Marta Kaczyńska krytykuje akcję Rubik i ostrzega przed masturbacją

Marta Kaczyńska w swoim najnowszym felietonie dla tygodnika "Sieci prawdy" postanowiła odnieść się do kampanii #sexed.pl, którą zapoczątkowała Anja Rubik.

wróć do artykułu
  • ~alwina
    (2017-11-17 00:00)
    Boze! niech ona sie juz lepiej zamknie zeby nie trzeba bylo wypominac jej zyciowych "pomylek"
  • ~Zdzicha
    (2017-11-16 18:53)
    Bo trzeba to robić twardym ogórkiem, a nie bananem - który może w pi...dzie się ułamać! Wtedy jest bezpieczenie!
  • ~zniesmaczony
    (2017-11-16 12:52)
    A kim jest Marta Kaczyńska ? Może by wzięła przykład z mamy a nie z jakiegoś tam wuja. Po prostu jest ZEREM. Żyje z polis za rodziców . Może ktoś powie jaka jest róznica za śmierć w wypadku a jaka w katastrofie. Nie zapomnimy
  • ~belfer
    (2017-11-16 09:49)
    I kto to mówi !? Moralne dno !
  • ~sprawny obserwator
    (2017-11-16 09:45)
    Do tej uważałem ją za typowy "pasztet". Brzydka, krzywe usta, okropna gęba. Nawet kijem bym jej nie dotknął. Teraz czytam , że ma także deficyt rozumu ! Dwa nieszczęścia w jednym, obrzydliwym cielsku ! I to ma być to osiągnięcie Lecha o którym ciągle opowiada Jarosław ? Ja innego nie widzę !
  • ~Kkaczer
    (2017-11-16 00:19)
    Co mam myśleć o jakiejś paniusi z dwojką dzieci każde z innego żyjąca w zasadzie sama bez chłopa a pie....li o wzajemnym oddaniu się partnerów so nie nawzajem dla pełniejszej więzi... Ma chyba podobne omamy jak stryjek odnośnie antykoncepcji i tabletki po które dla tego smroda są aborcją... Eh szkoda badać...
  • ~are
    (2017-11-15 19:08)
    do roboty, pani Marto, społeczeństwo nie chce na panią za..lać
  • ~Ala z Zakopanego
    (2017-11-15 18:13)
    Lepsze uzależnienie, niż życie w ciągłym stresie. Ale dziwne ,że taka piękna kobieta ma takie problemy , których mieć nie powinna i takich uzależnień.
  • ~t.runo
    (2017-11-15 17:19)
    Czym się te głupie baby zajmują. Walenie konia jest dobre czy złe. Ale głupie baby.
  • ~Franz
    (2017-11-15 16:45)
    Ta samotna pani pewnie dość dużo wie o masturbacji.
  • ~onanista
    (2017-11-15 15:17)
    Pilnuj wlasnej d00pci,panciu!Jestes dosc goscinna w kroku,Masz niemaly"experience" jak to mowia Anglicy.Teraz juz za pozno.Chlopcy tlukli gruche,dziewczynki manipuluja przy truskaweczce jak swiat swiatem.Pomysly lewactwa byly sa i beda.Juz w starozytnym Rzymie byla maksyma :wodka i onanizm oslabiaja organizm,a mimo to grzech Onana ma sie dobrze. Pani raczej niech uklada sobie swoje prywatne zycie .
  • ~Oleśniccy
    (2017-11-15 15:10)
    Myślę że każdy człowiek ma swoje życie i swój rozum żeby decydować o sobie .Walka z wiatrakami .Jeśli kogoś knajpa nie zepsuła bo ma swoje zasady to zapewniam panią że jeśli ktoś jest zły to żaden Kościół go nie nawróci .
  • ~Jaro
    (2017-11-15 14:57)
    Porad udziela kryształowa dziewica toruńska prawa i sprawiedliwa
  • ~123cebula
    (2017-11-15 14:36)
    kaczynska zamiast masturbacji woli zdradzac meza a nawet zajsc w ciaze z kochankiem, ta pani nie pasuje do zadnych norm moralnych
  • ~ichipek1
    (2017-11-15 13:02)
    I kto to mówi!!!!!! Osoba wierna jednemu mężczyźnie, z którym ma ślub kościelny.Brawo Pani Marto.W Polsce panuje Orwellowski cyrk!!!!
  • ~sawicka
    (2017-11-15 10:56)
    Martuniu - czy ty wiesz co piszesz i mówisz - zastanów się po stokroć na które z tematów nie powinnaś pisnąć ani słowa , bo twoje córki będą się za ciebie wstydzić.
  • ~VS
    (2017-11-15 10:28)
    Biedną Anją Trybik ktoś steruje! To nie możliwe żeby sama wpadła na pomysł kampanii!
  • ~Sheitan
    (2017-11-15 08:43)
    Jak na osobe nieco puszczalska mocno moralizujacy ton....
  • ~Kazek z Kieleckiego
    (2017-11-15 01:31)
    Pani Marto, może pani mnie poratuje w tym problemie?
  • ~misio.,,,.,,.,,
    (2017-11-15 01:24)
    Może to i racja z tą masturbacją ,ale jak nie ma chętnych kandydatek , to co poradzić w sprawie?

Może zainteresować Cię też: