• ~Wojtek
    (2015-01-24 16:02)
    ~znów koszrena manipulacja - Otóż to. Tak samo pomyślałem. Tym bardziej, że pierwszymi ofiarami obozu w Auschwitz byli właśnie Polacy. Czyli znowu kłamstwo. W dodatku jak zwykle też obozy koncentracyjne niemieckie przedstawia się jako symbol zła, jaki nie miał miejsca nigdy wcześniej. To nieprawda. Tak naprawdę było to jedynie przedłużenie obozów ze Związku Sowieckiego. Tam wprawdzie nie było komór gazowych i pieców, ale wszystko inne było takie samo.
  • ~żydopłot
    (2015-01-23 22:58)
    Rabi ile to jest cztery razy cztery?
    A ty kupujesz czy sprzedajesz?
  • ~Naprawde
    (2015-01-26 06:53)
    Who cares
  • ~Fruzia
    (2015-01-22 22:13)
    nie rozumiem was Polaczki...ostatecznie 90% zamordowanych byli znienawidzeni przez was Zydzi...Polacy stanowili niecałe 8 %...powinniście raczej się cieszyć...obrzydliwi antysemici..
  • ~Antykoszer
    (2015-01-23 10:22)
    Teraz już wiem, dlaczego czułem od zawsze taką niechęć, graniczącą z obrzydzeniem, gdy zobaczyłem Simpsonów. Okazało się, że są tym czym domyślałem się, że są. Za cała pewnością ich miejsce jest przy elektrowni atomowej, a raczej w jej wnętrzu, czyli dokładnie tam, gdzie umieścił ich autor tej koszernej kreskówki. ;-)
  • ~sweiss
    (2015-02-08 13:23)
    Zamiast dowodów przedstawia się rysunki. Młodzi, którzy nie odróżniają rzeczywistości od wymysłów, a mózgi mają zżarte przez propagandę, łykną to jak młode pelikany.
  • ~Hans
    (2015-02-06 08:26)
    i co faka faka mam powiedzieć, ze to jest śmieszne ?
    chyba kogoś popieprzyło
  • ~anarchol
    (2015-01-27 20:12)
    HITLER terz byl malarzem iwymordowal tysiace ludzi aten malarz jest chyba ze zlotego switu
  • ~haja