• ~markrak
    2014-04-05 16:06
    do -gosc- Nie dotrze - teraz beda mowic ze Polacy produkowali kafelki do komor gazowych - a jak produkowali kafelki to pewnie tez i brali udzual w projektowaniu i budowie komor.
    Taka to juz przekretna nacja
  • ~oco
    2014-04-05 16:15
    Na czym polega sensacja??? na tym, ze na terenie obozu odkryto obóz???
  • ~ciek kawy
    2014-04-05 14:50
    To może tą samą aparaturą przebadać mogiły w Jedwabnem ? Łatwo będzie przecież rozróżnic, czy jest tam ponad 1500 ofiar, czy 6 razy mniej...
  • ~Historię piszą wygrani
    2014-04-06 01:23
    Podejrzane to wszystko. Po tym jak jakiś Czesiek z brodą z Ameryki wyliczył, że podawane liczby mają się nijak do fizycznych możliwości zgładzenia tylu ofiar mamy teraz update historii. "Laserowo" przemierzyli i - mówisz, masz - obóz był większy i wszystko pasuje. Dziury w ziemi, więc na pewno strażnica obozu. Jak kogoś trzymali w obozie przez tyle czasu, to przecież mógł źle zapamiętać czy mieszkał na 100 m2 czy na 1000.

    Znaleźli też kafelki z opoczna, więc oczywiście od razu wiadomo, że to krematorium. Ja znalazłem przedwojenne kafle w ciotki w piwnicy. Szukałem sam, bez nadzoru Rabina, więc może jednak ciotka nie kremowała Żydów. Ach.. i ten wspaniały zakaz ekshumacji ze względów religijnych. To znowu mogłoby pomieszać w liczbach, bo znowu jak nie ma corpusów, to liczba spalonych musiałaby poszybować.
  • ~SZACUNKU- SOS- GODNOSCI
    2014-04-05 22:44
    KAZDEN - kto zabija i popycha do zabijania innych ludzi - BYL I JEST ZBRODNIARZEM-NA WT CHOC JEST - GNOJARZEM-/ Kazden ZBRODNIARSKI WPIS- WAM WINIEN - BYC PIEKLEM JUZ;/ JESTESCIE ZBRODNIARZAMI- A WKROTCE- TO WAM ZROBIA->>>Wyparujecie w OTCHLAN- PIEKIELNA- III- BOG- odbiera IDIOTOM ROZUM - sami sie PO wiesicie/ Zostawicie PIEKLO RODZICOM RODZINIE- hieny- brak slow - SZACUNKU godnosci czlowieka >>>?
  • ~acha
    2014-04-06 00:21
    aNTYSEMICI! Czy znacie swoje korzenie?
  • ~Naparstek
    2014-04-06 14:07
    Też się dziwię, że archeolodzy nie są Polakami.
    Czy to polskie władze zdecydowały, ze angielscy archeologowie szukają?
    A uważa się, że polska archeologia ma uznanie - prof. Michałowski i inni.
  • ~putinoczka
    2014-04-06 09:24
    O godnosci I szacunku moznaby mowic, gdyby zachodnie media, polityikierzy I inne takie sprawujace wladze, traktowaly wszystkich rowno. Rowniez fakty. Bo skoro dzis caly czas zydzi nawijaja na temat ich martyrologii , ktorej przykladem sa obozy zaglady, to moze troche blizej faktow. Dlaczego to tylko o zydach, nie o Cyganach, Polakach, Rosjanach czy komunistach mordowanych w obozach zaglady? Czy tutaj fakty nie pasuja do polityki?
  • ~re:gre
    2014-04-05 20:50
    Zrozumialem, ale dalej mysle, ze te antysemickie gnigy nie maja racji.
    Myle, ze mieszkaja w obcych (!) domach za ... przyslowiowe ...nic i obawija sie skutkow.
    Nie rozumie, jak ten, na wskros katolicki narod oddala sie od swych korzeni?
    KASA; PIENIADZE; WALUTA...!
  • ~gre
    2014-04-05 20:34
    Ścigał się Berek z prawdą. Berek był zawsze pierwszy.