• ~adelaide
    (2014-08-03 08:32)
    Prawda i to, że niektórych alianci uratowali jako "zbyt cennych" ale prawda chyba i to, że polski wymiar sprawiedliwości nie potrafił ich znaleźć, zatrzymać, skazać i osądzić tak jak to zrobili np. Mośki, którzy ścigali ich na całym świecie i zatrzymywali gdziekolwiek ich dorwali, jak nie można było inaczej to porywali, przywozili do Izraela, skazywali, osądzali i tracili. Dorwali, praktycznie wszystkich, których chcieli dorwać.
  • ~Weteran
    (2014-08-03 07:57)
    Bo jako naród g... wartamy. Państwo powinno zasądzić wyroki śmierci i wysłać za nimi likwidatorów.
  • ~kunta
    (2014-08-03 17:02)
    adelaide polski wymiar sprawiedliwosci byl w moskie a oni mieli to w du...
  • ~irek
    (2014-08-03 10:34)
    Powinien wrócić PIŁSUDSKI on by wiedział co ma zrobić.
  • ~Q
    (2014-08-03 09:38)
    jak widać Bóg dba o tych co posłusznie i wiernie wypełniają jego wolę!
  • ~kom batant
    (2014-08-03 10:19)
    a gdzie Okulicki ???
  • ~libe
    (2014-08-04 04:09)
    a gdzie zdjecie gronkowca waltz?
  • ~zniesmaczony
    (2014-08-03 08:05)
    długo jeszce będe ogladał te mordy na głównej?
  • ~vh
    (2014-08-06 18:24)
    @wawiak - coz wlasnei pokazales ze dla ciebie jako wawiaka zycie ludzi ze Slaska czy Wybrzeza nie ma zadnej wartosci - gratuluje kultury i patriotyzmu - ogolnie niski pozi9om intelektualny ktory prezentujesz wlascwie zwalnia mnie z obowiazku prowadzenia jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji a na wyzwiska zwyczajnie nie mam ochoty = to ze nie zlapales sarkazmu akurat jest wybaczalne - po prostu to typowe dla osob chorych neurologicznie tudziez ociezalych umyslowo.

    myslacym podobnie jak wawiak tlumacze ze nei ma zanczenia czy ktos morduje 100 osob czy 100 tysiecy - zbrodnia pozostjae zbrodnia bez wzgledu na jej wymiar - gdzie jest granica do ktorej nie karzemy za zbrodnie - 100, moze 500 a moze 1000 a moze 10 tys a moze jeszcze gdzie indziej.
    niestosowne jest zzymac sie ze jeden zbrodniarz nie zostal ukarany gdy chroni sie innego zbrodniarza przed kara za zbrodnie.
  • ~Palec boży
    (2014-08-07 04:32)
    do "faraon" !
    A ty szwabski kundlu co jeszcze robisz w Polsce?