Wałęsa przegrał z TVP. "Wiadomości" nie muszą prostować informacji o TW "Bolku"

| Aktualizacja:

TVP nie musi zamieszczać sprostowania "nieprawdziwych informacji" "Wiadomości" z lutego 2016 r. o tym, że wtedy IPN potwierdził, iż Lech Wałęsa był współpracownikiem SB, a grafolog orzekł autentyczność teczek TW "Bolka" - orzekł warszawski sąd.

wróć do artykułu
  • ~gdzie?
    (2017-03-18 22:59)
    bolek! gdzie dzisiaj lałeś? do kibla, jak wszyscy, czy do chrzcielnicy?
  • ~jk
    (2017-03-18 13:17)
    Cóż, pogódźmy się z tym, że nasz "bohater narodowy" przejdzie do historii jako Bolek.
  • ~taka prawda
    (2017-03-18 06:57)
    Panie Walesa ,PANA zna SWIAT i wie co Pan dla niego zrobil ,co zrobil Pan dla Polski ,zna Pan swoja wartosc ,ma kontakty z ludzmi "swiata "wiec dlaczego rozmawia Pan z byle kim ,z istotami nizszego intelektu ,ktorzy w swiecie polityki i w zyciu nic nie znacza a z.Tow BALBINA oczernia Pana z zazdrosci i chce odebrac Panu NAGRODE NOBLA .Teczki balbiny i swoje antek ukryl prawdopodobnie w Toruniu .Stad ta wspaniala ich "wspolpraca " i maja haki jeden na drugiego .
  • ~kopaliniec eustachy
    (2017-03-17 10:48)
    Panie Wałęsa. : Mam nadzieję że nie będzie Pan już Polakom wciskał że nie współpracował Pan ze Służbą Bezpieczeństwa Nikt Panu nie ufa . i radzę Panu od polityki odejść. Wypowiedzi Pana wcale nie są ciekawe.
  • ~pełoski Lui
    (2017-03-15 23:17)
    trzeba było płakać z Bonim, oszczegałem !
  • ~lolek
    (2017-03-15 12:59)
    zostawcie go samego , bo on wszystko sam!
  • ~macciuś
    (2017-03-15 10:50)
    Przecież suweren wyraźniej nie mógł powiedzieć: tylko Stan Tymiński będzie naszym wodzem. Po paru latach na jego miejsce wskoczył niejaki Kaczyński, ten z drabinką.
  • ~Troms
    (2017-03-15 08:14)
    Esbecki pachoł.
  • ~Wiktor
    (2017-03-15 08:00)
    Jak ten kapuś SB groził prof. Cenckiewiczowi i mediom wszelakim to powinni go wsadzić do czubków. Poleży Leszek W. w pasach bez swojej ulubionej wódki ********** to dobrze mu zrobi ta kuracja zdrowotna.Szyję będzie miał nie jak wieprz ale jak kij od szczotki.
  • ~Figo-Fago czerwone portki
    (2017-03-15 07:55)
    Wzywamy wszystkich Nowoczesnych, U-beków ,S-beków, emerytów resortowych, feministki do ,strajku głodowego w obronie Bolka. Strajk będzie prowadzony pomiędzy wszystkimi posiłkami aż do skutku.
  • ~Don Biszkopt
    (2017-03-14 20:44)
    Bolek, nie zawracaj głowy uczciwym ludziom.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2017-03-14 20:30)
    Panie Leszku dla tej Matki Baskiej którą nosisz w klapie i swoich wnuków przyznaj się i przeproś tych na których donosiłeś.....i nie ciągnij tej sprawy....to już nie jest nawet śmieszne to jest żałosne !!!!!!
  • ~N to nowoczesna i demokratyczna Polska
    (2017-03-14 20:28)
    Pan Walesa jest czysty jak łza. To pisowce chcą go zniszczyć. Sfabrykowane dowody i sfabrykowane podpisy. Znowu musimy wyjść na ulice protestować jak ostatnio na 8 marca w imieniu praw kobiet do przerywania ciąży w każdej chwili.
  • ~gotwald
    (2017-03-14 19:35)
    TW pracowal w stoczni przy kablach i tak to mu zostalo A SB wiedzialo ze najlepszym wspolpracownikiem bedzie tylko kabelek I tak to sie stalo
  • ~bolo
    (2017-03-14 18:59)
    Walesa nawet male dzieci POd kosciolem wyzywaja cie bolek,a tak przy okazji,to jak byla silna ubecja,kiedy na prezydenta wybierali ladowacza akumulatorow ze Stoczni,czy falszywege hrabiego z Budy Ruskiej !!!!
  • ~ghf
    (2017-03-14 18:56)
    wredny typ
  • ~maliniak w mycce po modłach
    (2017-03-14 18:18)
    KODziarnio czas zacząć maszerować i tupać!!! Naszych z resortu biją!!!!!!!
  • ~Bolensa
    (2017-03-14 18:02)
    No cóż ,,nie kcem ale muszem.Prowadzący tak kazał.
  • ~Al
    (2017-03-14 17:53)
    Bolek byl i jest Bolkiem i wszyscy o tym wiedza za wyjatkiem jego skretynialego synka ktory ponoc cos tam robi (knuje przeciwko Polsce) w UE.
  • ~autor nieznany
    (2017-03-14 17:48)
    moze to go przesladuje....? "Osobowość wieloraka (rozdwojenie jaźni) - objawy: U osób z osobowością wieloraką dochodzi do dysocjacji, czyli do zerwania połączeń między myślami, wspomnieniami, uczuciami, działaniami i poczuciem własnej tożsamości. Wówczas pojawiają się dwie (lub więcej) odrębne osobowości, które naprzemiennie przejmują kontrolę nad zachowaniem chorego, przy czym w danej chwili ujawnia się tylko jedna z nich. Osobowości te mogą zdawać sobie sprawę ze swojej obecności (choć nie zawsze), natomiast osobowość podstawowa najczęściej nie jest świadoma ich istnienia. Warto wiedzieć, że osobowości te zwykle drastycznie różnią się między sobą pod względem charakteru i nie tylko. Inny mogą mieć także wiek, płeć, iloraz inteligencji, a nawet preferencje seksualne......"

Może zainteresować Cię też: