Wałęsa przegrał z TVP. "Wiadomości" nie muszą prostować informacji o TW "Bolku"

| Aktualizacja:

TVP nie musi zamieszczać sprostowania "nieprawdziwych informacji" "Wiadomości" z lutego 2016 r. o tym, że wtedy IPN potwierdził, iż Lech Wałęsa był współpracownikiem SB, a grafolog orzekł autentyczność teczek TW "Bolka" - orzekł warszawski sąd.

wróć do artykułu
  • ~Brunhilda
    (2017-03-14 17:05)
    Chłopek -roztropek,cham z chama będzie do ostatniego tchu wypierał się jak żaba błota.Przed laty wszedł w układ z UBecją bo ,jak każdy pańszczyzniany ,chciał być wielki - a za PRLu św inie były "wielkimi". Kombinował przez wszystkie lata jak koń pod górę żeby nadal utrzymać ową "wielkość" - z pomocą UBecji i pogrobowców PRLu.Teraz chciałby jeszcze raz oszukać Polaków - tym razem że Bolek-sprzedawczyk to nie o. Nie widzę w tym czymś człowieka -poza człekopodobną postacią.
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-14 17:02)
    o kurde to nawet lepsza kasta już pojęła że bolek to bolek, chronili mu odbyt przez 26 lat i nareszcie przejrzeli na oczy
  • ~kirk
    (2017-03-14 16:54)
    i co BOLEK? Koniec skarg do sądów?
  • ~W Norge pracujacy
    (2017-03-14 17:02)
    Bolek, zrob nareszcie ta Wielka Radosc nam wszystkim i idz sie POwies.
  • ~Al
    (2017-03-14 17:53)
    Bolek byl i jest Bolkiem i wszyscy o tym wiedza za wyjatkiem jego skretynialego synka ktory ponoc cos tam robi (knuje przeciwko Polsce) w UE.
  • ~maliniak w mycce po modłach
    (2017-03-14 18:18)
    KODziarnio czas zacząć maszerować i tupać!!! Naszych z resortu biją!!!!!!!
  • ~Bolensa
    (2017-03-14 18:02)
    No cóż ,,nie kcem ale muszem.Prowadzący tak kazał.
  • ~autor nieznany
    (2017-03-14 17:48)
    moze to go przesladuje....? "Osobowość wieloraka (rozdwojenie jaźni) - objawy: U osób z osobowością wieloraką dochodzi do dysocjacji, czyli do zerwania połączeń między myślami, wspomnieniami, uczuciami, działaniami i poczuciem własnej tożsamości. Wówczas pojawiają się dwie (lub więcej) odrębne osobowości, które naprzemiennie przejmują kontrolę nad zachowaniem chorego, przy czym w danej chwili ujawnia się tylko jedna z nich. Osobowości te mogą zdawać sobie sprawę ze swojej obecności (choć nie zawsze), natomiast osobowość podstawowa najczęściej nie jest świadoma ich istnienia. Warto wiedzieć, że osobowości te zwykle drastycznie różnią się między sobą pod względem charakteru i nie tylko. Inny mogą mieć także wiek, płeć, iloraz inteligencji, a nawet preferencje seksualne......"
  • ~ghf
    (2017-03-14 18:56)
    wredny typ
  • ~bolo
    (2017-03-14 18:59)
    Walesa nawet male dzieci POd kosciolem wyzywaja cie bolek,a tak przy okazji,to jak byla silna ubecja,kiedy na prezydenta wybierali ladowacza akumulatorow ze Stoczni,czy falszywege hrabiego z Budy Ruskiej !!!!
  • ~Bolesław Grabowski
    (2017-03-14 20:30)
    Panie Leszku dla tej Matki Baskiej którą nosisz w klapie i swoich wnuków przyznaj się i przeproś tych na których donosiłeś.....i nie ciągnij tej sprawy....to już nie jest nawet śmieszne to jest żałosne !!!!!!
  • ~gotwald
    (2017-03-14 19:35)
    TW pracowal w stoczni przy kablach i tak to mu zostalo A SB wiedzialo ze najlepszym wspolpracownikiem bedzie tylko kabelek I tak to sie stalo
  • ~Don Biszkopt
    (2017-03-14 20:44)
    Bolek, nie zawracaj głowy uczciwym ludziom.
  • ~Figo-Fago czerwone portki
    (2017-03-15 07:55)
    Wzywamy wszystkich Nowoczesnych, U-beków ,S-beków, emerytów resortowych, feministki do ,strajku głodowego w obronie Bolka. Strajk będzie prowadzony pomiędzy wszystkimi posiłkami aż do skutku.
  • ~N to nowoczesna i demokratyczna Polska
    (2017-03-14 20:28)
    Pan Walesa jest czysty jak łza. To pisowce chcą go zniszczyć. Sfabrykowane dowody i sfabrykowane podpisy. Znowu musimy wyjść na ulice protestować jak ostatnio na 8 marca w imieniu praw kobiet do przerywania ciąży w każdej chwili.
  • ~Troms
    (2017-03-15 08:14)
    Esbecki pachoł.
  • ~Wiktor
    (2017-03-15 08:00)
    Jak ten kapuś SB groził prof. Cenckiewiczowi i mediom wszelakim to powinni go wsadzić do czubków. Poleży Leszek W. w pasach bez swojej ulubionej wódki ********** to dobrze mu zrobi ta kuracja zdrowotna.Szyję będzie miał nie jak wieprz ale jak kij od szczotki.
  • ~lolek
    (2017-03-15 12:59)
    zostawcie go samego , bo on wszystko sam!
  • ~kopaliniec eustachy
    (2017-03-17 10:48)
    Panie Wałęsa. : Mam nadzieję że nie będzie Pan już Polakom wciskał że nie współpracował Pan ze Służbą Bezpieczeństwa Nikt Panu nie ufa . i radzę Panu od polityki odejść. Wypowiedzi Pana wcale nie są ciekawe.
  • ~taka prawda
    (2017-03-18 06:57)
    Panie Walesa ,PANA zna SWIAT i wie co Pan dla niego zrobil ,co zrobil Pan dla Polski ,zna Pan swoja wartosc ,ma kontakty z ludzmi "swiata "wiec dlaczego rozmawia Pan z byle kim ,z istotami nizszego intelektu ,ktorzy w swiecie polityki i w zyciu nic nie znacza a z.Tow BALBINA oczernia Pana z zazdrosci i chce odebrac Panu NAGRODE NOBLA .Teczki balbiny i swoje antek ukryl prawdopodobnie w Toruniu .Stad ta wspaniala ich "wspolpraca " i maja haki jeden na drugiego .

Może zainteresować Cię też: