• ~M a k r e l a i TUsk to dwie PO-dłe Ś W I N I E
    2014-09-01 12:55
    wy n i e m i e c k i ŚWINIE ...nie dość że w diabelskim OBŁEDZIE zabijaliście od 1939-1945 niewinne dzieci i dorosłych to jeszcze dziś wypromowaliście w Polsce r u d ą K A N A L I Ę którą posłuzyliście się aby z a b i ć POLSKI przemysł ZMUSIĆ do emigracji w ciągu 5 ostatnich lat 2 000 000 młodych POLAKÓW ! !(przyszłość Narodu stoi w ten sposób pod dużym znakiem zapuytania)...a dziś poprzez swoje me(N)dialne g a d z i n ó w k i znów okazujecie PO-gardę POLAKOM ! !
    .
  • ~historyk
    2014-09-01 13:23
    Dla gluptaka od "Makreli i Tuska" . Zabijanie cywili mialo miejsce w Polsce juz przed atakiem niemieckim. N.p. kolo Rzeszowa sanacyjna polska policja wystrzelala protestujacych polskich malorolnych. Niemcy zrobili wiele, aby pozbyc sie pozostalosci nazizmu, a w Polsce Pilsudski, bedacy duchowym wzorem polskich mordercow polskich malorolnych chlopow, ma teraz w Warszawie swoj plac i swoj pomnik, a co roku legionowi przebierancy ida w Polsce szlakiem Kompanii Kadrowej tegoz Pilsudskiego.
  • ~POL
    2014-09-01 10:41
    do ~przewodnik2014-09-01 08:28
    Pleciesz bzdury - powtarzasz szkopską propagandę z 39 roku - nie mogli się przyznać do prawdziwych strat szacowanych na 200-300 zabitych bo wtedy ich "zwycięstwo" okazałoby się frajerską klęską
  • ~gosc
    2014-09-01 13:10
    a gdzie jest dziadek rudego tuska ?? gdzie ta ***** jest ??
  • ~Ajwen
    2015-07-08 12:48
    Każdy mógł się załamać po takim bombardowaniu!!Major także ,ale kapitan Dabrowski był zastępcą i po to był na Westerplatte!!!
  • ~voiceinthedesert
    2015-04-05 20:27
    Wstyd, ze Polacy nie mieli żadnego nurka, żeby w nocy wysadzić Schleswig Holstein!
  • ~do..."historyk"...2014-09-01 13:23
    2014-09-01 14:50
    jeśli POdjąłeś się na trudny wyczyn odniesienia sie do wpisu to cytuj całość NICKU a ten MICK brezmi :
    :...M a k r e l a i TUsk to dwie PO-dłe Ś W I N I E...

    a wiec aby nie powtarzać faktów zamordowoania P{OLSKICH dzieci i dorosłych przez n i e m i e c k i e KNURY dodam że n i e m i e c k ie ŚWINIE sa też ZŁOdziejami -bo zaraz po tym jak z a b i l i dzieci i ich dorosłych rodziców (w liczbie około 6 000 000 -słownie SZEŚĆ MILIONÓW ISTNIEŃ )- ...to zaraz wpadali do ich mieszkań i rabowali kradli i wywozili wszytkie drogocenne przedmioty ( w tym przedmioty ze złota i srtebra a takze unikalne DOBRA Kultury POLSKIOEJ i ŚWIATOWEJ ! ! !

    .a tak nawiasem zapytam ?-...Kazia Szczuka ile ci płaca za prace na forach społecznościowych ?
    ,
  • ~swinton
    2014-09-01 14:30
    Zapasów po 7 dniach było wystarczająco na następny tydzień.
    Tylko ilu by więcej Polaków zginęło.
    Kapitulacja po 7 dniach była rozsądnym posunięciem.
  • ~słowianin
    2014-09-01 13:37
    Do "przewodnik" ; Przestań baranie powtarzać tą szwabską propagandę!
  • ~dziadek
    2014-09-01 13:19
    Chwała kapitanowi Dąbrowskiemu

    Jakże mu musiało być przykro !