• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-30 15:03)
    jakim trzeba byc debilem zeby glosowac na tuska(klamce, zlodzieja, oszusta,czlowieka glupiego) kazdy wie, ze klamie i za jego kadencji jest coraz gorzej, a mimo to na niego glosuja!!! Co za kretyni!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-30 11:30)
    miejsce tuska nie jest w fotelu przewodniczącego pe,lecz przed sądami ,trybunałem stanu...także jego pseudo ministrowie z folwarku ,ponieważ to nie rząd,a folwark nieudaczników i aferzystów...pytam za co w tym kraju prokurator generalny i jego ludzie biorą pieniądze???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-30 14:37)
    bydło głosujące na PO oczywiście tego nie pojmie bo przecież jest super, mamy ciepłą wodę w kranie a dobrze ubranego pana premiera klepie po ramieniu nasza złota pani Angela. Płakać się chce co z nami robią tracimy suwerenność, z dnia na dzień stajemy się unijną kolonią, białymi murzynami, na szczeście nie wszystko jeszcze stracone, ludzie otwierają oczy i zaczynają rozumieć co się dzieje.
  • ~Wiesio13 kształcony przez WSI SB UB
    (2014-09-30 11:10)
    Jaka jest różnica między policjantem a złodziejem?
    Taka sama jak między PIS a PO.
    -
    CZY JUZ OTWORZYŁY WAM SIE OCZY KTO JEST W TYM KRAJU ZŁODZIEJEM A KTO POLICJANTEM ?
    JESZCZE NIE ? TO WAM POWIEM: ZŁODZIEJ TO PO, A POLICJANT TO PIS.
    PIS ZWALCZAŁ WSZELKIE PATOLOGIE.
    ALE WY GŁOSOWALIŚCIE NA ZŁODZIEI.
    BO SAMI JESTEŚCIE TACY SAMI.
  • ~hey
    (2014-09-30 13:56)
    Chętnie obejrzał bym te zdjęcia do końca ale nie mam czasu klikać tyle razy. Puknijcie się w czerep Redakcjo !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-30 11:25)
    Czy prokuratura już się zajęła przestępstwami tuSSka i wszczeła śledztwo zanim ucieknie z kraju. Za mord Smoleński z którego POdobno się wywinął, za przekręty - zamiecione POd dywan, za zniszczony przemysł, za pieniądze które ukradł z budżetu i rozdał swoim pachołkom, i za dług 1 bilion zł który będzie musiało spłacać młode pokolenie przez 1000 lat. Za to POwinien zostać rozliczony, skazany i wsadzony do więzienia jak gangster Al Capone w USA
  • ~Łowca ż y d oPO-lszewii i YudeoPO-lonii
    (2014-09-30 13:27)
    nie k ł a m a ć niemieckie sQ...wysyny nie 3 biliony a 400 bilionów złotych -bo na tyle wyliczona została h e k a t o m b a POLSKIEGO Narodu w wyniku rzezi n i e m i e c k i ch oprawców (dziadków i ojców m a k r e l i oraz Schredera od gazociągu i RUDEGO k a n a l ii z Sopotu ) -rzezi dokonanej na POLSKICH dzieciach kobietach i kwiacie meskiej inteligencji POLSKIEJ ! ! !

    SWINIE n i e m i e c k i e -nie 3 biliony a 400 bilionów złotych jak wyliczył Amerykańskie Instytut Badania Zbrodni niemieckich na Narodzie P O L S K I M

    ...to piszą i dokumentują naukowcy historycy i badacze Amerykańscy -w sumie to niezależni naukowcy i Amerykanie-ja im wierzę ! !





    .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-30 11:51)
    ps. ostrzeżenie z Rosji już się pojawiło Nie, nie macie racji, to nie chodzi o gaz Rosyjska gazeta opublikowała info o dziadku Tuska - dokładniej niż Kurski swego czasu.
    Dziadek Przewodniczącego Rady Europy nie był w Wermahcie, był w SD czyli w karnym komando
    TAM SIE SZLO DOBROWOLNIE
    To może dlatego rząd się teraz tak wyciszył w sprawie ukraińskiej
  • ~mmm
    (2014-10-03 08:04)
    Czy ktoś kiedyś rozliczy przywódców AK za zbrodnie na polskiej młodzieży! Tyle młodych i niepotrzebnie zginęło.
    A teraz politycy robią karierę polityczną na ich śmierci - to barbarzyństwo i hańba
  • ~Kielczanin
    (2014-09-30 12:32)
    Re: ~historyk
    Twój wywód jest oparty na fałszywych informacjach.
    NEP został zakończony ok 1928-1929 roku, kiedy rozpoczęto masową kolektywizację wsi i przywracanie ścisłej centralnej kontroli nad ekonomia kraju. Wtedy to właśnie Litwinow został ministrem.
    Nie mogło byc mowy o żadnej francusko-rosyjskiej interwencji w Czechosłowacji z tego względu, że Rosja radziecka przestała istnieć w 1922 roku.
    Gdyby jednak taka interwencja była możliwa, to stanowiłaby śmiertelne niebezpieczęństwo dla Polski.

    Czesi nie mieli żadnej ochoty walczyć o swoja Ojczyzne, nie ma więc w tym nic dziengo, że inne narody też nie chciały umierac za Pragę. Żadna interwencja nie była planowana - przynajmniej na poważnie.
    Dziś widac to lepiej niz kiedykolwiek. Żadne państwo nie wysłaló wojsk na Krym w sytuacji, gdy Ukraina oddałe te ziemie bez wystrzału.