Wielki spis odbiorników RTV budzi ogromne kontrowersje. Wątpliwości mają nawet resort cyfryzacji i Poczta Polska

Pomysł z rejestrem klientów płatnych telewizji, jaki miałaby stworzyć Poczta Polska, budzi ogromne kontrowersje.

wróć do artykułu
  • ~To stara sprawdzona metoda skutecznej okupacji
    (2017-05-08 03:44)
    terytoriów podbitych! - Niemcy - jak weszli w 1939 - to zarejestrowali (i nawet zarekwirowali co lepsze) - WSZYSTKIE ODBIORNIKI RADIOWE w Generalnej Gubernii oraz wszystkie maszyny do pisania! -------------------- A ruscy w 1944 i w 1945 nawet się nie bawili w żadne "rejestracje" - tylko brali wszystko, jak leci!!!
  • ~balcerek
    (2017-05-03 14:17)
    Tak dziala Wolność i Demokracja w Polsce !!!!! Dobra zmiana !!! nonie?
  • ~Ja-Nina
    (2017-05-03 08:52)
    Głosowałam na PIS ale wiele rzeczy mnie się nie podoba ,abonament wprowadzany zrobi rewolucję,ludzie nie będą glosować na PIS.....ja tez nie dam kasy 930 zł emerytura i ja mam dawac na Cichopki i inne seriale dla"kogo",i kto to ogląda,mam książki ,mam dzialkę,oglądam przyrodę ,przytulam drzewa ,chlonę muzykę ptasią a nie tych co za odcinek biorą kase i kupują za granicą kolejne domy i mieszkania ,a cala ta rada z Kurskim na czele przede wszystkim pokazać zarobki nam emerytom i tym co zarabiają po 1400zł ,jak mój zięć,Panie Kaczyński przejedziesz się na abonamencie ,na płacach w spółkach,i płacach na biura poselskie ,na taborze samochodów slużbowych itp zobacz Pan biura w Holandii ,u nas w powiecie budynki piętrowe tam wystarcza 1 pokoj ,żeby załatwić zatrudnienie ,u nas dosłownie 30 pmieszczeń a w kazdym pan po 4 i żadna nie ma konkretnej pracy WSTYD
  • ~Ancia
    (2017-05-02 10:28)
    Nie mam telewizora. Ostatnio płaciłam za kolejny kwartał za radio i tłumaczyłam zestresowanej młodej dziewczynie na poczcie co oznacza ta kwota. Nie mogła pojąć o co chodzi (mino, że napisałam, że to za radio) a jej koleżanka z okienka po sąsiedzku aż się wychyliła i ze zdziwieniem zapytała czy naprawdę nie mam telewizora i co w takim razie robię w domu. Odpowiedziałam, że mieszkam. Dodałam, że czytam książki i oglądam filmy w Internecie. U mnie mogą liczyć telewizory.
  • ~Wała
    (2017-05-02 06:29)
    Ha Ha Ha HI Hi Hi Kwa Kwa Kwa Kwa kursk tonie.
  • ~wstyda
    (2017-04-27 18:11)
    czemu paru pisowskich kolesi każe się tytułować radą narodu
  • ~widz
    (2017-04-27 14:03)
    Bede PACIL ale nie na tych NIEROBOW.)WOLSKI PIOTROWICZ ,Pietrzak I TA RESzTA NIEROBOW Gonic DZIADOW
  • ~edek
    (2017-04-22 20:34)
    Pisobolszewicko-lewackie buce nad bucami chcą jeszcze bardziej okradać suwerena bo im brakuje na program "koryto+"
  • ~mężuś
    (2017-04-22 13:00)
    Jestem w przededniu rozwodu,Powód? Żona oglądała KATOLICKO -PISOWSKĄ.TVP I. Szlag mnie trafił i splunąłem, aż miło.Stanęła w obronie TELEWIZORA I HIGIENY.Kłótnia doprowadziła do rozwodu.
  • ~Anna
    (2017-04-22 12:52)
    Niedługo zarządzą spis przeciwników Pisu, Jest konieczny bo trzeba rozbudować więzienia,
  • ~ewa koby
    (2017-04-21 23:09)
    ewa koby a moze by tak zlikwidowac poczte polska ktora wysyla tylko rachunki i 30 % dochodow odprowadza do niemieckiej rodziny krolewskiej telewizja oglada ciebie a ty tylko co ci pozwola skandal abo niezna granic
  • ~UWAGA PISUARSKI TROLL OSZUKUJE
    (2017-04-21 13:30)
    ....UWAGA ,-PISuarski troll juz jest i fałszuje nicki, oraz lejki. PIS-dzielcom dopisuje po 100 plusowcy, reszcie po 100 negatywnych...nie dajcie się oszukac !
  • ~Gg
    (2017-04-21 09:39)
    POCAŁUJCIE MISIA W **** !!
  • ~zakodować
    (2017-04-21 00:47)
    niech zakodują to swoje badziewie, które, poza starymi babami i ormowcami NA EMERYTURZE, nikt nie ogląda.Czabański i Kurski niech oglądają to badziewie!
  • ~amen
    (2017-04-20 10:42)
    TVP jako telewizja PiSpatriotów musi być zakodowana.Kto bedzie chciał posłuchać jedynej prawdziwej prawdy wykupi sobie kod dostepu i moze sobie wtedy słuchać całą dobę.
  • ~Enter
    (2017-04-20 09:16)
    Najwyzszy czas zeby uczciwie placic za to z czego sie uzywa,a , nie tylko kombinowac i na krzywy ryj przez zycie isc.Na calym swiecie ludzie uczciwie placa za uslugi .Tylko Polak chce kombinowac.
  • ~zakodować
    (2017-04-19 22:16)
    niech zakodują to swoje badziewie, które, poza starymi babami i ormowcami NA EMERYTURZE, nikt nie ogląda.Czabański i Kurski niech oglądają to badziewie!
  • ~gość 1
    (2017-04-19 18:05)
    I teraz zaczną się rewizje w mieszkaniach obywateli w poszukiwanu radioodbiorników tranzystorwych ukrytych przed pocztą w różnych miejscach.Jak za okupacji niemieckiej widać czerpią dobre wzorce z SS
  • ~Le Swan
    (2017-04-19 17:54)
    Za reżimową TV niech płacą ci co głosowali na PIS i odpowiada im pisowska propaganda. Płatni operatorzy kablówek udostępniają dziesiątki polskojęzycznych stacji tv i kto nie chce nie musi oglądać programów TVP i PR. Operatorzy prywatnych sieci kablowej tv mogą łatwo w poszczególnych pakietach zablokować odbiór programów TVP i PR. W ten sposób sytuacja będzie klarowana kogo obowiązuje abonament, a kogo nie.
  • ~XKADARKA
    (2017-04-19 16:53)
    Nie oglądam telewizji, abonament to haracz płacony na rzecz mafi jaką jest Państwo Polskie. Niech sobie to ******************** zakodują, niech płacą i oglądają Ci co chcą, tak jak u komercyjnych nadawców, płacisz dostajesz dekoder, nie płacisz - wyłączają sygnał i już. Problem jest w tym że mało kto by płacił za tą żenadę.

Może zainteresować Cię też: