Demontaż UE? Wildstein na FB: Dawno tak ordynarnego "fejk newsa" nie widziałem

Dawno tak ordynarnego fejk newsa nie widziałem - tak przypisanie w "Rzeczpospolitej" kandydatce Frontu Narodowego na prezydenta Francji Marine Le Pen słów o chęci współpracy z liderem PiS "w demontażu UE" skomentował na Facebooku szef publicystyki TVP Info Dawid Wildstein.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2017-03-16 09:53)
    ..i kto to mówi? zamilcz cwaniaku z miodem w uszach i brudem za uszami...
  • ~nacjonalista_ma_tylko_wroga
    (2017-03-15 22:44)
    Ha, ha, ha..Nacjonaliści wszystkich krajów, łączcie się ?! Nacjonalizm to z definicji niechęć lub nienawiść do obcych, nie ma tu jakichkolwiek wspólnych interesów.
  • ~Trol
    (2017-03-14 20:02)
    Cieszy nas zdecydowana postawa Premier że wystąpiła przeciwko temu który uparcie zabiegał o sankcje dla "swojego" kraju
  • ~Alojzy
    (2017-03-14 19:58)
    PO jest mało wybredne sięgnie i po kłamstwo i podstęp -zero zasad i kamieni kupa
  • ~Wiara
    (2017-03-14 09:43)
    Mamy analogiczna sytuacje w Polsce i w USA. Lewactwo (klamstwa, korupcja, demoralizacja) i marksizm kulturowy opanowaly przez dziesiatki lat rządy, sądy, MEDIA , kulture. Nowe rzady musza zdecydowanie przeciwstawic sie klamstwom i demoralizacji w mediach, sądach i kulturze. Trump ma wieksze mozliwosci w tym zakresie - silną gospodarke, bedzie mu latwiej uzdrowic kraj. Polska musi najpierw odbudowac gospodarke, ale wierze , ze sie uda. PRAWDA I WARTOSCI zwyciezą. KLAMSTWA I KORUPCJE juz wychodza na swiatlo dzienne - powroca ZASADY, poszanowanie DEKALOGU, szacunek dla ciezkiej pracy i uczciwosc.
  • ~Laki
    (2017-03-14 08:35)
    Tramp nazywa te wszystkie media fakenews. W Polsce jest tego 90%. Dziennikarzom patrz na ich brudne ręce! !!
  • ~cynik
    (2017-03-14 08:25)
    Pislamskie trolle jakoś mało wpisów !!! Świętujecie jeszcze "victorię" brukselską, czy co ? :)))))))
  • ~andrzej
    (2017-03-14 08:13)
    W histerii wyłania się czołówka antypolskich mediów; producentów faktów medialnych jak również knajackich ocen. Kwiczą i plują jadem, jednym słowem lewacTWo.
  • ~internautka 50+
    (2017-03-14 07:43)
    Unia sama się rozmontuje.Nie potrzebna będzie Polska do tego. A zaczęło się to rozmontowywanie już przecież. Bo czym jest wyjście Anglików z tego kołchozu! bogatych i biedniejszych państw!
  • ~zdenek
    (2017-03-14 07:21)
    Standardy Szefernakera stają się powszechne.
  • ~Tak to się zawsze kończy!
    (2017-03-14 06:58)
    tak zwane "portale społecznościowe" - wymyślone po to tylko, żeby szc zyle mogły się z wzajemnością podwalać do sius iumajtek - stały się nie wiadomo dlaczego terenem aktywności rzekomo dorosłych ludzi, nawet tych podobno (przynajmniej w teorii) odpowiedzialnych za przyszłość państw, kontynentów i świata oraz platformą kształtowania "opinii publicznej" i uprawiania "polityki" oraz rodzajem magla skrzyżowanego z agencją towarzyską i z "pocztą dyplomatyczną" dla dyplom atołków! De facto jest to skrzyżowanie dziecinnych zabaw w "głuchy telefon" i w "pomidora" - tyle tylko, że zabawiają cię w ten sposób ludzie rzekomo dorośli. /// Wcale się nie zdziwię, jeśli Putin na "fejsiku" ogłosi wybuch III Wojny Światowej, a inni "przywódcy światowi" na tymże "fejsiku" albo innym "ćwierkaczu" będą do niej kolejno zgłaszać akces i "lajkować"! /// Będą potem w różnych częściach globu wybuchać tysiące pracowicie i skrzętnie zgromadzonych przez 70 lat głowic nuklearnych - a oni dalej sobie będą na "fejsiku" prowadzić dyplomatyczną konwersację! /// Tym sposobem niejaki Zuckerberg wzbogaci się o kolejny wirtualny miliard zielonych, chociaż na świecie realnie ubędzie na przykład miliard ludzi... ... i tak dalej, i tak dalej ... zwiń
  • ~romank
    (2017-03-14 05:33)
    rzeczpospolita, to co rekin ludojad nie strawil i dal jej nowe zycie za swoiego cesarstwa .
  • ~zZ
    (2017-03-14 04:18)
    Chyba RZ to nadal wlasnosc tego pejsatego slupa , ktory dorobil sie na wykupywaniu blokow i wywalaniu ludzi na bruk. To byl najlepszy koles wladcow z PO, Grasiow i innych mend.
  • ~góralskalisty
    (2017-03-14 03:58)
    On się zna na fake newsach, przecierz sam produkuje w TVPis - tam sam same fake newsy, autorytet się znalazł
  • ~007IJUŻ
    (2017-03-14 00:31)
    ...TE CAŁE NEUMANNNY TO RODZAJ PIERWOTNIAKÓW .....NIGDY SIĘ NIE ROZWINĄ
  • ~porażony dziki miesza w kaczych i kurskich
    (2017-03-13 23:04)
    O nieee - czy on się urodził już po wyborach ? Dziwadło umysłowe - nie obserwuje partii o obscenicznej nazwie pis i tylko przekazuje dalej grepsy z centrali. Denko
  • ~:)
    (2017-03-13 23:00)
    Ogoliłby się, to nie lata 80-te!!!!! Niezłomny jak tatuś
  • ~Jaro
    (2017-03-13 21:53)
    Brzytwa Okhama mówi, że jeżeli coś wygląda jak kaczka, chodzi jak kaczka, kwacze jak kaczka, to jest kaczką. Nazywanie kaczki orłem, orła z niej nie zrobi.
  • ~ddt
    (2017-03-13 21:24)
    ja widziałem Davidku - może nie masz tvp info
  • ~realista