• ~Polak
    2014-09-09 07:33
    Do Rusofobów! Gdyby nie Rosjanie to dziś zamiast siedzieć nad kompem i pisać głupoty machalibyście widłami przerzucając gnój od rana do wieczora na polu u bauera w Vaterlandzie Angeli Merkel!!!
  • ~JKa
    2014-09-09 07:43
    @~adsenior2014-09-09 07:07

    Taa, a teraz ruskich chcemy zamienić na USrael
    ---
    tylko w tym roznica ze
    Ruscy bronili nas przed demokracja i wolnoscia a
    USA przed Ruskimi.
  • ~rolnik z bilgoraja
    2014-09-08 23:53
    sowiecka holota jest jak szarancza wszystko zechla i zniszczy wytepic szarancze wraz z jego trutniem putinem
  • ~mirek
    2014-09-09 08:05
    do -Polak. jestes ruska swolocz i na pewno nie wiesz ze twoi nas tez napadli i,mordowali Polakow przez cala wojne i jeszcze dlugo po jej skonczeniu .Zamknij po prostu swoja parszywa gebe putinowski pacholku
  • ~adsenior
    2014-09-09 07:07
    Taa, a teraz ruskich chcemy zamienić na USrael!
  • ~adelaide
    2014-09-09 06:38
    CO ZA DUREŃ TRZYMA TĄ WSTRĘTNĄ KACAPSKĄ, SOWIECKĄ MORDĘ TYLE CZASU, NA PIERWSZYM MIEJSCU, GŁÓWNEJ STRONY ?!!!

    SPIEPRZAJCIE Z TYM PASKUDNYM ZDJĘCIEM, BO MNIE JUŻ NA WYMIOTY ZBIERA !
  • ~jojo
    2014-09-09 08:46
    Szczególnie ciekawe są zdjęcia prezentujące podziemia i silosy, w których rzekomo stacjonowały rakiety z głowicami nuklearnymi.
  • ~rok2014
    2014-09-09 08:18
    jobtwojumac krenciom cie stare onuce stalina i nowe stringi anodiny
  • ~wacuś
    2014-09-09 07:01
    Drugą wojnę światową wywołali :Sowieci"! Tyz prowda!
  • ~Pol
    2014-09-09 02:22
    Towarzyszy nie zabrali z mysla o powrocie.