• ~wstyd
    (2014-04-06 21:15)
    Rwanda:chrześcijaństwo – 88,9%:, katolicyzm – 47,2%. Gdzie był papież (święty), jak zabijali się jego wierni?
  • ~karol
    (2014-04-07 01:28)
    Pozdrowienia dla biskupa Hosera! Razem z drugim biskupem zasiadającym wtedy w rządzie Hutu wybierali model i rodzaj maczet zamówionych w Chinach. Ten rzeźnik z warszawskiej Pragi ma krew na rękach.
  • ~Opinia Publiczna
    (2014-04-24 15:47)
    KOLEJNY SUKCES ATEIZMU
  • ~bono
    (2014-04-06 17:51)
    Stwierzenie moze makabryczne ale byla to naturalna selekcja osobnikow slabszych w populacji.
    Role ta w przeszlosci przejmowaly wojny.
  • ~prawdajest1
    (2014-04-06 21:51)
    ~Bool-dog2014-04-06 20:25
    Najwieksza porazka to twoja "wiedza" na temat ONZ! Kto i w jakim celu powolal ta "bestie" i co Biblia osobiscie mowi o tej (ONZ) Bestii.
  • ~Bool-dog
    (2014-04-06 20:25)
    Największą porażką ONZ jest to , że w Radzie Bezpieczeństwa zasiada Rosja
    i Chińska Republika Ludowa.
  • ~Bogdan Kierpiec
    (2016-02-14 16:18)
    Szwajcarska gazeta Reformierte Presse podała, że według raportu African Rights — organizacji zajmującej się obroną praw człowieka — w ruandyjskiej rzezi w roku 1994 uczestniczyły wszystkie kościoły „z wyjątkiem Świadków Jehowy”.
  • ~historyk
    (2014-04-07 09:19)
    Bez pozdrowień dla biskupa Hosera !!!
  • ~boga terstwo
    (2014-04-06 20:32)
    to [pikuś ak tak dziaelnie walczyło ze 200000 ludzi do raju az miasta kooopa gruzu
  • ~bono
    (2014-04-07 01:37)
    Re PiS be with you
    W bezmozgowiu to nawet rak medrcem.
    Moje stwierdzenia byly cytatami laureatow pokojowej nagrody Nobla Alisci nie takich jaka to skompromitowane gramium przyznalo aktualnemu prezydentowi USA.
    Moze wiec zanim poderwiesz sie do buty, nalezaloby przyczytac chociaz ze dwie ksiazki (i nie koniecznie sa to kasiazki do nabozenstwa)
    Wyprzedzam twoj atak nie jestem zwolenikiem gangstera tuska, blazna palikota a juz zupelnie nie - bohaterow pomrocznej komuny w osobach partii SLD.