TVP kontra Makłowicz. Na planie spotu śmiał się z wypadku premier?

| Aktualizacja:

Choć TVP zakończyła współpracę z Robertem Makłowiczem, to sprawa wcale nie ucichła. Reżyserka spotu, o który stacja pokłóciła się z kucharzem, zarzuca mu, że na planie naśmiewał się z Beaty Szydło i prowadzących "Wiadomości". "Jest to czysta nieprawda" - odpowiada Makłowicz.

wróć do artykułu
  • ~blu
    (2017-03-21 07:35)
    popieramy Pana P.Robercie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Elf
    (2017-03-20 21:25)
    Ja sie z tej brożki śmieję i śmieje bo to idiotka
  • ~cieć
    (2017-03-20 07:56)
    Makłowicz widać nie rozumie że nie należy publicznie obrażać swego pracodawcy
  • ~POlskojezyczny
    (2017-03-20 07:50)
    Czosnkowa mordeczka sie zdenerwowala, korytko zabrali
  • ~xyz
    (2017-03-20 07:21)
    Jak się nie ma argumentów to się obrzuca inwektywami! Charakterystyczne dla pisuarów!!
  • ~Tomek
    (2017-03-20 05:45)
    Proponuje ,aby przepisy w TVP 2 pana Roberta Makłowicza zastąpić przepisami siostry Leonilli .
  • ~MonaR
    (2017-03-20 04:52)
    Panie Robercie, prosze nie dawac sie bandzie Kurskiego. To juz nie jest TV publiczna a tylko partyjna. Nikt rozsadny tego nie oglada w calosci. Prosze robic swoje. O pisuarach historia zapomni. Ta kobieta jest nikim.
  • ~kanada
    (2017-03-19 23:36)
    stary parch sie obzeral w czasach gdy 2,5 mln polskich dzieci nie dojadalo ciesze sie ze oderznieto parcha od koryta niech go zatrudniaja prywatne sieci
  • ~hehe
    (2017-03-19 23:00)
    też się śmieje z tego, co za szopkę ********* premier, co za kłamstwa i pomrocznosc jasną
  • ~autor nieznany
    (2017-03-19 22:39)
    dobrze , ze propagowal koszernego jadla , bo po wywaleniu dopiero by wylo pejsate polactwo.
  • ~da pacem domine
    (2017-03-19 21:38)
    jak nisko może stoczyć sie jeszcze redaktor Ziemiec - ciekawe jak daleko moze sie posunąc dla pieniędzy i kariery, co "przeczytac" - to przerażające
  • ~Herne
    (2017-03-19 21:16)
    Jakby się śmiał z Tuska dostałby podwyżkę. Pisowska mentalność Kalego.
  • ~bb
    (2017-03-19 20:43)
    Brawo Makłowicz, facet ma jaja, a TVP oglądają tylko sekciarze smoleńsko- toruńscy! Ja lubię jego programy i mam gdzieś opinię PiSSowską!
  • ~Brocha von klapen
    (2017-03-19 19:52)
    Kursk ( zatonoł) ? Wymyśl sposób na .... oglądalność.
  • ~mrozu
    (2017-03-19 19:50)
    I to na pewno Makłowicz w damskiej toalecie napisał "głupi prezes!" LOL
  • ~spostrzegawczy
    (2017-03-19 19:17)
    Tyle lat czekalem, kiedy zdejma tego ohydnego alkoholika z anteny. Teraz moze robic pokazy kucharzenia w centrach handlowych. Na promie do Szwecji pil na umor i obrazal ludzi z ekipy. Cienki cyganski typ.
  • ~lechita
    (2017-03-19 18:15)
    Panie Makłowicz stara zasada, nie gryź ręki, która cię karmi. Swoją drogą, pytam tych tutaj obrońców- gdzie byliście gdy zwalniano miliony ludzi, likwidowano zakłady pracy? Kopniak w tyłek i na bruk, radź sobie chłopie, chciałeś wolności to masz. Myślę, że Pan z głodu nie umrze, a jeśli tak, co mnie szczerze zasmuci, będzie znaczyło, że był Pan nieprzystosowany.
  • ~alejaja...alejaja..
    (2017-03-19 16:26)
    Nigdy nie podobał mi się ten program ...wcale się nie dziwię, że TVP nie chce już płacić za ten " ???" .. ale zerkając na posty Pana Makłowicza ...ja od razu zastanowiłabym się z kim mam do czynienia ... Pan Makłowicz chciałby uprawiać polityke w programie kulinarnym... z resztą bardzo słabym... Niestety ale Cejrowski jest niedościgniony, a też nie wszystkie jego polityczne wstawki są na miejscu.... Pamiętam Cejrowskiego jako polityka z Bigosową... - był beznadziejny, ale jako podróżnik jest fantastyczny! Może Magierowski spróbuje w polityce? ... - chyba jest zapotrzebowanie na szefa KOD ???
  • ~bezwstydny SB ek...
    (2017-03-19 16:25)
    Ciekawe czy ten mędrek znajdzie zatrudnienie w TV prywatnych? - skoro jest taki dobry to czemu teraz płacze?
  • ~Ekspertyzy
    (2017-03-19 16:23)
    Pomijając poglądy kucharza ...dziwne jest, że występując w spocie reklamującym TV chce dyktować władzom TV, by reklamowały jego program, a nie cały program TV! Makłowicz chyba powinien się leczyć - nigdy tego nie piszę, ale w tym przypadku wskazana jest taka POlecana rada SB cji... co rusz pisana przez SB ckich hejterów Sorosa..

Może zainteresować Cię też: