• ~wstyd
    2014-04-06 21:15
    Rwanda:chrześcijaństwo – 88,9%:, katolicyzm – 47,2%. Gdzie był papież (święty), jak zabijali się jego wierni?
  • ~bono
    2014-04-06 17:51
    Stwierzenie moze makabryczne ale byla to naturalna selekcja osobnikow slabszych w populacji.
    Role ta w przeszlosci przejmowaly wojny.
  • ~karol
    2014-04-07 01:28
    Pozdrowienia dla biskupa Hosera! Razem z drugim biskupem zasiadającym wtedy w rządzie Hutu wybierali model i rodzaj maczet zamówionych w Chinach. Ten rzeźnik z warszawskiej Pragi ma krew na rękach.
  • ~prawdajest1
    2014-04-06 21:51
    ~Bool-dog2014-04-06 20:25
    Najwieksza porazka to twoja "wiedza" na temat ONZ! Kto i w jakim celu powolal ta "bestie" i co Biblia osobiscie mowi o tej (ONZ) Bestii.
  • ~Bogdan Kierpiec
    2016-02-14 16:18
    Szwajcarska gazeta Reformierte Presse podała, że według raportu African Rights — organizacji zajmującej się obroną praw człowieka — w ruandyjskiej rzezi w roku 1994 uczestniczyły wszystkie kościoły „z wyjątkiem Świadków Jehowy”.
  • ~Bool-dog
    2014-04-06 20:25
    Największą porażką ONZ jest to , że w Radzie Bezpieczeństwa zasiada Rosja
    i Chińska Republika Ludowa.
  • ~Opinia Publiczna
    2014-04-24 15:47
    KOLEJNY SUKCES ATEIZMU
  • ~historyk
    2014-04-07 09:19
    Bez pozdrowień dla biskupa Hosera !!!
  • ~boga terstwo
    2014-04-06 20:32
    to [pikuś ak tak dziaelnie walczyło ze 200000 ludzi do raju az miasta kooopa gruzu
  • ~bono
    2014-04-07 01:37
    Re PiS be with you
    W bezmozgowiu to nawet rak medrcem.
    Moje stwierdzenia byly cytatami laureatow pokojowej nagrody Nobla Alisci nie takich jaka to skompromitowane gramium przyznalo aktualnemu prezydentowi USA.
    Moze wiec zanim poderwiesz sie do buty, nalezaloby przyczytac chociaz ze dwie ksiazki (i nie koniecznie sa to kasiazki do nabozenstwa)
    Wyprzedzam twoj atak nie jestem zwolenikiem gangstera tuska, blazna palikota a juz zupelnie nie - bohaterow pomrocznej komuny w osobach partii SLD.