Wielki spis odbiorników RTV budzi ogromne kontrowersje. Wątpliwości mają nawet resort cyfryzacji i Poczta Polska

Pomysł z rejestrem klientów płatnych telewizji, jaki miałaby stworzyć Poczta Polska, budzi ogromne kontrowersje.

wróć do artykułu
  • ~edek
    (2017-04-22 20:34)
    Pisobolszewicko-lewackie buce nad bucami chcą jeszcze bardziej okradać suwerena bo im brakuje na program "koryto+"
  • ~mężuś
    (2017-04-22 13:00)
    Jestem w przededniu rozwodu,Powód? Żona oglądała KATOLICKO -PISOWSKĄ.TVP I. Szlag mnie trafił i splunąłem, aż miło.Stanęła w obronie TELEWIZORA I HIGIENY.Kłótnia doprowadziła do rozwodu.
  • ~Anna
    (2017-04-22 12:52)
    Niedługo zarządzą spis przeciwników Pisu, Jest konieczny bo trzeba rozbudować więzienia,
  • ~ewa koby
    (2017-04-21 23:09)
    ewa koby a moze by tak zlikwidowac poczte polska ktora wysyla tylko rachunki i 30 % dochodow odprowadza do niemieckiej rodziny krolewskiej telewizja oglada ciebie a ty tylko co ci pozwola skandal abo niezna granic
  • ~UWAGA PISUARSKI TROLL OSZUKUJE
    (2017-04-21 13:30)
    ....UWAGA ,-PISuarski troll juz jest i fałszuje nicki, oraz lejki. PIS-dzielcom dopisuje po 100 plusowcy, reszcie po 100 negatywnych...nie dajcie się oszukac !
  • ~Gg
    (2017-04-21 09:39)
    POCAŁUJCIE MISIA W **** !!
  • ~zakodować
    (2017-04-21 00:47)
    niech zakodują to swoje badziewie, które, poza starymi babami i ormowcami NA EMERYTURZE, nikt nie ogląda.Czabański i Kurski niech oglądają to badziewie!
  • ~amen
    (2017-04-20 10:42)
    TVP jako telewizja PiSpatriotów musi być zakodowana.Kto bedzie chciał posłuchać jedynej prawdziwej prawdy wykupi sobie kod dostepu i moze sobie wtedy słuchać całą dobę.
  • ~Enter
    (2017-04-20 09:16)
    Najwyzszy czas zeby uczciwie placic za to z czego sie uzywa,a , nie tylko kombinowac i na krzywy ryj przez zycie isc.Na calym swiecie ludzie uczciwie placa za uslugi .Tylko Polak chce kombinowac.
  • ~zakodować
    (2017-04-19 22:16)
    niech zakodują to swoje badziewie, które, poza starymi babami i ormowcami NA EMERYTURZE, nikt nie ogląda.Czabański i Kurski niech oglądają to badziewie!
  • ~gość 1
    (2017-04-19 18:05)
    I teraz zaczną się rewizje w mieszkaniach obywateli w poszukiwanu radioodbiorników tranzystorwych ukrytych przed pocztą w różnych miejscach.Jak za okupacji niemieckiej widać czerpią dobre wzorce z SS
  • ~Le Swan
    (2017-04-19 17:54)
    Za reżimową TV niech płacą ci co głosowali na PIS i odpowiada im pisowska propaganda. Płatni operatorzy kablówek udostępniają dziesiątki polskojęzycznych stacji tv i kto nie chce nie musi oglądać programów TVP i PR. Operatorzy prywatnych sieci kablowej tv mogą łatwo w poszczególnych pakietach zablokować odbiór programów TVP i PR. W ten sposób sytuacja będzie klarowana kogo obowiązuje abonament, a kogo nie.
  • ~XKADARKA
    (2017-04-19 16:53)
    Nie oglądam telewizji, abonament to haracz płacony na rzecz mafi jaką jest Państwo Polskie. Niech sobie to ******************** zakodują, niech płacą i oglądają Ci co chcą, tak jak u komercyjnych nadawców, płacisz dostajesz dekoder, nie płacisz - wyłączają sygnał i już. Problem jest w tym że mało kto by płacił za tą żenadę.
  • ~ZWZ POLSKA
    (2017-04-19 16:46)
    Proszę ten rząd I korupcji niech wprowadzą abonament za lodówkę , pralkę , telefon komórkowy, laptop , notebook ,Iphone , smartphone , Xbox komputer wszystkie ładowarki elektryczne , baterie , słuchawki , radiostacje, podwyżka tak 50% i będzie super , TAK jak W KOREI PÓŁNOCNEJ
  • ~Rrr
    (2017-04-19 16:17)
    Również nie oglądam tvp i jestem zdania by tak jak prywatne było zakodowane i tyle. Przecież nie płacę abonamentu za kino czy teatry tylko dlatego że mogę do nich pójść. A jeżeli już to powinni sobie to brać podatku który na państwo regularnie płace a nie wprowadzać nowe opłaty i bazy.idąc ich tokiem rozumowania to może będziemy płacić abonament urzędniczy za to ze czasem do urzędu pójdę, abinament taxi za to ze raz w roku taksówką pojadę i abonament stały mpk za to ze czasem też wsiąde w tramwaj. A w ogóle może abonament za górali jeśli czasem do Zakopanego jeżdżę.TV kupujemy za swoje ciężko zarobione pieniądze za które podatek zapłacilismy tak jak za tv które kupujemy płacimy VAT. Czemu mamy płacić 3 raz. Czy jak kupilem rower to tez musze płacić abonament za to ze czasem na nim jeżdżę?
  • ~arek.
    (2017-04-19 13:20)
    powiem wam ktotko i na temat - pis szuka znow pieniedzy na obietnice przedwyborcze , pis sie konczy i trzeba ich odsunac od wladzy bo kompromituja Polske - precz z pis.
  • ~Eed
    (2017-04-19 09:32)
    W takim razie ja zacznę wysyłać do TVP faktury za jakąś usługę ******* mnie to obchodzi, że nie podpisali że mną żadnej umowy.
  • ~ale się dzieje.
    (2017-04-19 08:29)
    Jak donosi Der Dziennik w niemczech wielki spis i liczenie halek i biustonoszy.
  • ~ktoś
    (2017-04-19 08:04)
    PiS-owska UBECJA szaleje!
  • ~Alex
    (2017-04-19 07:10)
    Mój telewizor nie ma głowicy DVB-T. Działa tylko na nim konsola.

Może zainteresować Cię też: