Nowy portal Tomasza Lisa ma być polskim odpowiednikiem popularnego na całym świecie serwisu "HuffingtonPost".

Pulsujący opiniami i informacjami na wszystkie tematy. Jak kawiarnia, w której spotykają się różni ludzie. Otwarty i tolerancyjny - tak filozofię portalu określa jego pomysłodawca.

Natalia Lesz będzie stałą felietonistką portalu. Aktorka i piosenkarka działa charytatywnie na rzecz zwierząt, została ambasadorką Fundacji DKMS oraz kampanii "HELP dla życia bez tytoniu".

Na moim blogu głównie skupię się na rzeczach, które mnie osobiście najbardziej poruszają, czyli na muzyce, filmie, teatrze, podróżach, smakach i moich introwertycznych zmianach pogody - zapowiada Natalia Lesz w rozmowie z PAP Life.

Postaram się być szczera, ale nie ranić innych. Z założenia uważam, że każdy człowiek zasługuje na szacunek, z wyjątkiem kilku złych ludzi, o których czasami napiszę. Wierzę w magię i w to, że każdy moment może okazać się totalną zmianą akcji, piękną niespodzianką albo totalną katastrofą. Będę pisać o ludziach, którzy potrafili zmieniać bieg rzeki i o tych, którym to się nie udało - dodaje wokalistka.

Piosenkarka zapytana, czy pisanie sprawia jej przyjemność, bez wahania odpowiada twierdząco.

Uwielbiam pisać! Od dawna własnoręcznie prowadzę fanpage'a na Facebooku. To będzie mój pierwszy blog i bardzo się cieszę, że ten debiut będzie miał miejsce właśnie na portalu stworzonym przez tak uznanego dziennikarza jak Tomasz Lis - dodaje Lesz.

Serwis ma połączyć blogi osób kształtujących polską debatę publiczną w różnych dziedzinach życia.