Słowo "demontaż" nie padło z ust Marine Le Pen. Autor tekstu w "Rz" przeprasza

Słowo "demontaż" nie padło z ust Marine Le Pen; "napisanie podtytułu w formie cytatu było błędem za co czytelników przepraszam" - napisał w poniedziałkowym wyjaśnieniu Jędrzej Bielecki, autor artykułu w "Rzeczpospolitej" pt. „Le Pen chce sojuszu z PiS”.

wróć do artykułu
  • ~zawodowi kłamcy
    (2017-03-14 09:43)
    W dziennikarskiej interpretacji 2+2=8. Bo 5 byłoby dużo za blisko prawdy...
  • ~opamiętanie.
    (2017-03-14 07:33)
    Salon medialny dostał wściekłej cieczki na PIS. Wali nienawiścią po konkurentach.
  • ~andrzej
    (2017-03-14 07:21)
    Kolejny "fakt medialny". Większość dziennikarzy to *******
  • ~dal
    (2017-03-14 06:57)
    Normalnie za takie cos powinno sie tego dziennikarza wywalic na zbity pysk. Inerpretacje dziennikarskie a rzetelne przedstawianie wypowiedzi to 2 rozne sprawy.
  • ~TaZiuta
    (2017-03-14 00:34)
    "Rzeczpospolia" z nazwy juz tylko i niestety coraz szybciej pikuje w rynsztok za "Wyborcza" i jej pochodnymi.
  • ~helena
    (2017-03-14 00:12)
    Kłamcy ,a nie dziennikarze!!!!!!!!!!!!!!przez cały dzień we wszystkich mediach i prasie to samo łgarstwo było powtarzane, to powinno byc karalne ..do tego dołączyła targowica i mielili ozorami przez cały dzień!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~autor nieznany
    (2017-03-13 22:41)
    prawdziwa ekstremistka to jest merkel, usilujaca zniszczyc europe po mysli tych, o ktorych pisac niewolno. niestety niemcy sa wiernopddanczy i dlatego ta bylla komunistka z fdj, dalej zajmuje tron i dobiera sobie miernoty za wasali.
  • ~autor nieznany
    (2017-03-13 22:32)
    czemu nikt nie zajmie sie lgarstwami gw. blog gw dla dziennikarzy zachodnich to jeden stek klamst i manipulacji. homo-sovieticus przepotwarzyl sie w homo-germanikusa
  • ~pismak
    (2017-03-13 21:52)
    A Rzydufka Japfczyńska też przeprosi czy talmud jej nie pozwala?
  • ~Kierownik rakiety
    (2017-03-13 21:42)
    Halo. TVN24? Tak. Słucham Podaliscie fejk news o LePen i JarKaczu. To jest kłamstwo Może i kłamstwo. Ale to już "fakt medialny"
  • ~Jimy Bounce
    (2017-03-13 21:01)
    Lewacy motto:kłamaliśmy rano, wieczorem i dalej będziemy rżnąć gupa
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-03-13 20:49)
    Kto by przypuszczał, że ja jako ultra-libertyn w kwestii wolności prasy i wypowiedzi będę dzisiaj kibicował każdemu, kto wprowadzi drakońskie kary za wytwarzanie i kolportowanie nieprawdziwych informacji.
  • ~Tester
    (2017-03-13 20:34)
    Dlaczego dery dziś dopuszczacie komentarze z numeru IP który żeście zablokowali coś do kitu ta wasza kontrola
  • ~Brunhilda
    (2017-03-13 20:21)
    Rzeczpospolita przeprosiła a k a n a l i e Neumanny,Grabce,Kierwińskie i reszta oszustów PełOwskich nadal kłamią jak najęci i wciskają ciemnotę swoim ba ranom.
  • ~wolak francuz dwa bratanki
    (2017-03-13 20:03)
    padło słowo "rozwałka"
  • ~Artur N.
    (2017-03-13 19:58)
    celowa manipulacja ? u nich zawsze nadintepretacja, aby tylko sklocic -jedno slowko, ktore zmienia nieuk doprowadzajac obie strony do konfuzji - ale najwazniejsze ze poszlo w swiat. Nie wierzyc prasie oficjalne wypowiezdzi politykow mozna znalezc na twitterze, czy fejsboku. Cale szczescie, ze zlapany za reke jeszcze przeprosil, a nie oskarzyl o mowe nienawisci, czy cus innego.
  • ~ajax
    (2017-03-13 19:25)
    Już rano,a może nawet wczoraj było wiadome, że słowo "demontaż" nie padło, mimo tego wiadomym mediom i dziennikarzom nie przeszkadzało to przedstawiać do późnego popołudnia newsu o demontażu Unii jako numer jeden na stronach internetowych i w programach informacyjnych.Ciekawe dlaczego?
  • ~Poldek
    (2017-03-13 19:25)
    Jakby dziennikarze za swoje klamliwe newsy musieli placic po 300 400 kola zl i to niemalze natychmiast to tysiac razy by sie zastanowil jeden z drugim co pisze ale przeciez nie ma u nas demokracji......
  • ~Trump
    (2017-03-13 19:24)
    mowilem o tym niedawno...
  • ~DOZ
    (2017-03-13 19:23)
    ten dziennikarz powinien stracic prace , na pysk . Pana Gmyza wurzucono z pracy za napisanie prawdy o trotylu , tylko potem jelopy z Prokuratury Woskowej zmanipulowali to na paste od butow . Tak pisza szmatlawcy dziennikarzyny , ilu imbecyli dalo sie na to nabrac ?

Może zainteresować Cię też: