• ~EGZORCYSTA
    2013-10-05 23:35
    OBIEKTYWNIE trzeba przyznać, że poprzedni system "socjalistyczny" był wymarzony dla nieudaczników. Niestety wadą nieudaczników jest to że im nigdy nie dogodzisz, zawsze im mało i najwięcej szumią. No to po zmianie systemu na kapitalistyczny na własne życzenie, ich poziom życia jest wprawdzie wyższy niż w PRL, ale wszyscy zaradni ich mocno wyprzedzili i to ich boli. Pamiętam kiedy studiowałem w 1980 to na ulicach osiedlowych parkował 1 do 2 aut. Obecnie na tych samych osiedlach trzeba z trudem szukać miejsca do zaparkowania, a stoją tam raczej paroletnie, a nie złomy sprzed 20 lat, którymi można z szybkością 180 km/h jechać nowymi super-autostradami wzdłuż i wszerz Polski. Mają komputery, laptopy, smartfony, wczasy nad Adriatykiem, wsuwają łososie, cytrusy, chudą szyneczkę, olewają salami, mogą palić opony na ulicach i blokować centrum miast marszem z krzyżami i pochodniami - Ale im ciągle mało! Znowu ktoś chce to wszystko przewrócić do góry nogami! Zgadnijcie KTO?
  • ~Taka prawda
    2013-10-05 23:40
    Towarzystwo wzajemnej czosnkowej adoracji mu wręczyło,żeby mieli możliwość rozkraść nasz majątek narodowy.Po tylko cały ten cyrk był zrobiony.Oszukał nas i musi za to ponieść konsekwencje.
  • ~bolo
    2013-10-05 23:44
    NOBEL W GROBIE SIĘ PRZEWRACA PRZEZ PEJSATYCH.
  • ~wyborca
    2013-10-05 23:48
    Proponuje zrobić referendum w sprawie tej narody,i społeczeństwo się wypowie,tak jak to robią w innych krajach,gdzie z narodem się liczą.Można to zrobić przy wyborach.
  • ~sama prawda
    2013-10-05 23:20
    Przekręt stulecia,ba tysiąclecia !!!
  • ~marcelek
    2013-10-05 21:08
    ja do dzisiaj nie mogę uwierzyć! wałęsa i Nobel, to ci heca!
  • ~StanKo
    2013-10-05 16:49
    ...KIEDY DO POLAKÓW DOTRZE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE NAGRODĘ NOBLA DOSTALI W Ł A Ś N I E O N I ! POLACY, POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO... A NIE JAKIŚ PRYMITYW CO TWIERDZI , ZE NIE BYŁ BOLKIEM. KTO TEGO NIE POTRAFI ZROZUMIEĆ, TO NAPRAWDĘ POWINIEN TROCHĘ ...POMYŚLEĆ, POCZYTAĆ, ZMUSIĆ SIĘ DO CHWILI REFLEKSJI...PRZECIEŻ NA TEJ NIEŚWIADOMOŚCI SPOŁECZEŃSTWA KORZYSTA TEN BURAS I CAŁE TO PĘTACTWO !!!
  • ~Jagland
    2013-10-05 18:29
    Jedna Wielka HANBA jest ta tzw. "Nagroda Nobla".
    Wreczenie jej Bolkowi i Obamie jest jej koncem, raz na zawsze.
  • ~ale by się działo
    2013-10-05 18:38
    Zróbmy referendum,kto za odebraniem "Nobla".
  • ~Leon
    2013-10-05 19:48
    Walesie nalezal sie Nobel, a ci, co pluja teraz na niego na forum, to pogrobowcy komuny, zawodowi frustraci i zwykli pieniacze, ktorzy krzycza "Bolek", chociaz niezadali sobie trudu na bardziej doglebne zbadanie zyciorysu Walesy.