• ~ciek kawy
    2014-04-05 14:50
    To może tą samą aparaturą przebadać mogiły w Jedwabnem ? Łatwo będzie przecież rozróżnic, czy jest tam ponad 1500 ofiar, czy 6 razy mniej...
  • ~markrak
    2014-04-05 16:06
    do -gosc- Nie dotrze - teraz beda mowic ze Polacy produkowali kafelki do komor gazowych - a jak produkowali kafelki to pewnie tez i brali udzual w projektowaniu i budowie komor.
    Taka to juz przekretna nacja
  • ~oco
    2014-04-05 16:15
    Na czym polega sensacja??? na tym, ze na terenie obozu odkryto obóz???
  • ~putinoczka
    2014-04-06 09:24
    O godnosci I szacunku moznaby mowic, gdyby zachodnie media, polityikierzy I inne takie sprawujace wladze, traktowaly wszystkich rowno. Rowniez fakty. Bo skoro dzis caly czas zydzi nawijaja na temat ich martyrologii , ktorej przykladem sa obozy zaglady, to moze troche blizej faktow. Dlaczego to tylko o zydach, nie o Cyganach, Polakach, Rosjanach czy komunistach mordowanych w obozach zaglady? Czy tutaj fakty nie pasuja do polityki?
  • ~Historię piszą wygrani
    2014-04-06 01:23
    Podejrzane to wszystko. Po tym jak jakiś Czesiek z brodą z Ameryki wyliczył, że podawane liczby mają się nijak do fizycznych możliwości zgładzenia tylu ofiar mamy teraz update historii. "Laserowo" przemierzyli i - mówisz, masz - obóz był większy i wszystko pasuje. Dziury w ziemi, więc na pewno strażnica obozu. Jak kogoś trzymali w obozie przez tyle czasu, to przecież mógł źle zapamiętać czy mieszkał na 100 m2 czy na 1000.

    Znaleźli też kafelki z opoczna, więc oczywiście od razu wiadomo, że to krematorium. Ja znalazłem przedwojenne kafle w ciotki w piwnicy. Szukałem sam, bez nadzoru Rabina, więc może jednak ciotka nie kremowała Żydów. Ach.. i ten wspaniały zakaz ekshumacji ze względów religijnych. To znowu mogłoby pomieszać w liczbach, bo znowu jak nie ma corpusów, to liczba spalonych musiałaby poszybować.
  • ~acha
    2014-04-06 00:21
    aNTYSEMICI! Czy znacie swoje korzenie?
  • ~Kielczanin
    2014-04-06 10:40
    Zaraz, zaraz... Znaleziono kafelki. I tyle. Od prawie 70-lat nie znaleziono ani fundamentów komór gazowych, ani żadnego dowodu na istnienie takowych. Dobrze udokumentowane jest istnienie obozu pracy karnej w Treblince, istnieją nawet niemieckie dokumenty o skazywaniu na pobyt w tym obozie. I tyle.
    Nie znaleziono żadnych masowych grobów o skali, która mogłaby wskazywać na setki tysięcy ofiar.

    Jak słusznie zauważył kierownik Muzeum Walk i Męczeństwa w Treblince Edward Kopówka: dotychczas źródłem wiedzy o Treblince były relacje więźniów i zeznania esesmanów sądzonych w różnych procesach.
    To samo od lat powtarzają tzw. rewizjoniści, zaludniający za swe poglądy więzienia w kilku państwach demokratycznej wolności słowa.

    Dodać tu wypada, że pod przemożnym wpływem prokuratorów komendant obozu w Oświęcimiu Rudolf Hess podawał takie liczby ofiar, jakie tylko pasowały prowadzącym przesłuchanie.
  • ~SZACUNKU- SOS- GODNOSCI
    2014-04-05 22:44
    KAZDEN - kto zabija i popycha do zabijania innych ludzi - BYL I JEST ZBRODNIARZEM-NA WT CHOC JEST - GNOJARZEM-/ Kazden ZBRODNIARSKI WPIS- WAM WINIEN - BYC PIEKLEM JUZ;/ JESTESCIE ZBRODNIARZAMI- A WKROTCE- TO WAM ZROBIA->>>Wyparujecie w OTCHLAN- PIEKIELNA- III- BOG- odbiera IDIOTOM ROZUM - sami sie PO wiesicie/ Zostawicie PIEKLO RODZICOM RODZINIE- hieny- brak slow - SZACUNKU godnosci czlowieka >>>?
  • ~nh
    2014-04-05 20:41
    CZESC PAMIECI POMORDOWANYM-NIGDY NIE ZAPOMNIMY
  • ~sru