• ~sekretarz generalny z mikrofonem
  (2014-12-15 04:43)
  @ Robnad - nie nie można bo prezes ze wstrętem odnosi się do tego fragmentu swpojej nichlubnej przeszłości ,do wielu innych też . Proszę zrozumieć cała energia prezesa i podpalanie Polski jest po to by zatrzeć niedobre wspomnienia by prezes budził się rano wyspany jak pamietnego 13 grudnia gdy zaspał na poranek telewizyjny.Dzięki takiej postawie nie budzi się nasz prezes wnocy zmpkrą i przepoconą koszulka nocną.
 • ~tow. PiSodajew
  (2014-12-14 21:48)
  Według oficjalnych danych Światowej Rady Złota, na koniec marca tego roku Ukraina posiadała 42,3 tony złota, co stanowiło 9,6 proc. jej całkowitych rezerw walutowych. Zgodnie z nowszymi statystykami Narodowego Banku Ukrainy (NBU), jeszcze na początku tego miesiąca w skarbcu miało się znajdować złoto o wartości około miliarda dolarów, które stanowiło blisko 8 proc. całkowitych rezerw.

  Tymczasem w niedawnym wywiadzie dla ukraińskiej telewizji, szefowa NBU przyznała, ze "w skarbcach banku jest już niewiele złota, a to, które zostało, stanowi około 1 proc. rezerw". Oznacza to nie tylko, że ogromne ilości złota zniknęły z banku centralnego, ale także to, że podawane przez instytucję liczby są niezgodne z prawdą.

  czytaj dalej


  Skąd taka zmiana w państwowych skarbcach? Jak wiosną donosiły miejscowe media, podczas operacji przeprowadzonej pod osłoną nocy, ukraińskie rezerwy złota zostały pośpiesznie załadowane na pokład samolotu, który wywiózł złoto do Stanów Zjednoczonych.

  Jak twierdzili świadkowie, około godziny 2:00 w nocy nieoznakowany samolot transportowy wystartował z lotniska Boryspol. Przed pojawianiem się samolotu na płytę lotniska wjechały cztery ciężarówki i dwa towarowe minibusy, wszystkie pozbawione tablic rejestracyjnych.

  Piętnaście osób w czarnych uniformach i kamizelkach kuloodpornych, niektóre wyposażone w karabiny maszynowe, zapakowało na pokład ponad czterdzieści ciężkich pakunków. Wszystko odbyło się w pośpiechu.

  Następnie na lotnisko nadjechało kilku mężczyzn, którzy wsiedli do załadowanego już samolotu, a nieoznakowane samochody szybko odjechały. Samolot wystartował w trybie awaryjnym.

  Pracownicy portu lotniczego, którzy byli świadkami tej "operacji specjalnej", natychmiast powiadomili o wszystkim administrację lotniska. Ta jednak wyraźnie zaleciła im "nie mieszać się w cudze sprawy".  Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/ukraina-przyznaje-stracilismy-nasze-zloto,2059733,4199#iwa_item?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 • ~Robnad
  (2014-12-14 22:41)
  czy mozna zrobic rekonstrukcje podpisania lojalki przez pana prezesa kaczynskiego ?
 • ~Ta bitwa wykazała wyższość
  (2014-12-15 07:37)
  Bitwa, która zatrzymała Rosjan.


  Ta bitwa wykazała wyższość knedliczków nad pierogami ruskimi leniwymi.
 • ~takisobie
  (2014-12-16 18:31)
  rannych dobijali oczywiscie brofavi kozacy
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Czarnogóra - Polska

  El. MŚ 2018: Zwycięstwo zrodziło się w bólu. Polacy pokonali Czarnogórę i są coraz bliżej gry na mundialu

 • Witold Waszczykowski

  Zaskakujące słowa Waszczykowskiego: Przy wyborze Tuska na szefa RE doszło do fałszerstwa, mamy ekspertyzy

 • Jarosław Kaczyński

  Prezesa Kaczyńskiego należy wyjąć z wazeliny, w jakiej go topi całe otoczenie [OPINIA]

Zobacz więcej