• ~hahaha
  (2013-12-10 22:49)
  Ale burak z tego bolka
 • ~ewa koby
  (2013-10-11 22:07)
  walensa nie smial odebrac tej nagrody jak w 1992 roku naukowcy przyznajacy nagrode nobla przepowiedzieli atak osama bin ladena a teraz walensa oddaje polskeee niemcom
 • ~ale by się działo
  (2013-10-05 18:38)
  Zróbmy referendum,kto za odebraniem "Nobla".
 • ~marcelek
  (2013-10-05 21:08)
  ja do dzisiaj nie mogę uwierzyć! wałęsa i Nobel, to ci heca!
 • ~sama prawda
  (2013-10-05 23:20)
  Przekręt stulecia,ba tysiąclecia !!!
 • ~Taka prawda
  (2013-10-05 23:40)
  Towarzystwo wzajemnej czosnkowej adoracji mu wręczyło,żeby mieli możliwość rozkraść nasz majątek narodowy.Po tylko cały ten cyrk był zrobiony.Oszukał nas i musi za to ponieść konsekwencje.
 • ~bolo
  (2013-10-05 23:44)
  NOBEL W GROBIE SIĘ PRZEWRACA PRZEZ PEJSATYCH.
 • ~wyborca
  (2013-10-05 23:48)
  Proponuje zrobić referendum w sprawie tej narody,i społeczeństwo się wypowie,tak jak to robią w innych krajach,gdzie z narodem się liczą.Można to zrobić przy wyborach.
 • ~TO BYLA WIELKA POMYLKA
  (2013-10-06 03:28)
  I ZA CO TEMU BOKSOWI CO ZDRADZIL SOLIDARNOSC PRZYZNANO OSOBISCIE NAGRODE NOBLA. NAGRODA NOBLA NALEZALA SIE RUCHOW SOLIDARNOSCI A NIE TEMU GNOJKOWI.
 • ~Chronos
  (2013-10-06 10:29)
  Mało kto dziś pamięta o roli Wałęsy w tworzącej się znacznie później Platformie Obywatelskiej.

  Donald Tusk przez długi czas się upierał, że Wałęsa będzie logo PO. Potwierdza to cały szereg dalszych wypowiedzi i politycznych decyzji.

  Dopiero kiedy Sławomir Cenckiewicz odnalazł w archiwach materiały dotyczące Wałęsy i nie cofnął się przed ich ujawnieniem, to logo zaczęło być jakby trochę kłopotliwe. Ale znaleziono dla niego inną funkcję - prorządowego mędrca i mentora.

  Jak mówi Andrzej Gwiazda, w operacji obalania rządu Olszewskiego nie chodziło nawet o Wałęsę personalnie, tylko o pewien układ interesów, który Wałęsę wypchnął jako swojego reprezentanta. Chodzi o to, że Wałęsa był symbolem zinfiltrowania polskiej polityki przez służby specjalne PRL, i zrobiono wszystko, żeby ta prawda nie dotarła do społeczeństwa.

  Choć rząd Platformy Obywatelskiej bije rekordy, jeśli chodzi o szkodliwość rządzenia, to moim zdaniem AWS z Buzkiem przebija Tuska. To wtedy nasza gospodarka została ostatecznie spacyfikowana i poddana de facto pod jurysdykcję zewnętrzną.

  Problem agentury w polskim życiu politycznym ujrzał światło dzienne, ale został zakrzyczany. Polacy dali się zakrzyczeć. Dostali chyba najważniejsze informacje ostatniego 30-lecia, a może nawet całego ubiegłego wieku, i nie umieli z tego skorzystać. Dali się zwieść, sprowadzić na manowce.

  Wtedy środki przekazu były w ich rękach na mocy układu okrągłostołowego.

  Gdyby rządu Olszewskiego nie obalono, być może to ostatnie dwudziestolecie przypominałoby dwudziestolecie międzywojenne, kiedy dźwigając się z kompletnej ruiny i rozsypki - dzięki prowadzeniu suwerennej polskiej polityki - potrafiliśmy nieomal dogonić bogate państwa zachodnie.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Joanna Lichocka

  Lichocka o Terlikowskim: Pajac zupełny, pajac hałaśliwy

 • WSK nowej generacji

  Uwierzysz, że była kiedyś wueska na prąd? Teraz o prace nad elektrycznym napędem do reaktywowanej WSK poproszono Ursus

 • Piotr Pawłowski z Fundacji Integracja, Monika Zima-Parjaszewska i prezes Fundacji „Instytut Rozwoju Regionalnego” Aleksander Waszkiele

  Gorąco przed Sejmem. Krajowa Rada Konsultacyjna: Zostaliśmy wykorzystani przez rząd. Popieramy protestujących

Zobacz więcej