• ~maryja
    2013-10-05 13:15
    Kaczyński zaslużył na nagrodę Zjednoczył pis z sektą rydzyka, ze zw. zaw Dudy, z kibolami i z faszystami, co podkreślał w ulicznych wspólnych pochodach w Święta Narodowe.
  • ~histo-ryk
    2013-10-05 13:06
    Historia , nawet bajkowa,lubi się powtarzać. Szewczyk ,,Dratewka " za pokonanie smoka wawelskiego, czego nie mogli dokonać najwięksi wówczas rycerze kaczyńscy , dostał w nagrodę królewską córkę oraz królestwo.Wałęsa elektryk, za pokonanie komunizmu dostał nagrodę Nobla. Dziewczyny nie mógł dostać ,bo miał Danusię.Zaniast królesrwa dostał we władanie Polskę, jako prezydent.Dośc już tych powtórek, Władzy potrzebuje Kaczyński. aby mógł stworzyć IV , A POTEM V RP., BO NIE UDAŁO MU SIĘ TO WTEDY, GDY SPRAWOWAŁ NIERZĄD W POLSCE.
  • ~Zawisza
    2013-10-05 12:47
    DWA MIECZE KTÓRE POD GRUNWALDEM PODAROWAŁ JAGIELLE WIELKI MISTRZ KRZYŻACKI, PRZEZNACZONE BYŁY DLA RYCERZY BRACI KACZYŃSKICH, ZNANYCH W ŚWIECIE. HISTORYCY- KOMUNIŚCI ZATAILI TEN FAKT. IPN POWINIEN TO NAPRAWIĆ.
  • ~Slazak
    2013-10-05 12:23
    Ktoś tam napiał żartobliwieo prawach Kaczyńskiego do swiętego symbolu K.Ale bracia Kaczyńscy są nie tylko ,, bohaterami ruchu ,,S".Bracia są bohaterami :wallk w 1939r, ,są współtwórcami Polski latach 1918-20 po rozbioracch, bohaterami Powstan Slaskich, Powstania Wielkopolskiego, Powstania Listopadowego i Styczniowego, Odznaczyli sie tez w bitwie pod Grunwaldem.Oni powinni dostac nobla.a nie Walesa
  • ~matka
    2013-10-05 13:23
    Od powietrza , głodu , ognia, wojny, rydzyka i kaczyńskiego- WYBAW NAS PANIE"!!!
  • ~new jork
    2013-10-05 15:21
    Gdzie nie wejdę to wszędzie mowa o wałęsie vel bolek. Niedługo pójde się w y s r a ć i okaże się że zrobiłem wałęsę. Panie tusk cofnij tą tajną decyzję o promowaniu w mediach wałęsy bo Polakom już się chce nim żygać
  • ~StanKo
    2013-10-05 16:49
    ...KIEDY DO POLAKÓW DOTRZE ŚWIADOMOŚĆ, ŻE NAGRODĘ NOBLA DOSTALI W Ł A Ś N I E O N I ! POLACY, POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO... A NIE JAKIŚ PRYMITYW CO TWIERDZI , ZE NIE BYŁ BOLKIEM. KTO TEGO NIE POTRAFI ZROZUMIEĆ, TO NAPRAWDĘ POWINIEN TROCHĘ ...POMYŚLEĆ, POCZYTAĆ, ZMUSIĆ SIĘ DO CHWILI REFLEKSJI...PRZECIEŻ NA TEJ NIEŚWIADOMOŚCI SPOŁECZEŃSTWA KORZYSTA TEN BURAS I CAŁE TO PĘTACTWO !!!
  • ~POLSKO obudź się -przestań pic wódkę
    2013-10-05 16:23
    Y u d a j c z y c y zachodza POLSKĘ od tyłu
  • ~taka prawda
    2013-10-05 16:00
    Władze PRL ... Przesłały między innymi do ambasady Norwegii w Warszawie spreparowane dokumenty, mające dowieść współpracy Wałęsy z SB.

    I jak się później okazało, nic nie musiały preparować...
  • ~Takie jest moje zdanie
    2013-10-05 15:57
    Przyznanie Walesie NOBLA ,to byla jedna wielka pomylka i wstyd.

    Ja bym mu to odebral.