• ~Tuskomorgana
    (2013-06-04 21:00)
    Komunizm się nie skończył, tylko znowu przepoczwarzył w nową odmianę.
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-06-04 20:43)
    Co za DEBILIZM I NIEUCTWO!
    W PRL nigdy NIE BYŁO komunizmu, lecz SOCJALIZM.
    Nie jestem jego zwolennikiem lecz przeciwnikiem w NZS z 1981, ale nie cierpię wypaczania faktów historycznych!
  • ~abc
    (2013-06-04 18:46)
    Zapomniała dodać,że choć skończył się komunizm to komuniści zostali.
  • ~zły
    (2013-06-04 16:45)
    A za to co działo się później, odpowiedzialny jest Mazowiecki i jego "gruba kreska". Jak on dziś może patrzeć nam w twarz i doradzać Prezydentowi? Chyba, że to ciąg dalszy?
  • ~kriss
    (2013-06-04 20:42)
    ŚCIERWA POSTSOLIDARNOŚCIOWE DOSZŁY DO WŁADZY I MORDUJĄ TYM SYSTEMEM POLAKÓW.
  • ~wejmutka
    (2013-06-08 15:43)
    ...a teraz mamy ****************** To samo tylko bardziej złowieszcze...
  • ~kriss
    (2013-06-04 20:40)
    TO co zrobiła Szczepkowska UTWIERDZIŁO mnie w przekonaniu, że z nią od zawsze BYŁO COŚ NIE TAK.
  • ~~ Sylwester
    (2013-06-04 20:04)
    4 VI 1989 To była nieudana próba reaktywacji rządów feudalnych w sojuszu ołtarza z tronem aktywnie prowadzona przez hierarchów kościoła rzymskokatolickiego z prezydium K.E.P .Dowodem na to było powołanie w listopadzie 1989 prałatury personalnej "Opus Dei" na Górnośląskiej w Warszawie i temu podobnych organizacji , towarzystw i związków zkładanych przez obcy kościół w Polsce.
  • ~MANE, TEKEL, FARES
    (2013-06-04 20:01)
    „Schowaliście się za czterometrowymi murami waszych pałaców – widzimy was.
    Schowaliście się za najemnikami, pilnującymi waszych fabryk – widzimy was.
    Schowaliście się w Parlamencie, zagrabiając nasze pieniądze – widzimy was.
    Schowaliście się w swoich latyfundiach, gdy pariasi przymierają głodem – znajdziemy was.
    Schowaliście się ze swoimi bogactwami w waszych bankach – znajdziemy was.
    Schowaliście się za żołnierzami, którzy nam przysięgali oddanie – rozliczymy was.
    Schowaliście się przed Narodem, ograbiając go – rozliczymy was.
    Nie liczcie na litość, jak my nie liczymy na waszą”
    (Fragment rewolucyjnego poematu z Wiosny Ludów, we Francji 1848)
  • ~~ Emil
    (2013-06-04 19:57)
    Ale władza sądownicza z personelem po aplikacjach została ta sama po przekształceniu jednostek terenowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Służby Bezpieczeństwa personel przeszedł albo na wysoką emeryturę a małą roszadę A TERAZ !!! po chińskiej strefie ekonomicznej nie tylko w Wólce Kosowskiej widzimy że zamiast tego z 1944-1989 to DZISIAJ MAMY CHIŃSKI !!! komunizm z mnóstwem obywateli CHIŃSKIEGO IMPERIUM KOMUNISTYCZNEGO !!! za to .