Płatne telewizje przeciwne propozycjom rządu ws. abonamentu. Operatorzy nazywają ustawę "dyskryminującą"

| Aktualizacja:

Operatorzy kablowi i platformy satelitarne solidarnie nazywają ustawę abonamentową "dyskryminującą".

wróć do artykułu
  • ~Wittorio
    (2017-03-14 08:48)
    A ja będę nadawał do znudzenia,że żadnych abonamentów nie powinno być tylko programy kodowane.Kto co chce oglądać niech płaci operatorowi,a operator niech rozlicza się z właścicielem stacji.Proste, wygodne i przede wszystkim sprawiedliwe,bo właściciele stacji starali by się ,aby ich programy były atrakcyjne.
  • ~anki
    (2017-03-14 08:39)
    Niech tylko wyborcy pis płacą za tv publiczna, to ich telewizja 😊
  • ~aka
    (2017-03-14 08:44)
    Wybraliście PiS? To będziecie płakać i płacić 😂😂😂
  • ~Al
    (2017-03-14 08:11)
    Wlasciciele smieciowych stacji telewizyjnych TVN, Polsat, TV Nowa powinni sie cieszyc ze jeszcze moga sie zajmowac szczuciem. Mam nadzieje ze wkrotce te antypolskie stacje zostana wygnane z kraju.
  • ~icek
    (2017-03-14 09:16)
    Abonament niech płacą :wieśniaki , moherowe berety i 5-setki bo to oni głosowali na PiS , to nie jest telewizja to DNO .
  • ~masa
    (2017-03-14 09:26)
    1. Ta ustawa to bubel prawny, raz naruszający dane osobowe, a dwa dyskryminująca (nie obejmuje przede wszystkim tych co głównie ją oglądają czyli korzystających z telewizji naziemnej - w niej właśnie znajduje się znaczna część elektoratu PIS). 2. Nazywanie ją telewizją publiczną, to delikatnie to ujmując wielkie zakłamanie - to telewizja "propagandy" PIS. nc+ nic nie musicie ujawniać, wystarczy przekazać ustawę pod gremium unijne i mogę się założyć, że będzie nie zgodna z prawem Unii.
  • ~Piotr
    (2017-03-14 08:06)
    A wy jesteście prywatni, którzy szkodzą swoimi programami Polsce. TVN dawno powinien miec odebraną koncesje nadawania!!!!!!!!! Odebrać koncesje nadawania TVN!!
  • ~Jajcun
    (2017-03-14 08:52)
    A ja palce abonament tv najnizszy żeby mieć internet a wcale tego gowna nie ogladam, wychodzi na to, ze trzeba bedzie zrezygnowac i wyrzucic tv i tak juz w tej tv nie ma
  • ~Nowoczesni Polacy
    (2017-03-14 10:00)
    Pan Solorz zna dobrze konstytucje, to nielegalne co robi PIS. Bedziemy protestowac w obronie demokracji, dosc faszyzmu. Tylko KOD i Nowoczesna bedzie bronic demokracji, Bruksela jest po naszej stronie.
  • ~emerytka
    (2017-03-14 09:30)
    Polsat ma za zadanie siac prpagandę strachu przed tym rządem celebrytka Polsatu też dostała kamienicę w Warszawie a na bruk poszli Polacy ,kolejny szoł w Polsacie,TK , budżet,poparcie dla polaka Tuska,wypadek Pani premier teraz będzie abonament
  • ~Stiff
    (2017-03-14 12:38)
    Trzeba przeprowadzić szkolenie jak kulturalnie i taktownie wyrzucać listonosza z domu , trzeba unikać wyrazów na: K , D, CH. itd.
  • ~Obywatel
    (2017-03-14 15:10)
    Media tzw. publiczne w tym TVP to kolejny kwiatek w naszym kraju, który pozostał po latach PRL-u. Warto by zapytać obywateli (może referendum?): 1. Czy chcemy utrzymywać tak olbrzymie przedsiębiorstwo, (1,757 mld zł . Na pensje i honoraria dla swoich pracowników TVP wydała 450 mln zł / dane za 2011r.), 2. Czy państwo powino być nadawcą tak dużej ilości programów: TVP1, TVP1 HD, TVP2, TVP2 HD, TVP3, TVP Polonia, TVP Info, TVP Info HD, TVP Sport, TVP Sport HD, TVP Historia, TVP Kultura, TVP HD, TVP Parlament, TVP Seriale, TVP Rozrywka, TVP ABC[4] i audycje radiowe?. 3. Media (utrzymywane ze środków publicznych) są jednocześnie nadawcą komercyjnym, który konkuruje na rynku z nadawcami prywatnymi. Czy nie narusza to zasady uczciwej konkurencji,?. Warto przyjrzeć się co robią z naszymi pieniędzmi rządzący i kto jest zwolennikiem utrzymywania takiego imperium medialnego?.
  • ~ewa
    (2017-03-14 10:48)
    Prosze nam wylaczyc swoie programy ja nie ogladam i nie bede placic a moje dane nie zgadzam sie zeby dawac na poczte ja place
  • ~Warszawiak
    (2017-03-14 15:11)
    Kablówki powinny wprowadzić pakiet programowy bez telewizji publicznej i już. Trudno płacić polski abonament za oglądanie żyjacego z reklam Polsatu, BBC, ZDF, RAI, France24 czy CNN.
  • ~wojtek
    (2017-03-15 13:17)
    usunac z POLSKI ,,POLSAT I TA DRUGA PROPOGADE ROSIJA TUDEJ ,,,, BO DOSC ZE POLOWA OGLUPIONA TO JESTRZE GLUPSZA
  • ~muzyka gra