• ~stop cierpieniom dzici w Korei Północnej !
    (2013-06-26 23:14)
    Szkoda mi tych niewinnych dzieci.Co to za naród, co to za władza,która skazuje bezbronne niewinne dzieci na zagłade
  • ~kola
    (2013-06-26 10:29)
    Do czego może doprowadzić paru zidiociałych polityków!
    Żądnych władzy i zemsty.
    Za chwilę będziemy mieli to samo u nas w kraju!!
  • ~JKa
    (2013-06-26 09:15)
    TO moze byc ostrzezeniem dla ludzi zeby nie wybierali prawicowo faszystowskich parti jak PIS bo oni zyja z nienawisci i chaosu ,
    jesli beda same rzadzic to czeka nas nieszczescie.
    Historia lubi sie powtarzac ,zobacz Niemcy 1930 rok.
  • ~gajowy z grzechotnikem i milerem.
    (2013-07-19 14:20)
    W tej Waszawie wiekszosc to mafia Mihnika kWASA i urbana..
  • ~benek
    (2013-06-26 15:03)
    z krwawej wojny jest jeden wniosek obecnie: szczesliwa Korea Polnocna. i przerazajaca Korea Poludniowa, najwieksze przerazenie budzi to ze w tej poludniowej jest kapitalizm i wolnosc slowa
  • ~@ Jka
    (2013-06-26 12:08)
    Przepraszam pozostałych za pośpiech i niedopatrzenie, co skutkowało skróconym bez sensu podpisem.
    Adresatem mojego tekstu z 10:37 (re) był nie ktoś przypadkowy, a ten właśnie człowieczek, podpisujący się JKa.
    W meritum sprawy wyręczył mnie @ ronik.
  • ~ronik
    (2013-06-26 11:10)
    @JKa - to znaczy, że atakująca Koreę Południową Korea Północna była faszystowska i prawicowa ?
    No toś mnie TOTALNIE zaskoczył, prześlę to do ambasady Korei Pn.
  • ~kronikarz
    (2013-06-26 11:04)
    @witek - natomiast należy zakazać pisania o Powstaniu Warszawskim, choć zginęło w nim więcej ludzi, niż w Hiroszimie i Nagasaki - razem wziętych. . .
    A w kolejne rocznice Powstania urządzać strip-teasowe szopki w stylu Madonny na Basenie Narodowym - to lepiej uczci rocznicę, niż składanie wieńców i zapalanie zniczy ... Pieniądze się znajdą, Polacy za TO zapłacą...
  • ~re
    (2013-06-26 10:37)
    Co ma piernik do wiatraka?
    Jesteś maniakalnym, obłąkąnym przymułem, na dodatek używającym pojęć, o których masz taką wiedzę, jak świnie o gwiazdach...
  • ~pol anka
    (2013-06-26 10:34)
    patrząc na te zdjęcia papiętajmy ten sam scenariusz miał być realizowany w Polsce, taki był pomysł chłopaków z Londynu