Wiceminister kultury Paweł Lewandowski: Niemieckie media ukrywają wiadomości. TVP pokazuje prawdę

| Aktualizacja:

To nie jest widzimisię polskiego rządu, żeby nagle regulować rynek mediów. W wielu krajach UE takie przepisy działają – mówi Paweł Lewandowski, wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

wróć do artykułu
  • ~czytacz
    (2017-03-16 12:37)
    Wystarczy zastosować prawo identyczne do obenie stosowanego w RFN, które ogranicza własność zagraniczną mediów do poniżej 50%. Dziś Niemcy w Polsce są właścicielami ponad 80% mediów!!! To najlepiej pokazuje czyją jesteśmy kolonią! Wyciekająca z niemieckich mediów goebbelspropaganda służy WYŁĄCZNIE ogłupianiu polskiego społeczeństwa.
  • ~REPOLONIZACJA
    (2017-03-16 08:10)
    ...przede wszystkim powinien liczyć się interes POLSKI i Polaków a nie niemieckich mendiów polskojęzycznych, komercyjnych jak tvjeny czy polsacik...
  • ~Al
    (2017-03-16 07:13)
    Nie ma co sie cackac. Nalezy usunac z Polski niemieckie media typu Dziennik.
  • ~leon
    (2017-03-16 07:46)
    Trzeba usunąć np.Der"Dziennik"
  • ~Weredyk
    (2017-03-16 08:30)
    Zgadza sie, wystarczy DW poogladac zeby zauwazyc ze Niemcy klamia przez nieinformowanie o pewnych sprawach.
  • ~Zgryżliwy
    (2017-03-16 08:24)
    Zakodować tvp kto chce oglądać niech płaci.i tyle w temacie
  • ~Filip
    (2017-03-16 08:37)
    Niemieckie media, szczególnie te polskojęzyczne manipulują wiadomościami, programowo prezentują wszystko w taki sposób, aby pomniejszać nasza dumę narodowa. Takie działanie jesr groźniejsze dla Polski niż niemiecka armia. Dzięki Bogu TVP przeciwdziała temu i chwała za to należy sie PISowi.
  • ~hehe
    (2017-03-16 07:29)
    Wprowadzić abonament PO-lactwo gada, że nie słucha i nie ogląda gadzinówki rządowej czyli TVP a komentuje co rusz programy i audycja radiowo-telewizyjne! A zatem oglądają nie płacąc za to !!!! Trzeba wykorzeniać knajackie zachowania PO-lactwa. Jak się korzysta z usług to należy się zapłacić!!! Skończyły się dobre czasy dla eSBecji i UBecji kiedy za wiele dóbr nie musiała płacić!
  • ~Janek z hamburga
    (2017-03-16 10:07)
    Rzad w sprawach oplat jest baaaaaaardzo liberalny ? niemcy bardzo sprytnie finasuja swoja lewacka propagande - kazdy musi placic ok.53 euro na kwartal, niezaleznie od tego czy ma telewizor, radio czy nie -placi poprostu kazde gospodarstwo domowe, slepi, glusi, uposledzeni -kazda firma za kazde radio, czy tv. Roczna prorzadowa propaganda w NRF kosztuje podatnika aze 8 miliardow euro. Kto nie placi, tego odwiedzaja ruskie inkaso nawet ida do wiezienia -najczesciej biedne matki samotnie wychowujace dzieci. Tzw.uchodzccy maja za darmo wi-fi, karty do komorek, zwolnieni z jakichkolwiek oplat, bo sa biedni, ale to im nie przeszkadza chodzic po calych dniach z iphonami przy uchu.
  • ~rog,Niemcy
    (2017-03-16 10:45)
    W Niemczech sciaga sie rygorystycznie oplaty RTV-placimy okolo 217 euro rocznie na media publiczne.Nie placacy sa prawnie scigani-sprobuj im "podskoczyc".Nie chodzi tylko o radio czy telewizor; kazdy kto ma smartfon,tablet, laptop lub PC z dostepem do internetu buli 217 Euro na rok. Niektorzy nazywaja instytucje odpowiedzialna za sciaganie oplat(GEZ)- Geztapo
  • ~Blazen z zoliborza
    (2017-03-16 08:01)
    Pod dowództwem premira technicznego w poskim MK zebrało się szacowne grono becwalow. Do Selina dolaczyl następny.
  • ~annab
    (2017-03-16 08:17)
    Nawiedzone ....syny
  • ~Pobozny
    (2017-03-16 16:42)
    Polski rzad zamiast problem rozwiazac to jatrzy Narod ,grozi, straszy co tydzien inna wersja,cyrk I bonanza.
  • ~ani
    (2017-03-16 08:33)
    To nie abonament, to haracz !!! To Telewizja powinna płacić żeby ******** oglądać . JA JUZ OD ROKU NIE OGLĄDAM TV .WYPIER.....ŁAM TELEWIZOR NA ŚMIETNIK i dzięki temu czuje się i wiele lepiej
  • ~cynik
    (2017-03-16 07:55)
    Pislam jeszcze śpi ?? Do roboty hejterzy :))))))))
  • ~ktoś
    (2017-03-16 08:01)
    Następny PiS-uar mądry inaczej! to chyba jakaś plaga GŁUPOTY w tej klice?! ;)
  • ~ccca
    (2017-03-16 07:58)
    A dlaczego znowu szpieguje się obywateli, zamiast po prostu od każdego operatora TV ściągać haracz zależnie od tego ilu ma odbiorców ? System prosty i nieinwigilacyjny.
  • ~Alibaba
    (2017-03-17 06:44)
    Obrzydzeniem mnie napawają urzędnicy brodaci rządowi, którzy wyglądem odbiegają od europejskiego wzorca kulturowego. Pan Lewandowski, pan Waszczykowski i inni, po prostu ohyda! Szkoda, że jeszcze nie mają na łbach dredów i widocznych tatuaży na ciele. Do tego rozgrywanie małej prywatnej plemiennej wojenki z małym pistolecikiem (prezesa) (kto to jeszcze pamięta?) przy pomocy karty antyniemieckiej jest dowodem na powierzchowność rozumienia historii i płynących z niej wniosków. Moim zdaniem tak nie można i tak nie wolno, bo stajemy w jednym szeregu z innymi oszczercami. Ktoś, kto ignoruje rzeczywistość tkwi w urojeniach, a to jest już niebezpieczne. Szkoda, że wielu akademików z profesorskimi tytułami dało się intelektualnie skorumpować i wykorzystują swoją wiedzę i społeczny status do siania nienawiści. Ohyda
  • ~Polak europejski
    (2017-03-17 18:58)
    To co podają w Wiadomościach to g.w.o prawda,a to też wg pisuarów prawda.Ich prymitywna ideologia przegrywa z rozsądkiem.Cały świat z nich się śmieje.
  • ~bravo1
    (2017-03-16 14:27)
    TvPis pokazuje prawdę???? Weź mnie gościu nie rozśmieszaj - mam zajady😉. Prawda wg TvPiS to inaczej mówiąc g...no prawda!!!

Może zainteresować Cię też: