• ~bolo
    2013-10-05 23:44
    NOBEL W GROBIE SIĘ PRZEWRACA PRZEZ PEJSATYCH.
  • ~wyborca
    2013-10-05 23:48
    Proponuje zrobić referendum w sprawie tej narody,i społeczeństwo się wypowie,tak jak to robią w innych krajach,gdzie z narodem się liczą.Można to zrobić przy wyborach.
  • ~TO BYLA WIELKA POMYLKA
    2013-10-06 03:28
    I ZA CO TEMU BOKSOWI CO ZDRADZIL SOLIDARNOSC PRZYZNANO OSOBISCIE NAGRODE NOBLA. NAGRODA NOBLA NALEZALA SIE RUCHOW SOLIDARNOSCI A NIE TEMU GNOJKOWI.
  • ~Chronos
    2013-10-06 10:29
    Mało kto dziś pamięta o roli Wałęsy w tworzącej się znacznie później Platformie Obywatelskiej.

    Donald Tusk przez długi czas się upierał, że Wałęsa będzie logo PO. Potwierdza to cały szereg dalszych wypowiedzi i politycznych decyzji.

    Dopiero kiedy Sławomir Cenckiewicz odnalazł w archiwach materiały dotyczące Wałęsy i nie cofnął się przed ich ujawnieniem, to logo zaczęło być jakby trochę kłopotliwe. Ale znaleziono dla niego inną funkcję - prorządowego mędrca i mentora.

    Jak mówi Andrzej Gwiazda, w operacji obalania rządu Olszewskiego nie chodziło nawet o Wałęsę personalnie, tylko o pewien układ interesów, który Wałęsę wypchnął jako swojego reprezentanta. Chodzi o to, że Wałęsa był symbolem zinfiltrowania polskiej polityki przez służby specjalne PRL, i zrobiono wszystko, żeby ta prawda nie dotarła do społeczeństwa.

    Choć rząd Platformy Obywatelskiej bije rekordy, jeśli chodzi o szkodliwość rządzenia, to moim zdaniem AWS z Buzkiem przebija Tuska. To wtedy nasza gospodarka została ostatecznie spacyfikowana i poddana de facto pod jurysdykcję zewnętrzną.

    Problem agentury w polskim życiu politycznym ujrzał światło dzienne, ale został zakrzyczany. Polacy dali się zakrzyczeć. Dostali chyba najważniejsze informacje ostatniego 30-lecia, a może nawet całego ubiegłego wieku, i nie umieli z tego skorzystać. Dali się zwieść, sprowadzić na manowce.

    Wtedy środki przekazu były w ich rękach na mocy układu okrągłostołowego.

    Gdyby rządu Olszewskiego nie obalono, być może to ostatnie dwudziestolecie przypominałoby dwudziestolecie międzywojenne, kiedy dźwigając się z kompletnej ruiny i rozsypki - dzięki prowadzeniu suwerennej polskiej polityki - potrafiliśmy nieomal dogonić bogate państwa zachodnie.
  • ~Taka prawda
    2013-10-05 23:40
    Towarzystwo wzajemnej czosnkowej adoracji mu wręczyło,żeby mieli możliwość rozkraść nasz majątek narodowy.Po tylko cały ten cyrk był zrobiony.Oszukał nas i musi za to ponieść konsekwencje.
  • ~sama prawda
    2013-10-05 23:20
    Przekręt stulecia,ba tysiąclecia !!!
  • ~StanKo
    2013-10-05 16:49
    ...KIEDY DO POLAKÓW DOTRZE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE NAGRODĘ NOBLA DOSTALI W Ł A Ś N I E O N I ! POLACY, POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO... A NIE JAKIŚ PRYMITYW CO TWIERDZI , ZE NIE BYŁ BOLKIEM. KTO TEGO NIE POTRAFI ZROZUMIEĆ, TO NAPRAWDĘ POWINIEN TROCHĘ ...POMYŚLEĆ, POCZYTAĆ, ZMUSIĆ SIĘ DO CHWILI REFLEKSJI...PRZECIEŻ NA TEJ NIEŚWIADOMOŚCI SPOŁECZEŃSTWA KORZYSTA TEN BURAS I CAŁE TO PĘTACTWO !!!
  • ~Jagland
    2013-10-05 18:29
    Jedna Wielka HANBA jest ta tzw. "Nagroda Nobla".
    Wreczenie jej Bolkowi i Obamie jest jej koncem, raz na zawsze.
  • ~ale by się działo
    2013-10-05 18:38
    Zróbmy referendum,kto za odebraniem "Nobla".
  • ~marcelek
    2013-10-05 21:08
    ja do dzisiaj nie mogę uwierzyć! wałęsa i Nobel, to ci heca!