• ~E tam......,.,.,
    (2017-02-19 19:57)
    W kraju cywilizowanym , to by zrobino muzeum, ale Talibowie to tylko niszczyć potrafią.
  • ~arab.
    (2017-02-19 18:59)
    Ni ma złomiarzy w Afganistanie ?
  • ~widz
    (2017-02-19 15:18)
    Prawie 10-lat i tylko TYLE? A ile YANKESÓW zgineło w Afganistanie póżniej i w jakim CZASIE?
  • ~Affe Gan i Stan
    (2017-02-19 16:26)
    a w kitaju sie worek ryzu przewrocil
  • ~C#@12yt
    (2017-02-19 16:29)
    To znaczy że wszyscy "przyjaciele" Afganistanu /poprzedni i obecni/ zniszczyli wojną kraj tak, że nie ma komu i gdzie przetopić tego złomu. Diamenty, rudę, ropę wywieźliby. Ale złom ? Nie opłaca się. Koszt transportu za wysoki. I zamiast uczć budowy hut przyjaciele uczą strzelania.
  • ~osa
    (2017-03-04 23:45)
    Wietnamczycy to sprytny naród złom, który zostawiła armia USA zawieźli do hut.
  • ~Firmius
    (2017-02-20 09:05)
    To miejsce powinni sobie obejrzeć Putin, Ławrow i inni lunatycy, śniący o odrodzeniu sowieckiej potęgi imperialnej. Kiedyś też komuś innemu się wydawało, iż Afganistan będzie zdobyczą łatwą. Dlatego także nie wybrano wtedy żadnej z dwóch rozsądnych taktyk, tam do przyjęcia. Ani nie ograniczono sowieckiej obecności do sił specjalnych, i rządzenia raczej zza kulis, przy kontroli najważniejszych obiektów, instytucji, pozostawiając krajowi choćby teoretyczną niepodległość. Ani nie przeprowadzono inwazji na naprawdę masową skalę, rzucając do najazdu naprawdę ogromne siły, ustanawiając silne posterunki w każdej niemal mieścinie. Kremlowskim liderom wydawało się, że niedostatecznymi siłami podbiją kraj, któremu nie dało rady Imperium królowej Wiktorii....A do wrakowiska wracając, może dzięki przyjrzeniu się mu i stosownej refleksji temu takich złomowisk nie będzie kiedyś w Pribałtice, czy innych krajach...Może.
  • ~rycho
    (2017-08-26 17:23)
    A amerykańskich wraków nie pokażecie,pismaki?