• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-16 10:38
    precz z tuskiem !
    precz ze złodziejami z PO !!
  • ~LAS
    2014-09-17 01:33
    Re: realista
    Absolutnie się z Tobą zgadzam. Polska powinna być niezależna politycznie, ekonomicznie i militarnie. Powinna wykorzystywać swoich patriotów do rozwoju ojczyzny, a nie ich mordować, wypedzać, czy niszczyć. Serce mnie się kraje na myśl, że polski bohater narodowy generał Maczek nie mógł wrócić do ojczyzny i mósiał upokarzać się w obcym kraju.
  • ~realista
    2014-09-16 10:36
    Maczek jak typowy Polak byl wierny i lojalny, a przy tym naiwny jak dziecko. Dzis po 70 latach Polacy dalej nic sie nie nauczyli i dalej pokazują to samo - nawiną wierność w polsko - obce puste obietnice i pakty bez pokrycia. Nie trzeba byc historykiem żeby zauważyć ze Polska tylko wtedy była silna gdy liczyła wyłącznie na siebie.
  • ~de bill
    2014-09-16 08:55
    szkoci to katole i ciemnota papieska angole to oranzysci gdyby nie angole szkoci i irlandczycy to biedaki bo to katole gdzie katol tam bieda i ciemnota słuchajcie papieza idiote tak wam doopo musz puk i wszyscy walnieci
  • ~Pelagia Nilowna
    2014-09-16 14:20
    Gen. Sosabowski tez w magazynie w Londynie pracowal. Co mogli robic Polscy generalowie jak po angielsku nie umieli mowic.
  • ~xxx
    2014-09-17 20:19
    re Pelgia Nilowna

    Pajacu chciałbyś tak mówić po angielsku jak mówił Stanisław Sosabowski czy gen. Maczek.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-16 17:57
    Siedem lat NIERZĄDU PLATFORMY - Demagogia , łapownictwo , korupcja , oszustwa , afery (trudno zliczyć ile tych afer było : amber gold,finroyal,warszawska grupa inwestycyjna,hazardowa,afery w Agencjach rolnych,afery przy komputeryzacji ministerstw itd. itd. itd. ...)
    Oto atrybuty pana Tuska , który nie może udzwignąć tych afer i ZWIEWA DO BRUKSELI.
    TYKO GŁUPIEC TEGO NIE WIDZI...
  • ~Robnad
    2014-09-16 09:37
    Vivat Pan Prezes
    Dajem w kakao na wylotufce na Minsk za 5 zl, grupowo i oralnie, analnie tesz dajem , ale jusz za 9 zuoty, emeryci majom zniszki 40 %
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-16 10:20
    afera rynasiewicza
    czyli złodziejstwo peowskie w kolejenej odsłonie
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-09-16 10:21
    A kiedy tusk i paliciot
    ponownie podniosa wiek emerytalny ? kiedy ?