• ~gre
    2014-04-05 20:34
    Ścigał się Berek z prawdą. Berek był zawsze pierwszy.
  • ~latolik
    2014-04-05 19:47
    DO "katol" Jestem katolikiem i szczerze mam jak najgłębiej w dupie, co taka wesz o tym sądzi. Jak przyjdzie czas odpłacę ci taką sama nienawiścią, bo Bóg wybacza, ja nie.
  • ~do:~czytelnik
    2014-04-05 19:40
    Bardzo sie mylisz maluczki czlowieczku! Nawet nie wiesz, JAK bardzo sie mylisz ty antysemito!
  • ~czytelnik
    2014-04-05 19:24
    do katola jestes wiesniak czeresniaku bos glupi jestes glupi czeresniaku bos wiesniak
  • ~katol
    2014-04-05 18:13
    NIENAWIDZE polskich nacjonalistow i fastystow ( do ktorych zaliczam PISuarow i prawie wszystkich k.a.tolikow). To K.K zrobil wam wode z mozgu!
  • ~historyk
    2014-04-05 20:16
    Prawda, nieprawda to zależy od ustroju jaki panuje i aktualnej tendencji politycznej panującej w danym kraiju w aktualnej sytuacji politycznej (zależnej od finansowej sytuacji prywatnej i ustrojowej ).reszta to ujadanie dla pospólstwa i jej satysfakcji. ofiara jest ofiarą . Chańba dla tych którzy usiłują zbić kapitał (jakiś) na ćierpieniu ludzkim.
  • ~re:~latolik
    2014-04-05 20:19
    Stoisz ponad Bogiem? On wybacza, a ty grzeszniku nie potrafisz?
    Mysle, ze nie wejdziesz do krolewstwa niebieskiego , bedac chamem i podlym czlowiekiem!
  • ~re:gre
    2014-04-05 20:50
    Zrozumialem, ale dalej mysle, ze te antysemickie gnigy nie maja racji.
    Myle, ze mieszkaja w obcych (!) domach za ... przyslowiowe ...nic i obawija sie skutkow.
    Nie rozumie, jak ten, na wskros katolicki narod oddala sie od swych korzeni?
    KASA; PIENIADZE; WALUTA...!
  • ~felczer
    2014-04-05 20:45
    nowa moda polska ? na lamach szacownej rzepy reklama sredniowiecznego zabobonu ?
    http://www.rp.pl/artykul/669534,1099720-Obrzezanie-jak-szczepionka--Zalecane.html
  • ~nh
    2014-04-05 20:41
    CZESC PAMIECI POMORDOWANYM-NIGDY NIE ZAPOMNIMY