Demontaż UE? Wildstein na FB: Dawno tak ordynarnego "fejk newsa" nie widziałem

Dawno tak ordynarnego fejk newsa nie widziałem - tak przypisanie w "Rzeczpospolitej" kandydatce Frontu Narodowego na prezydenta Francji Marine Le Pen słów o chęci współpracy z liderem PiS "w demontażu UE" skomentował na Facebooku szef publicystyki TVP Info Dawid Wildstein.

wróć do artykułu
  • ~Brunhilda
    (2017-03-13 20:04)
    A oszuści ,fałszerze z PO i N oraz krętaczy motłoch z głównego ścieku medialnego biją nadal pianę nie przejmując się tym że są ,jak zawsze, piewcami fałszu.Tak samo jak kolejny fałsz o tym że Tusek dostał wezwanie do Prokuratury na 48 godz przed terminem. Neumann,Grabiec i inne k a n a l i e wyssali skłonności do fałszu i krętactwa z mlekiem matki.Robią to już tak długo i tak często że inaczej już nie potrafią.
  • ~ajax
    (2017-03-13 20:11)
    Niektórym mediom i dziennikarzom o wiadomych POglądach absolutnie nie przeszkadza rozpowszechnianie tego "fejk newsa" jako autentycznego chociaż już wiedzą, że to była manipulacja.
  • ~W Norge pracujacy
    (2017-03-13 20:20)
    UE nie POtrzeba demontowac. Ten KPRUPCYJNO -- FASZYSTOWSKO -- BOLSZEWICKI KLUB z bruxelki juz dawno sie SAM zdeMOntowal. :))))
  • ~gaga
    (2017-03-13 20:16)
    PiS chce rozwalić UE , dwoją się i troją , zaprzeczają a jest w tym tyle prawdy jak to że ministrem wojny będzie Gowin .
  • ~antysort
    (2017-03-13 20:00)
    następny ałtorytet /wielkopolak ?/- niech się najmie u cysorza za tłomacza, to może ktoś zrozumie stanowisko Wolski w negocjacjach z UE /Uwaga: nie mylić UE z „ciemnym ludem”/
  • ~Tekla
    (2017-03-13 20:13)
    Kombinuj Dawidku, może wymyślisz większego.
  • ~Nagasaki
    (2017-03-13 20:44)
    Mimo tego ze to mega falsz , teraz sprzedawczyki z PONOwoczesnej beda te same brednie powtarzali po wszystkich studiach radiowych i telewizyjnych byle zlowic kolejnych frajerow nakrecanych nienawiscia, ktora z takim uwielbieniem stosuje od ponad 8 lat PO z ich najnowsza odnoga tzw. Nowoczesna i bojowka UBecka pt. KOD.
  • ~realista
    (2017-03-13 21:13)
    Krótko zyje jeszcze mało widział a na wierze w slowa prezesa jeszcze się przejedzie młody kretyn
  • ~góralskalisty
    (2017-03-14 03:58)
    On się zna na fake newsach, przecierz sam produkuje w TVPis - tam sam same fake newsy, autorytet się znalazł
  • ~zdenek
    (2017-03-14 07:21)
    Standardy Szefernakera stają się powszechne.
  • ~cynik
    (2017-03-14 08:25)
    Pislamskie trolle jakoś mało wpisów !!! Świętujecie jeszcze "victorię" brukselską, czy co ? :)))))))
  • ~her Dziennik
    (2017-03-13 20:54)
    Typowe dla wszawych dziennikarzy puscic plotke a potem przepraszac, ale to dziennikarstwo zeszlo na psy wliczajac niemiecki Dziennik
  • ~007IJUŻ
    (2017-03-14 00:31)
    ...TE CAŁE NEUMANNNY TO RODZAJ PIERWOTNIAKÓW .....NIGDY SIĘ NIE ROZWINĄ
  • ~nacjonalista_ma_tylko_wroga
    (2017-03-15 22:44)
    Ha, ha, ha..Nacjonaliści wszystkich krajów, łączcie się ?! Nacjonalizm to z definicji niechęć lub nienawiść do obcych, nie ma tu jakichkolwiek wspólnych interesów.
  • ~ddt
    (2017-03-13 21:24)
    ja widziałem Davidku - może nie masz tvp info
  • ~Jaro
    (2017-03-13 21:53)
    Brzytwa Okhama mówi, że jeżeli coś wygląda jak kaczka, chodzi jak kaczka, kwacze jak kaczka, to jest kaczką. Nazywanie kaczki orłem, orła z niej nie zrobi.
  • ~vvbbb
    (2017-03-13 21:02)
    Jewrej
  • ~:)
    (2017-03-13 23:00)
    Ogoliłby się, to nie lata 80-te!!!!! Niezłomny jak tatuś
  • ~andrzej
    (2017-03-14 08:13)
    W histerii wyłania się czołówka antypolskich mediów; producentów faktów medialnych jak również knajackich ocen. Kwiczą i plują jadem, jednym słowem lewacTWo.
  • ~Wiara
    (2017-03-14 09:43)
    Mamy analogiczna sytuacje w Polsce i w USA. Lewactwo (klamstwa, korupcja, demoralizacja) i marksizm kulturowy opanowaly przez dziesiatki lat rządy, sądy, MEDIA , kulture. Nowe rzady musza zdecydowanie przeciwstawic sie klamstwom i demoralizacji w mediach, sądach i kulturze. Trump ma wieksze mozliwosci w tym zakresie - silną gospodarke, bedzie mu latwiej uzdrowic kraj. Polska musi najpierw odbudowac gospodarke, ale wierze , ze sie uda. PRAWDA I WARTOSCI zwyciezą. KLAMSTWA I KORUPCJE juz wychodza na swiatlo dzienne - powroca ZASADY, poszanowanie DEKALOGU, szacunek dla ciezkiej pracy i uczciwosc.

Może zainteresować Cię też: