TVP kontra Makłowicz. Na planie spotu śmiał się z wypadku premier?

| Aktualizacja:

Choć TVP zakończyła współpracę z Robertem Makłowiczem, to sprawa wcale nie ucichła. Reżyserka spotu, o który stacja pokłóciła się z kucharzem, zarzuca mu, że na planie naśmiewał się z Beaty Szydło i prowadzących "Wiadomości". "Jest to czysta nieprawda" - odpowiada Makłowicz.

wróć do artykułu
  • ~PiSowski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-19 14:27)
    TVP robi miejsca dla prawicowej padliny i katolickiej patologi z rydzykowej szkółki
  • ~zimny lech
    (2017-03-19 14:29)
    za komuny tvp tak nie kłamała jak teraz to robi tvpis
  • ~Mnietek
    (2017-03-19 14:35)
    Chyba czas na opamiętanie. Telewizją rządzi polityczny buc, nie mający zielonego pojęcia o kulturze. Zmienił publiczna stację w tubę propagandową rządu w zupełnie niesłychany sposób. Za Urbana nie było takiej dawki kłamstw i przeinaczeń faktów. Ludzie przestają to bagno oglądać, więc PiS zaraz każe płacić abonament każdemu, aby utrzymać te stado darmozjadów, składające się w większości z niekompetentnej amatorszczyzny. W programach od rana do wieczora martyrologia i kler. Nie wiem czym Polska zasłużyła sobie na takie rządy.
  • ~Alex
    (2017-03-19 14:46)
    Czas na zmieny nikt nie jest przyspawany i nie Powinien byc do miejsca pracy
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-19 14:52)
    pójdę śladem tego buca i też oświadczam że już nie poprowadzę w tvp żadnego programu kulinarnego. gotować co prawda nie umie ale zeżreć i ********** głupoty to mój żywioł
  • ~xyz
    (2017-03-19 14:56)
    Prosę pani, prosę pani a on się śmieje z pani premier. Żenada w TVP.
  • ~hehehe
    (2017-03-19 15:07)
    teraz bedzie program podrózniczy o pielgrzymkach do watykanu hehehehe
  • ~makowiec
    (2017-03-19 15:15)
    Nie ważne za co,tylko dlaczego tak późno zdjęto to badziewie.
  • ~neo123
    (2017-03-19 15:28)
    Dobrze się dzieje. PiS coraz bardziej pokazuje swoje prawdziwe oblicze, w tym tempie za rok mamy kolejne wybory. Mam tylko nadzieję, że nie wygra PO lub PO+Nowoczesna, a pojawi się jakaś propolska partia, tak dla odmiany po antypolskich PiS i PO.
  • ~neo123
    (2017-03-19 15:31)
    Też się śmiałem, i co? Nadal się śmieję z tych kretynów. Nawet gdyby Szydło zginęła to nic by się nie zmieniło, nikt nie zauważyłby różnicy. Premierem zostałby kolejny podnóżek prezesa, ślepo posłuszny, bez własnego zdania i nie przejawiający żadnych oznak myślenia.
  • ~alejaja...alejaja..
    (2017-03-19 16:18)
    To pokazuje upadek i degrengoladę mediów i polityki! Zajmowaniem się bredniami jakiegoś podrzędnego kuchcika (kto próbował jego potraw, ten wie!) i prezentowanie ich jako news nr 1!! Żadnych dyskusji, tylko won te lewackie skamieliny z przestrzeni publicznej! Niech robi pokazy "cud" garnków i metody kręcenia jajecznicy!
  • ~Ekspertyzy
    (2017-03-19 16:23)
    Pomijając poglądy kucharza ...dziwne jest, że występując w spocie reklamującym TV chce dyktować władzom TV, by reklamowały jego program, a nie cały program TV! Makłowicz chyba powinien się leczyć - nigdy tego nie piszę, ale w tym przypadku wskazana jest taka POlecana rada SB cji... co rusz pisana przez SB ckich hejterów Sorosa..
  • ~bezwstydny SB ek...
    (2017-03-19 16:25)
    Ciekawe czy ten mędrek znajdzie zatrudnienie w TV prywatnych? - skoro jest taki dobry to czemu teraz płacze?
  • ~alejaja...alejaja..
    (2017-03-19 16:26)
    Nigdy nie podobał mi się ten program ...wcale się nie dziwię, że TVP nie chce już płacić za ten " ???" .. ale zerkając na posty Pana Makłowicza ...ja od razu zastanowiłabym się z kim mam do czynienia ... Pan Makłowicz chciałby uprawiać polityke w programie kulinarnym... z resztą bardzo słabym... Niestety ale Cejrowski jest niedościgniony, a też nie wszystkie jego polityczne wstawki są na miejscu.... Pamiętam Cejrowskiego jako polityka z Bigosową... - był beznadziejny, ale jako podróżnik jest fantastyczny! Może Magierowski spróbuje w polityce? ... - chyba jest zapotrzebowanie na szefa KOD ???
  • ~lechita
    (2017-03-19 18:15)
    Panie Makłowicz stara zasada, nie gryź ręki, która cię karmi. Swoją drogą, pytam tych tutaj obrońców- gdzie byliście gdy zwalniano miliony ludzi, likwidowano zakłady pracy? Kopniak w tyłek i na bruk, radź sobie chłopie, chciałeś wolności to masz. Myślę, że Pan z głodu nie umrze, a jeśli tak, co mnie szczerze zasmuci, będzie znaczyło, że był Pan nieprzystosowany.
  • ~spostrzegawczy
    (2017-03-19 19:17)
    Tyle lat czekalem, kiedy zdejma tego ohydnego alkoholika z anteny. Teraz moze robic pokazy kucharzenia w centrach handlowych. Na promie do Szwecji pil na umor i obrazal ludzi z ekipy. Cienki cyganski typ.
  • ~mrozu
    (2017-03-19 19:50)
    I to na pewno Makłowicz w damskiej toalecie napisał "głupi prezes!" LOL
  • ~Brocha von klapen
    (2017-03-19 19:52)
    Kursk ( zatonoł) ? Wymyśl sposób na .... oglądalność.
  • ~bb
    (2017-03-19 20:43)
    Brawo Makłowicz, facet ma jaja, a TVP oglądają tylko sekciarze smoleńsko- toruńscy! Ja lubię jego programy i mam gdzieś opinię PiSSowską!
  • ~Herne
    (2017-03-19 21:16)
    Jakby się śmiał z Tuska dostałby podwyżkę. Pisowska mentalność Kalego.

Może zainteresować Cię też: