Ile dostają miesięcznie Rachoń, Holecka czy Ziemiec? Ujawniamy zarobki gwiazd Telewizji Polskiej

| Aktualizacja:

TVP pożyczyła z budżetu państwa 800 mln zł, żeby mieć na programy i rozwój technologii, ale swoim najważniejszym dziennikarzom pieniędzy nie skąpi.

wróć do artykułu
  • ~wnusio już bez telewizora
    (2017-09-14 18:43)
    babciu pamiętaj o opłacie abonamentu - musisz dbać o swoje gwiazdy, żeby codziennie mieć właściwy obraz tego co dobrego zrobił dla nas PIS - płać regularnie ze swojej renty na pana Ziemca - tak dobra zmiana jest warta każdych pieniędzy
  • ~t
    (2017-09-14 17:20)
    Stara prawda. Najwięcej złodziei jest pod latarnią. Dodatkowo ujawnia się że PiS partia sprawa i sprawiedliwości tak samo umozliwia kradzieże publicznego "grosza" jak PO. Aktorzyna - prezenter zgarnia miesięcznie do kieszeni tyle co 10-15 górników, hutników i innych ludzi ryzykujacych w pracy życiem i zdrowiem.
  • ~ewa koby
    (2017-09-13 23:13)
    ewa koby kazdy polak po 18 roku zycia powinien otrzymywac podstawowa pensje min 1500 eu miesiecznie i dopiero zacznie sie epoka demokracji w eu to dodyczy wszystkich obywateli uni eu tylko wtedy potrzebujemy erudycji politykow demkracji a nie demo okradacji
  • ~Teoretyk komunizmu
    (2017-09-13 18:20)
    A wicie Panicze dlaczego tak długo komunizm budowano inić z tego nie wyszło bo Ci co rządzili żyli jak kapitaliści- a jak by ogłosili ,że mamy już komunizm to by musieli po sobie nawet w kiblu sprzątać.
  • ~Czerwience z TVN
    (2017-09-13 12:44)
    Te ZŁOTE Liski opływały w ZŁOCXIE za dwie godzinki w tygodniu i 80 TYŚ za występ nie jak ci Holecka Rachoń czy Ziemniec co prowadza KILKA DZIENNIE
  • ~wert
    (2017-09-12 21:17)
    Ciekawe ile dostają na rękę dziennikarskie "gwiazdy" w Dzienniku?.
  • ~myyślący
    (2017-09-12 21:00)
    Jak te całe wazeliniarskie towarzystwo ,można nazwać gwiazdami ?
  • ~ooo
    (2017-09-12 12:39)
    POkraśko brał ponad 70 tys ... to teraz biedota
  • ~Praktyczny
    (2017-09-12 09:40)
    Jak dają to brać .....
  • ~Polo
    (2017-09-12 06:44)
    Przysiegali pisowi wiernosc wiec zarabiaja odpowiednio a bron boze zeby cos innego mowili bo od razu na bruk
  • ~Drzewica
    (2017-09-12 01:25)
    Uczciwi i sprawiedliwi doceniają postawę szlachetnych osób oddających się pozytywnej pracy dla społeczeństwa i rezygnujących z bardzo wysokich dochodów, czyli nie pazernych, takich jak Józef Piłsudzki, Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński. Ich przeciwieństwem są tacy jak; Donald Tusk, Hanna Gronkiewicz-Waltz czy też Rostowski Petru Komorowski!
  • ~Drzewica
    (2017-09-12 01:12)
    Jestem wyznawcą chrześcijańskiego zawołania; wolność, równość, braterstwo! W ślad za nim uważam wysokie rozpięcie płac w społeczeństwie za nieuczciwe, niemoralne i złe bo nieracjonalne! Mediana wynosi ok. 2,5 tys. zł. na miesiąc, więc płace wyżej usytuowanych w hierarchii osób mogą być podwojone, potrojone, ale nie aż dziesięciokrotnie wyższe!!!
  • ~prawda
    (2017-09-11 23:25)
    Dorwal sie PiS do obfitego koryta i wyzera. Trafila sie PiSowi dojna Ojczyzna i doja na wszystkie mozliwe sposoby. To ludzie bez honoru. Krytykowali u poprzednikow to, co teraz sami robia. Chapia cala geba, grabia te Ojczyzne lapami.
  • ~kk
    (2017-09-11 22:44)
    Napiszcie ile zarabiał niejaki kłamca lisisko!(patrz program w którym obrabiali córkę Prezydenta)
  • ~Judasz
    (2017-09-11 21:56)
    Mają te swoje 30 srebników.
  • ~e tam
    (2017-09-11 21:17)
    Mało, skoro taki Kraśko zarabiał 70 tysi...
  • ~proste
    (2017-09-11 21:14)
    za sianie propagandy poowinni wiecej zarabiac
  • ~wojtek
    (2017-09-11 19:52)
    "zarobki gwiazd "?, raczej pisowych piesków. Skończą jak ci mundurowi ze stanu wojennego, znikną.
  • ~tuskoland
    (2017-09-11 19:30)
    No to teraz przypomnijcie "dziennikarze" z Der Dziennika ile dostawał niejaki Lis.... za swój godzinny program raz w tygodniu.
  • ~zenek z płocka
    (2017-09-11 18:56)
    Rachuuuj ma za mało!!

Może zainteresować Cię też: