Słowo "demontaż" nie padło z ust Marine Le Pen. Autor tekstu w "Rz" przeprasza

Słowo "demontaż" nie padło z ust Marine Le Pen; "napisanie podtytułu w formie cytatu było błędem za co czytelników przepraszam" - napisał w poniedziałkowym wyjaśnieniu Jędrzej Bielecki, autor artykułu w "Rzeczpospolitej" pt. „Le Pen chce sojuszu z PiS”.

wróć do artykułu
  • ~Krótka piłka
    (2017-03-13 18:50)
    Prawdy z Rzeczpospolitej wybiórczej.
  • ~mnbv
    (2017-03-13 19:03)
    Dziennikarze coraz częściej udowadniają, że nie warto kompletnie wierzyć w to, co wypisują, bo na dwoje babka wróżyła - albo to prawda albo i nie. Ludzie coraz częściej drwią z waszych niusów, a zawód dziennikarz gwałtownie się degraduje.
  • ~Lary Hill
    (2017-03-13 19:11)
    taka to rzetelność dziennikarska. rzepa zeszła do poziomu wyborczej. obsesja na punkcie kaczyńskiego odbiera rozum.
  • ~pat
    (2017-03-13 19:21)
    To nie przeszkadza TVN-owi nadal nadawać w tym samym tonie. Żyjemy w erze klamstwa medialnego. Autor jak chciał przedstawić własne interpretacje to powinien rzetelnie zacytować i następnie użyć formuły "moim zdaniem". Tylko co miał interpretować? Takie słowa nie padły! Zrodziły się w głowie tego dziennikarzyny. Wymyślił to żeby zrobić medialną sieczkę. Takie czasy. Przed tym PiS się nie obroni.
  • ~DOZ
    (2017-03-13 19:23)
    ten dziennikarz powinien stracic prace , na pysk . Pana Gmyza wurzucono z pracy za napisanie prawdy o trotylu , tylko potem jelopy z Prokuratury Woskowej zmanipulowali to na paste od butow . Tak pisza szmatlawcy dziennikarzyny , ilu imbecyli dalo sie na to nabrac ?
  • ~Trump
    (2017-03-13 19:24)
    mowilem o tym niedawno...
  • ~Poldek
    (2017-03-13 19:25)
    Jakby dziennikarze za swoje klamliwe newsy musieli placic po 300 400 kola zl i to niemalze natychmiast to tysiac razy by sie zastanowil jeden z drugim co pisze ale przeciez nie ma u nas demokracji......
  • ~ajax
    (2017-03-13 19:25)
    Już rano,a może nawet wczoraj było wiadome, że słowo "demontaż" nie padło, mimo tego wiadomym mediom i dziennikarzom nie przeszkadzało to przedstawiać do późnego popołudnia newsu o demontażu Unii jako numer jeden na stronach internetowych i w programach informacyjnych.Ciekawe dlaczego?
  • ~Artur N.
    (2017-03-13 19:58)
    celowa manipulacja ? u nich zawsze nadintepretacja, aby tylko sklocic -jedno slowko, ktore zmienia nieuk doprowadzajac obie strony do konfuzji - ale najwazniejsze ze poszlo w swiat. Nie wierzyc prasie oficjalne wypowiezdzi politykow mozna znalezc na twitterze, czy fejsboku. Cale szczescie, ze zlapany za reke jeszcze przeprosil, a nie oskarzyl o mowe nienawisci, czy cus innego.
  • ~wolak francuz dwa bratanki
    (2017-03-13 20:03)
    padło słowo "rozwałka"
  • ~Brunhilda
    (2017-03-13 20:21)
    Rzeczpospolita przeprosiła a k a n a l i e Neumanny,Grabce,Kierwińskie i reszta oszustów PełOwskich nadal kłamią jak najęci i wciskają ciemnotę swoim ba ranom.
  • ~Tester
    (2017-03-13 20:34)
    Dlaczego dery dziś dopuszczacie komentarze z numeru IP który żeście zablokowali coś do kitu ta wasza kontrola
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-03-13 20:49)
    Kto by przypuszczał, że ja jako ultra-libertyn w kwestii wolności prasy i wypowiedzi będę dzisiaj kibicował każdemu, kto wprowadzi drakońskie kary za wytwarzanie i kolportowanie nieprawdziwych informacji.
  • ~Jimy Bounce
    (2017-03-13 21:01)
    Lewacy motto:kłamaliśmy rano, wieczorem i dalej będziemy rżnąć gupa
  • ~Kierownik rakiety
    (2017-03-13 21:42)
    Halo. TVN24? Tak. Słucham Podaliscie fejk news o LePen i JarKaczu. To jest kłamstwo Może i kłamstwo. Ale to już "fakt medialny"
  • ~pismak
    (2017-03-13 21:52)
    A Rzydufka Japfczyńska też przeprosi czy talmud jej nie pozwala?
  • ~autor nieznany
    (2017-03-13 22:32)
    czemu nikt nie zajmie sie lgarstwami gw. blog gw dla dziennikarzy zachodnich to jeden stek klamst i manipulacji. homo-sovieticus przepotwarzyl sie w homo-germanikusa
  • ~autor nieznany
    (2017-03-13 22:41)
    prawdziwa ekstremistka to jest merkel, usilujaca zniszczyc europe po mysli tych, o ktorych pisac niewolno. niestety niemcy sa wiernopddanczy i dlatego ta bylla komunistka z fdj, dalej zajmuje tron i dobiera sobie miernoty za wasali.
  • ~helena
    (2017-03-14 00:12)
    Kłamcy ,a nie dziennikarze!!!!!!!!!!!!!!przez cały dzień we wszystkich mediach i prasie to samo łgarstwo było powtarzane, to powinno byc karalne ..do tego dołączyła targowica i mielili ozorami przez cały dzień!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~TaZiuta
    (2017-03-14 00:34)
    "Rzeczpospolia" z nazwy juz tylko i niestety coraz szybciej pikuje w rynsztok za "Wyborcza" i jej pochodnymi.

Może zainteresować Cię też: