Wyborcy PiS ślepi na "Wiadomości". Widz, nawet należący do tzw. twardego elektoratu, jest wyczulony na propagandę

Główny program informacyjny TVP zwiększył za to oglądalność na terenie sprzyjającym Platformie.

wróć do artykułu
  • ~Oglądalność jest super we wizji
    (2017-07-19 18:48)
    JAJA robicie jak POwjadał Bienkowska a kto by was oglądał w tej POlszewickich TVNach i POlsatach
  • ~Brrr
    (2017-07-19 18:05)
    Ja nigdy nie wierzyłem i nie uwierzę w takie sondaże oglądalności, czxegoś takiego nie da się zrobić bo telewizor nie wysyła sygnału zwrotnego
  • ~MikaDo
    (2017-07-19 18:01)
    TVP oglądam od 1,5 roku. Ostatni raz oglądałem TVN 11 lat temu, Polsat 6 lat temu. Nie da się, bo kłamią. Co innego widzę w terenie, co innego jest na ekranie.
  • ~student
    (2017-07-19 16:22)
    Opozycja za wszelką cenę chce wywołać burdy najpierw w Sejmie ( Lenz ) a nastepnie na ulicy.Żadnego pomysłu, żadnego programu, pozostaje więc chamstwo i burdy , oczywiście obciążając tym tylko PIS i następnie wołanie o ratunek w Brukseli.
  • ~Krasi
    (2017-07-18 14:49)
    Armia trolli z PiS - teraz wiem na co idą pieniążki z podatków
  • ~lanca_ster
    (2017-07-18 11:18)
    Moja synowa z Hamburga doniosła, że przestają oglądać wiadomości. Jadę sprawdzić czy nie oglądają TVN...
  • ~WERT
    (2017-07-18 07:46)
    WIADOMOSCI ZROBILY SIE NIE DO OGLADANIA- OGLADAM JESZCZE Z PRZYZWYCZAJENIA ALE MAM JUZ DOSYC
  • ~ihaaa
    (2017-07-17 23:51)
    nie oglądam pisowskiej tuby propagandowej, jak chcą to mogą puszczać non-stop rodeo z muskularnymi kowbojami, ku uciesze ich Docelowego Widza.
  • ~Jan X
    (2017-07-17 20:48)
    TVP to chłam i śmietnik. Tego nie da się oglądać. niech to go... oglądają sobie na Nowogrodzkiej.
  • ~jerz
    (2017-07-17 18:15)
    Oglądam "wiadomości" bo są bardziej obiektywne od tych podawanych przez TVN i Polsat. Przynajmniej podadzą to, czego nie podadzą w np. TVN. Tam to jest jazda na Polski Rząd i na Prezydenta. Aż obrzydliwie to wygląda. Jakby to nie były polskie stacje.
  • ~gulia
    (2017-07-17 16:34)
    brawo PO
  • ~ ect ...
    (2017-07-17 16:13)
    LEWACKI CENZOR!!!
  • ~?????
    (2017-07-17 15:38)
    A teraz cos o ogladalnisci i propagandzie. Czy to prawda, ze polacy nie ogladaja TVP. Niedziela rano. TVN - kawa na lawe, TVP - Woronicza 17. Po jakims czasie oba programy pojawiaja sie na Youtube. Wieczorem; Kawa na lawe 350 odtworzen Woronicza ponad 7000. Mowi to cos?
  • ~teleWicek
    (2017-07-17 15:06)
    Dziennikowa norma .Jak tylko przywoła się fakty,wykaże kłamstwo ,manipulację,dezinformację,to od razu albo blokada albo -jeśli uda się post zamieścić,czym prędzej wycinka.Ot,przykład nie do naśladowania niemieckiego widzenia demokracji i rzetelności mediów.Ten wpis - jeżeli przejdzie- też długo nie pożyje.
  • ~PO szli won!
    (2017-07-17 14:20)
    Właśnie teraz w TVP oglądamy jak książęca para Kate i William z szacunkiem odnoszą się do Polaków i Polski. W tym samym czasie K-oszerne O-dwody D-ywersyjne PO-djudzają, robią ferment, wylewają jad na Polaków i wybrane przez Polaków władze Polski.
  • ~hal
    (2017-07-17 14:08)
    A my dalej spokojnie oglądamy TVP,wasze manipulacje na nic się zdają.
  • ~książę A.C.
    (2017-07-17 13:27)
    .....elżbieto rutkowska czytaj 200 razy dziennie przez m-c:....W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie – Książę Adam Czartoryski
  • ~cytat
    (2017-07-17 12:45)
    .... W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie – Książę Adam Czartoryski do: PO- michnikowszczyzny
  • ~telewic
    (2017-07-17 12:43)
    badanie ogladalnosci ma sie tak do rzeczywistosci, jak ciagle mylace sie sondazownie - im bardziej zagraniczna i obca nazwa -tym bardziej kuriozalne wyniki. Skad oni moga wiedziec , kto i kiedy co oglada ? sa w telewizorach zabudowane jakies czujniki ? nie, a wiec to tylko spekulacje, tarot i sciema.
  • ~max power
    (2017-07-17 12:39)
    Pora pomyśleć o budowie nowego ośrodka w Gostyninie, dla kolesi partii rządzącej.

Może zainteresować Cię też: