• ~bolo
  2013-10-05 23:44
  NOBEL W GROBIE SIĘ PRZEWRACA PRZEZ PEJSATYCH.
 • ~wyborca
  2013-10-05 23:48
  Proponuje zrobić referendum w sprawie tej narody,i społeczeństwo się wypowie,tak jak to robią w innych krajach,gdzie z narodem się liczą.Można to zrobić przy wyborach.
 • ~TO BYLA WIELKA POMYLKA
  2013-10-06 03:28
  I ZA CO TEMU BOKSOWI CO ZDRADZIL SOLIDARNOSC PRZYZNANO OSOBISCIE NAGRODE NOBLA. NAGRODA NOBLA NALEZALA SIE RUCHOW SOLIDARNOSCI A NIE TEMU GNOJKOWI.
 • ~Chronos
  2013-10-06 10:29
  Mało kto dziś pamięta o roli Wałęsy w tworzącej się znacznie później Platformie Obywatelskiej.

  Donald Tusk przez długi czas się upierał, że Wałęsa będzie logo PO. Potwierdza to cały szereg dalszych wypowiedzi i politycznych decyzji.

  Dopiero kiedy Sławomir Cenckiewicz odnalazł w archiwach materiały dotyczące Wałęsy i nie cofnął się przed ich ujawnieniem, to logo zaczęło być jakby trochę kłopotliwe. Ale znaleziono dla niego inną funkcję - prorządowego mędrca i mentora.

  Jak mówi Andrzej Gwiazda, w operacji obalania rządu Olszewskiego nie chodziło nawet o Wałęsę personalnie, tylko o pewien układ interesów, który Wałęsę wypchnął jako swojego reprezentanta. Chodzi o to, że Wałęsa był symbolem zinfiltrowania polskiej polityki przez służby specjalne PRL, i zrobiono wszystko, żeby ta prawda nie dotarła do społeczeństwa.

  Choć rząd Platformy Obywatelskiej bije rekordy, jeśli chodzi o szkodliwość rządzenia, to moim zdaniem AWS z Buzkiem przebija Tuska. To wtedy nasza gospodarka została ostatecznie spacyfikowana i poddana de facto pod jurysdykcję zewnętrzną.

  Problem agentury w polskim życiu politycznym ujrzał światło dzienne, ale został zakrzyczany. Polacy dali się zakrzyczeć. Dostali chyba najważniejsze informacje ostatniego 30-lecia, a może nawet całego ubiegłego wieku, i nie umieli z tego skorzystać. Dali się zwieść, sprowadzić na manowce.

  Wtedy środki przekazu były w ich rękach na mocy układu okrągłostołowego.

  Gdyby rządu Olszewskiego nie obalono, być może to ostatnie dwudziestolecie przypominałoby dwudziestolecie międzywojenne, kiedy dźwigając się z kompletnej ruiny i rozsypki - dzięki prowadzeniu suwerennej polskiej polityki - potrafiliśmy nieomal dogonić bogate państwa zachodnie.
 • ~Taka prawda
  2013-10-05 23:40
  Towarzystwo wzajemnej czosnkowej adoracji mu wręczyło,żeby mieli możliwość rozkraść nasz majątek narodowy.Po tylko cały ten cyrk był zrobiony.Oszukał nas i musi za to ponieść konsekwencje.
 • ~sama prawda
  2013-10-05 23:20
  Przekręt stulecia,ba tysiąclecia !!!
 • ~StanKo
  2013-10-05 16:49
  ...KIEDY DO POLAKÓW DOTRZE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE NAGRODĘ NOBLA DOSTALI W Ł A Ś N I E O N I ! POLACY, POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO... A NIE JAKIŚ PRYMITYW CO TWIERDZI , ZE NIE BYŁ BOLKIEM. KTO TEGO NIE POTRAFI ZROZUMIEĆ, TO NAPRAWDĘ POWINIEN TROCHĘ ...POMYŚLEĆ, POCZYTAĆ, ZMUSIĆ SIĘ DO CHWILI REFLEKSJI...PRZECIEŻ NA TEJ NIEŚWIADOMOŚCI SPOŁECZEŃSTWA KORZYSTA TEN BURAS I CAŁE TO PĘTACTWO !!!
 • ~Jagland
  2013-10-05 18:29
  Jedna Wielka HANBA jest ta tzw. "Nagroda Nobla".
  Wreczenie jej Bolkowi i Obamie jest jej koncem, raz na zawsze.
 • ~ale by się działo
  2013-10-05 18:38
  Zróbmy referendum,kto za odebraniem "Nobla".
 • ~marcelek
  2013-10-05 21:08
  ja do dzisiaj nie mogę uwierzyć! wałęsa i Nobel, to ci heca!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Zbigniew Zbioro

  Sędziowie piszą do Ziobry po publikacji "GPC". "Wskutek doznanego szoku zmarł na zawał serca"

 • Donald Tusk

  Tusk oddał hołd w krótkich spodenkach? "Są ludzie, którzy bronią tego stroju Króla Europy"

 • Sala posiedzeń Sejmu

  PiS zwiększa przewagę nad konkurencją. Nowoczesna ostro w dół. NOWY SONDAŻ

Zobacz więcej