Marta Kaczyńska krytykuje akcję Rubik i ostrzega przed masturbacją

Marta Kaczyńska w swoim najnowszym felietonie dla tygodnika "Sieci prawdy" postanowiła odnieść się do kampanii #sexed.pl, którą zapoczątkowała Anja Rubik.

wróć do artykułu
  • ~head
    (2018-09-20 17:24)
    Marta Kaczyńska niech ten podręcznik kupi może się nauczy czegoś na temat etyki w związku z mężczyzną.
  • ~Bartek tv
    (2018-07-26 12:06)
    Następny partnero - mąż , to będzie Duda .
  • ~Anonim
    (2018-07-26 12:01)
    O , kurcze ! Jaka ona paskudna , ta Martusia ...
  • ~Masturbator
    (2018-07-26 11:57)
    Najpierw skup a potem ślub.Najlepsze ruchanko , jest właśnie z kochanką ..
  • ~Nan
    (2018-03-25 22:16)
    Ciekawe czy wujek lubi bukake czy woli masturbejszyn😂😂😂
  • ~Nan
    (2018-03-25 22:13)
    Nie ma to jak po katolicku przyprawić rogi pierwszemu mężowi 😂😂😂Juz ona wie najlepiej jak to zrobić 😂😂😂
  • ~Żenada !!!!
    (2018-03-25 13:25)
    czy taka puszczalska kobieta ma prawo wypowiadać się w imieniu ludzi??????? OBŁUDA W PISOWSKIM WYKONANIU
  • ~RYK
    (2018-03-21 09:26)
    CIEKAWE CZY TERAZ WIE KTO JEST OJCEM
  • ~Smiley
    (2017-12-26 11:07)
    A te jej dzieci to z masturbacji sie porodzily?😃😃😃
  • ~alwina
    (2017-11-17 00:00)
    Boze! niech ona sie juz lepiej zamknie zeby nie trzeba bylo wypominac jej zyciowych "pomylek"
  • ~Zdzicha
    (2017-11-16 18:53)
    Bo trzeba to robić twardym ogórkiem, a nie bananem - który może w pi...dzie się ułamać! Wtedy jest bezpieczenie!
  • ~zniesmaczony
    (2017-11-16 12:52)
    A kim jest Marta Kaczyńska ? Może by wzięła przykład z mamy a nie z jakiegoś tam wuja. Po prostu jest ZEREM. Żyje z polis za rodziców . Może ktoś powie jaka jest róznica za śmierć w wypadku a jaka w katastrofie. Nie zapomnimy
  • ~belfer
    (2017-11-16 09:49)
    I kto to mówi !? Moralne dno !
  • ~sprawny obserwator
    (2017-11-16 09:45)
    Do tej uważałem ją za typowy "pasztet". Brzydka, krzywe usta, okropna gęba. Nawet kijem bym jej nie dotknął. Teraz czytam , że ma także deficyt rozumu ! Dwa nieszczęścia w jednym, obrzydliwym cielsku ! I to ma być to osiągnięcie Lecha o którym ciągle opowiada Jarosław ? Ja innego nie widzę !
  • ~Kkaczer
    (2017-11-16 00:19)
    Co mam myśleć o jakiejś paniusi z dwojką dzieci każde z innego żyjąca w zasadzie sama bez chłopa a pie....li o wzajemnym oddaniu się partnerów so nie nawzajem dla pełniejszej więzi... Ma chyba podobne omamy jak stryjek odnośnie antykoncepcji i tabletki po które dla tego smroda są aborcją... Eh szkoda badać...
  • ~are
    (2017-11-15 19:08)
    do roboty, pani Marto, społeczeństwo nie chce na panią za..lać
  • ~Ala z Zakopanego
    (2017-11-15 18:13)
    Lepsze uzależnienie, niż życie w ciągłym stresie. Ale dziwne ,że taka piękna kobieta ma takie problemy , których mieć nie powinna i takich uzależnień.
  • ~t.runo
    (2017-11-15 17:19)
    Czym się te głupie baby zajmują. Walenie konia jest dobre czy złe. Ale głupie baby.
  • ~Franz
    (2017-11-15 16:45)
    Ta samotna pani pewnie dość dużo wie o masturbacji.
  • ~onanista
    (2017-11-15 15:17)
    Pilnuj wlasnej d00pci,panciu!Jestes dosc goscinna w kroku,Masz niemaly"experience" jak to mowia Anglicy.Teraz juz za pozno.Chlopcy tlukli gruche,dziewczynki manipuluja przy truskaweczce jak swiat swiatem.Pomysly lewactwa byly sa i beda.Juz w starozytnym Rzymie byla maksyma :wodka i onanizm oslabiaja organizm,a mimo to grzech Onana ma sie dobrze. Pani raczej niech uklada sobie swoje prywatne zycie .

Może zainteresować Cię też: