Wyborcy PiS ślepi na "Wiadomości". Widz, nawet należący do tzw. twardego elektoratu, jest wyczulony na propagandę

Główny program informacyjny TVP zwiększył za to oglądalność na terenie sprzyjającym Platformie.

wróć do artykułu
  • ~cała prawda
    (2017-07-17 07:17)
    typowe, srutu tutu pęczek drutu, jak nie ma się argumentów to tworzy się wydumane statystyki
  • ~blu
    (2017-07-17 07:24)
    jedna i druga tv to stek kłamstw i nienawiści
  • ~internautka 50+
    (2017-07-17 07:26)
    To też jest takie; picu, picu mój księżycu!!! Ta dzisiejsza strona zwija się i pręży żeby żeby tak coś przykleić pisowcom.
  • ~Portland
    (2017-07-17 07:32)
    A my spokojnie, coraz liczniej, popieramy PIS.
  • ~człowiekzpodkarpacia
    (2017-07-17 07:38)
    Przestańcie manipulować - to jest ŻENUJĄCE !!! . Uważacie , że ludzie to tępaki i możecie im wciskać ten kit ???
  • ~rtx80
    (2017-07-17 07:54)
    A oni dalej kombinują jak tu z pieniędzy podatników wesprzeć upadającą rządową tubę propagandową. Jak nie abonament to coś innego byle kasa grała.
  • ~Komentarz
    (2017-07-17 08:00)
    Jak statystyki sprzyjają pisowi, wtedy są ok, kiedy wykazują spadek, wtedy kłamią. Mam wrażenie, że tak będą wyglądały przyszłe wybory. Właściciel Polski (JK), zdecyduje o ich ważności lub nie.
  • ~Jandzia
    (2017-07-17 08:04)
    Ogladanie sluchanie produktow informacyjnych tvp jest tym samym co mieszaniem w szambie lub ogladaie kupki w nociku.A jak ktoś w to uwierzy to tak jakby wdepnac w kacza kupę.
  • ~Qbanczyk
    (2017-07-17 08:17)
    Elektorat PIS to nie lemingi, nimi się nie da tak manipulować jak wyborcami PO, PSL czy SLD
  • ~JMK
    (2017-07-17 08:22)
    Takiej propagandy informacyjnej jaką przedstawiają TVN i POLSAT nie ma w żadnych stacjach.Obrona tych co utracili koryto i tracą nadzwyczajne przywileje jest porażająca i przerażająca.
  • ~prezes
    (2017-07-17 08:29)
    a ja chetnie ogladam Wiadomosci i nigdy nie ogladam TVN.Moja rodzina tez.Co do tego tekstu to kolejny odcinek opowiesci jak to PiS i TVP sa zle.Ta gazeta to kopia Die Welt ale nawet niemiecki Die Welt wykazuje duza mniejsza dawke propagandy.Dziennik powinien wiedziec,ze ludzie,ktorzy w ogole cos czytaja,np.prase,sa troche lepiej zorientowani i propaganda nie odnosi skutku,szczegolnie gdy niektorzy starsi czytelnicy,do ktorych naleze,pamietaja Trybune Ludu i Zolnierza Wolnosci.Kto zyl w PRL i czytal prase w PRL potrafi co do tysiecznej milimetra wyczuc propagande.
  • ~Sava
    (2017-07-17 09:07)
    Oglądam i lubię TVP z dziennikiem, minęła 20 i TVP kultura -super. Nie wchodzę na TVN publicystyka nigdy - ot taki ze mnie obywatel
  • ~Portland
    (2017-07-17 09:13)
    Jestem hejterem z nadania PIS-u , dzisiaj jeszcze nie otrzymałem sms-a z wytycznymi , kogo niszczymy , koledzy podpowiedzcie , bo nie wiem co pisać
  • ~Michał11
    (2017-07-17 09:37)
    Co za problem? Sądy Ziobry zdelegalizują TVN i po zabawie
  • ~kotletos
    (2017-07-17 09:46)
    Nie odniosa sukcesu bez uporzadkowania sadownictwa nie damy rady pojsc do przodu
  • ~helena
    (2017-07-17 09:53)
    wiadomości pokazują prawdę,fakty jak zwykle manipulacja.
  • ~Kisiel
    (2017-07-17 10:26)
    Trafnie pokazuje i ocenia działania opozycyjnych "świętych krów "
  • ~Obywatel
    (2017-07-17 10:42)
    Przecież rozwiązanie jest banalne, wystarczy zakodować TVP, a kto chce oglądać, zapłaci i odkoduje.Ale wydaje się że tak postawiona sprawa nie jest na rękę rządzącym. Tytanie dlaczego? Prawdopodobnie dlatego ,że jest to skok na kasę suwerena i inne rozwiązania oprócz przymusu nie wchodzą w grę, ponieważ są klęską.
  • ~as
    (2017-07-17 10:55)
    TVN? Polsat? ...kto to dziś ogląda? ...to są stacje ustawione na państwową kasę za wszystko co możliwe... ..począwszy od ogłoszeń spółek państwa, a skończywszy na przejmowaniu wszystkiego, co dotychczas stworzono za państwową kasę. W tych programach dominuje... ..Altiero Spinelli... ..i jego ideologia, która stopniowo ma obowiązywać w Europie... ..ale my właśnie wyszliśmy z komunizmu i ni chcmy wracać do gorszej jego formy... ...To nazwisko jest wmurowane nad głównym wejściem do parlamentu EU... ...
  • ~...
    (2017-07-17 11:01)
    W Polsce można oglądać TVP lub הערוץ הראשון - HaArutz HaRishon w wersji dla K-oszernych O-dwodów D-ywersyjnych na teren PO-linu czyli tfuen. Co więc mają oglądać Polacy jest chyba pytaniem zbędnym.

Może zainteresować Cię też: