• ~kom batant
    (2014-08-03 10:19)
    a gdzie Okulicki ???
  • ~libe
    (2014-08-04 04:09)
    a gdzie zdjecie gronkowca waltz?
  • ~Palec boży
    (2014-08-07 02:31)
    Do "prof..Gabka"!
    Panie "profesorze" przyjrzyj się pan tylko kogo ten z wąsem panu przypomina? Powieksz pan zdjecie siedź jakieś 5 min wpatruj się w zdjecie i zgadnij kim on w dzisiejszym zyciu może być. Albo jeszcze lepiej, wejdź pan na tegoż nazwisko znajdź galerię zdjec przejrzyj wszystkie zdjęcia i zastanow się kim on może być dzisiaj. Ja nie powiem bo boję się ze od razu spie*doli! Co więcej to ten drugi na zdjęciu to jego najbliższy kumpel po "fachu" nawet dzisiaj. Zaraz obok niego i pod nim! "Wrocili" po nastepna porcję! Wiecej nie powiem!
  • ~Weteran
    (2014-08-03 07:57)
    Bo jako naród g... wartamy. Państwo powinno zasądzić wyroki śmierci i wysłać za nimi likwidatorów.
  • ~zniesmaczony
    (2014-08-03 08:05)
    długo jeszce będe ogladał te mordy na głównej?
  • ~adelaide
    (2014-08-03 08:32)
    Prawda i to, że niektórych alianci uratowali jako "zbyt cennych" ale prawda chyba i to, że polski wymiar sprawiedliwości nie potrafił ich znaleźć, zatrzymać, skazać i osądzić tak jak to zrobili np. Mośki, którzy ścigali ich na całym świecie i zatrzymywali gdziekolwiek ich dorwali, jak nie można było inaczej to porywali, przywozili do Izraela, skazywali, osądzali i tracili. Dorwali, praktycznie wszystkich, których chcieli dorwać.
  • ~irek
    (2014-08-03 10:34)
    Powinien wrócić PIŁSUDSKI on by wiedział co ma zrobić.
  • ~Q
    (2014-08-03 09:38)
    jak widać Bóg dba o tych co posłusznie i wiernie wypełniają jego wolę!
  • ~kunta
    (2014-08-03 17:02)
    adelaide polski wymiar sprawiedliwosci byl w moskie a oni mieli to w du...
  • ~Palec boży
    (2014-08-03 19:07)
    Do "Jep"!
    Oni nie byli niemieckimi aryjczykami tylko potomkami rosyjskiej burżazji.