• ~ot sabaka
    2014-08-21 16:57
    A gdzie schowala sie fotka tawariszcza Jaruzeskiego , ktory ramie w ramie z bohaterska armia czerwona napadl na Czechoslowacje?
  • ~Dama Pik
    2014-08-21 10:35
    "Zaniepokojenie w Związku Radzieckim i państwach z nim związanych wywołały wydarzenia,"

    HA HA HA
    Jakie zaniepokojenia w państwach związanych z Związkiem Radzieckim???.???.???
    Byliśmy w Układzie Warszawskim i Związek Radziecki dyktował nam czym mamy się niepokoić.
  • ~slowianka
    2014-08-21 10:34
    TO ZO BACZCI ZDJECIA Z UKRAINY DZISIAJ... POLSKA TEZ JEST ODPOWIEDZIALNA ZA ZBRODNIE DOKONANE TAM PRZEZ KIJOW. S...Y MAM NADZIEJE, ZE PRZYJDZIE KARA NA TYCH BANDYTOW. ZABIJAJA CYWILOW BOMBY SPADAJA NA LUDNOSC CYWILNA. PRAGA TO HISTORIA WYCIAGACIE ZASTEPCZY TEMAT. CENZURA JAK NIGDY . DLA MNIE P PUTIN DZISIAJ JEST WIELKI.
  • ~Vojak
    2014-08-26 17:43
    Za 50 lat okaze sie,ze w 1968 r.w Pradze zginelo z rak wojsk U.W.ok 1000 ,,bohaterskich'' Czechow.Wszystkie te bajki opowiadane przez pseudohistorykow majacych dzis po 30 - 35 lat,zakonczyc mozna tylko tak jak sie konczy wiekszosc bajek :i ja tez tam bylem miod wino pilem itd.
  • ~WON STAD
    2014-08-21 11:34
    ILU JESZCZE POLAKOW PISZE NATYM FORUM . ? PELNO TU SMIECI ZZAGRANICY.
  • ~robson
    2015-08-22 09:53
    A jak tam za sprawa Jankesow w IRAKU._ to bzo nie dawno
  • ~Dziadzia Jurek
    2014-12-15 16:04
    Pierwszy w Lubawce przekraczałem granice jako żołnierz 1BS Dziwnów i byłem tam do końca łącznie z zabespieczeniem pogrzebu ofiar w Jicynie.To wszystko co tu komentują niby naoczni świadkowie to stek bzdur i fantazji. Wojsko Czeskie wogóle nie wyszło na ulice , najgorsze rzecz działy się w strefie radzieckie a dokładnie w Pradze my staliśmy koło Hradec Kralowe. Do dzisiaj utrzymuje kontakt z dwoma czchsłowackimi komandosami których wtedy poznałem
  • ~Putler
    2014-08-21 10:36
    To nie byla zadna inwazja tylko pomoc humanitarna.
  • ~vania
    2014-08-21 09:32
    polacy głoduja zreć nie maja ale histeria to rzecz najwazniejsza i zdrowaś lub horas ma ryjo do klehów wont na tace dać anie dinozaurami si e interesować doklehy doope lizać
  • ~alfons xv
    2014-08-21 17:31
    Czeszki w 1968 miały aż za dobrze , i Dupczeka i Svobodę w jednym flakonie . Gdyby nie interwencja wojsk Układu Warszawskiego Czesi i Słowacy skoczyli by sobie do gardeł i9 zaczęli by siebie wzajemnie wyrzynać , tak jak dzisiaj widzimy to na tzw. Ukrainie ..W artykule nie napisano , kto finansował z zagranicy tak zwany socjalizm z ludzkim zadem . A szkoda .