• ~krasnoludek
    (2014-09-16 22:37)
    Rosjanie i Niemcy - to nie narody. To bandyci.
  • ~raul
    (2014-09-17 08:19)
    DZIS MAMY TYLKO NA SZCZESCIE JEDNEGO WROGA TYM WROGIEM JEST ROSJA BO NIEMCY ZROZUMIELI SWOJ BLAD I DZIS SA ADWOKATEM POLSKI.
  • ~kurkuma
    (2014-09-16 22:22)
    Wsadzę kij w mrowisko.
    A jak nazwać zachowanie Polski w stosunku do Czechosłowacji w 1938 roku?
    Uważam, że nie stanięcie wtedy po stronie Czechosłowacji, to był największy błąd strategiczny Polski, pozwolił Hitlerowi przejąć czeski potencjał przemysłowy i zbrojeniowy.
  • ~Grzes
    (2014-09-17 07:52)
    Putin to bandyta i morderca. Chce nas znów ...na sybir wysłać!

    Zainstalowali juz w miastach w Rosji małe bomby jądrowe na wypadek ataku na nasz kraj? Oni wyślą rakiety a my nacisniemy jeden guzik.

    Rosjanie wywalcie Putina i tyle. My nie chcemy wojny, ale jak cos ...to damy wam tak popalić... .
  • ~po liglota
    (2014-09-17 08:04)
    Stalin- największy morderca w dziejach ziemi.

    Komunizm- najbardziej zbrodniczy ustrój świata.

    Rosja- spadkobierca komunistycznego potwora.
  • ~POLAK, NIE PLATFUS
    (2014-09-17 05:51)
    CZY ROSJA I PUTIN ZAPŁACILI NAM ZA NAPAŚĆ, ZNISZCZENIE KRAJU, ZŁODZIEJSTWO MAJĄTKU NARODOWEGO, MORDOWANIE LUDZI I MASOWE WYWÓZKI NA SYBIR DARMOWYCH NIEWOLNIKÓW DO PRACY ?
    CO ROBIĄ, PREMIER I MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH ?
  • ~stanmat
    (2014-09-17 00:19)
    to kurkuma
    a widzial Pan groby polskich zolnierzy zamordowanych we Stonawie (byli wzieci do niewoli i zamordowani bagnetami czeskimi "vojaky")? Co pan wie o wojnie polsko-czeskiej?
  • ~ruskie won do rosji gdzie ich miejsce
    (2014-09-17 08:09)
    Kto dzisiaj jest Nevillem Chamberlainem i sprzeda Krym i Donieck Adolfowi Putinowi za kłamstwa o spokoju ?
    Kto dzisiaj zgadza się na korytarz przez Ukrainę na Krym ?
    Kto dzisiaj jest Mołotowem i Ribbentropem - kłamiącymi i łżącymi w żywe oczy na zgubę sąsiada ?
  • ~Hania
    (2014-09-17 07:57)
    @~Grzes

    wal sie w zadek q-wo banderowska, ukropski bezmózgu z ziemianek podolskich
  • ~fPiSdu !