• ~Gogol
    (2015-07-02 08:12)
    Co ciekawe opisuje to gazeta niemiecki szmatławiec, której właściciele spadkobiercy morderców z Wermachtu i SS na nowo kreują historię dla Polaków w mediach, które przejeli w Polsce w 98 % i w porozumieniu z takimi folksdojczami jak Thuske, Komoruski rządzą Polską . Ale to już się niedługo zmieni i nie bedzie mowy o nazistach
    TAK TO NIEMCY MORDOWALI DZIECI I KOBIETY W CIĄŻY CI BARBARZYŃCY DO TEJ PORY NIE ZAPŁACILI ANI JEDNEJ MARKI POLAKOM ZA WSZYSTKIE ZBRODNIE
  • ~obracanie kota ogonem
    (2015-06-14 14:08)
    nie Niemcy tylko Naziści ... teraz można mówić tylko o Nazistach - to taka nowa nacja europejska, która w 1939r. rozpętała w Europie piekło ... to, że akurat mówili po niemiecku, mieli niemieckie imiona i nazwiska to drobny, nic nie znaczący szczegół ... najważniejsze, że świat wie o istnieniu polskich obozów zagłady ... ot jak wygląda wpajanie historii młodym pokoleniom ... niedługo okaże się, że narody okupowane będą płacić odszkodowania potomkom Nazistów, którzy jakoś dziwnie się składa, że mieszkają w Niemczech i Austrii (o kolaborantach z Francji, Łotwy, Litwy, Finlandii, Chorwacji, Rumunii, Włoszech i ukochanej przez nasze władzy Ukrainy nie wspomnę) ...
  • ~rejs
    (2015-06-15 20:08)
    Podobnie zabijali Polaków w kościołach na Wołyniu i Podolu, no kto U k r a i n y.
  • ~NAwigator
    (2015-06-18 20:59)
    Dlaczego nie wymieniają ,, Pieniackiej Huty" , " Podkamienia" i innych setek
    polskich wsi wymordowanych przez bandy upa pod okupacją niemiecką w Małopolsce Wschodniej.
  • ~Zdziwiony
    (2015-06-14 23:13)
    Tam wymordowali 600 osób i mają pomnik narodowy - u nas SS-mani robili sobie takie jatki codziennie w Warszawie...
  • ~antysprnger
    (2015-06-14 19:39)
    do czego zdolne sa narody opetane wojna ? chyba raczej do czego sa zdolni niemcy ! Jak wiadomo prasa niemiecka, ktora w samych niemczech jest nazywana "prasa klamstwa" -szezrzy swoja propagande na terenie Naszej Ojczyzny. Przpomnijmy, udzial niemieckiego rynku prasowgo w Polsce wynosi juz 89% -praktycznie nie ma prasy reprezentujacej interesy polskie -jak np. zycie polskiej mniejszosci narodowej w niemczech, rabunek polskiego mienia w niemczech przez niemieckich nazistow, odszkodowania za niewolnicza prace na robotach dla dzieci i wnukow poszkodowanych, reparacje za zniszczenie Polski podczas 2 wojny swiatowej. To sa sprawy ktore interesuja Polakow -a nie niemiecka propaganda obcej kultury, obcego swiatopolgladu. uwazam, ze przyszly rzad Polski powinien uregulowac podstawowe interesy Polakow i ograniczyc na terenie Polski udzial niemieckiej prasy do poziomu prasy polskie w niemczech. Niemcy i ich kultura TAK -ale na rownoprawnych warunkach. Nie bedzienam spriger i berger pluli tu w pysk !!!
  • ~opinia x
    (2015-06-15 17:40)
    Przypomne ze 12 lat temu USA Army zabila i zameczyla (gwalty,tortury,handel organami) okolo milion (!) cywilow w Iraku-pozniej przyznajac ze nie mial Irak zadnej broni masowej zaglady ale mial i ma ogromna zloza ROPY.
  • ~voiceinthedesert
    (2015-06-18 20:43)
    Rząd w Londynie jest odpowiedzialny za niezapewnienie pomocy powstańcom! Powstania nie wolno było zaczynać bez gwarancji ciągłej pomocy!
  • ~zwykła Polak
    (2015-06-14 20:54)
    do Dumnego Polaka: "z małej litery" to rusycyzm
  • ~Dumny Polak
    (2015-06-14 16:15)
    @~bicz na pełowską picz2015-06-14 14:08
    "...najprawdopodobniej polacy"
    Czy na pewno wyraz Polacy chciałeś napisać z małej litery?
    Chesz być szanowany, sam się szanuj.
    A przynajmniej szanuj mnie dumnego Polaka.