07-31 21:54
    a purpuraci co robią w otoczeniu "bezbożnika", któremu episkopat zaleca powstrzymanie się od przyjmowania komunii?
  • ~alkalinebeer
    2015-07-31 21:05
    Do orderow obecni oficiele pierwsi, ale do pomocy wg Ewangelii, bylym zyjacym w biedzie Powstańcom i ich spadkobiercom ostatni. Niech wybuchnie nowe Postanie w W-wie co jest realne, a oficjele uciekna jak szczury z tonącego statku pod nazwa Polska jak uciekli kiedy wybuchla II Wojna Swiatowa poprzez Rumunie "Palacyk Michna Żytnia, Wola..." Krew zamordowanych i zwiedzionych ułudą Powstańcow wola o pomste do Boga jak krew Abla Hańba i wstyd Polsko za ich ofiare życia.
  • ~pw....
    2015-07-31 22:16
    ciekawe jaki kraj beonek ma na mysli przedtem mielismy komune a teraz mamy rezim wszyscy co mo moga to uciekaja z tej wyschnietej zielonej wyspy nawet ten rudy szczur uciekl do brukseli
  • ~ja
    2015-07-31 22:14
    Gdyby nie PW, to kraj byłby wolny 15 lat wcześniej, a tak obchodzimy Dzień Hańby.
  • ~olo
    2015-07-31 21:09
    zawsze i wszedzie bylem,jestem i bede
    wolnym czlowiekiem, a powstanie ? ...
    a gdzie to bylo i kiedy i co mi z tego ?