Marta Kaczyńska krytykuje akcję Rubik i ostrzega przed masturbacją

Marta Kaczyńska w swoim najnowszym felietonie dla tygodnika "Sieci prawdy" postanowiła odnieść się do kampanii #sexed.pl, którą zapoczątkowała Anja Rubik.

wróć do artykułu
  • ~mak
    (2017-11-13 15:47)
    Prawdziwy i Sprawiedliwy Polak nigdy się nie masturbuje!!! To powinno być zakazane, jeśli zaistnieje należy ścigać i karać.
  • ~Ojciec
    (2017-11-13 15:50)
    Pani Kaczynska , mlodziez ,zwlaszcza chlopcy masturbuja,i nikogo nie pytaja czy moga! Nikt im nie musi mowic, ze to zle, no chyba, ze jak sie przesadza, to moze dojsc do zapalenia sciegien dloni! A co kiedys mawiano? Kto masturbuje ten idzie do piekla , no napewno tym argumentem przekona sie mlodych,!
  • ~gbr
    (2017-11-13 15:52)
    jak na nią patrze to myśle o eutanazji
  • ~publiczna telewicka
    (2017-11-13 15:59)
    Króliki się nie masturbują, Pani Kaczyńska.
  • ~nie odwracam kota ogonem
    (2017-11-13 16:04)
    nich zapyta wujka
  • ~Prawy i Sprawiedliwy
    (2017-11-13 16:06)
    Kulson-Polka, co tylko po jedynym ślubie i po ciemku... naucza :D
  • ~sw. piotr
    (2017-11-13 16:08)
    po takiej liczbie mezow, afer i kochankow pewnie wie co mowi....
  • ~tolo
    (2017-11-13 16:25)
    Patrząc na sierotkę Martusię, chce się rzygać a nie masturbować
  • ~Bingo
    (2017-11-13 16:30)
    Pani Marta, ma na rodzinnym zdjeciu kampanii prezydenckiej ojca (lecha) innego ojca pierwszej corki niz drugiej corki. Gdzie sa ci wszyscy ojcowie. Kto jest ojcem ktorej corki.
  • ~zwykly polak
    (2017-11-13 16:40)
    zona komunisty rozwodka chce mnie pouczac zyje na nasz koszzt po wypadku w smolensku u kogos widzi drzazge a usiebie nie widzi belki wstyd
  • ~Szyba
    (2017-11-13 16:41)
    Nie każda kobieta ma taką łatwość , nawiązywania znajomości jak Pani Marta ! Co wówczas można zrobić , zdać się wyłącznie na siebie ......
  • ~j23
    (2017-11-13 16:49)
    Znowu panienka puszczalska sili się na "ekspertswo"? ;)
  • ~joe
    (2017-11-13 17:42)
    Ach ta Nasza Szkapa, nieporawna, ale wie co mówi.
  • ~hey
    (2017-11-13 17:46)
    Święte słowa q..mać, święte słowa. Nie pora walić konia, kiedy ojczyzna w potrzebie. Ps. Może ktoś wyjaśni tej pani, że poruszając sprawy seksu wchodzi sama na pole minowe.
  • ~coco
    (2017-11-13 17:52)
    Mówi o trwałych związkach? Pani hipokrytko, proszę spojrzeć na życie swoje...
  • ~sic.
    (2017-11-13 18:08)
    A ilu ta pani ma kochankow czy mezow ? ....By brac udzial w takiej kampani trzeba byc czystym jak lza. A ta pani jest niestety zbrukana ... to gorsze niz masturbacja.
  • ~Zbyszek
    (2017-11-13 18:11)
    Zglo..opiala, czy o droge pyta? Na ten temat nie powinna sie w ogole wypowiadac.
  • ~Wkurzona
    (2017-11-13 18:19)
    Kaczyńska doradczyni , jak ona śmie zabierać głos pisze bzdury , przecząc sobie , będąc z pierwszym mężem ********* się z Dubienieckim, co chwilę inny facet raz dziadek z Łodzi teraz biznesmen co ściska się z pseudo koleżanka a ta zabawia się w doradczynie
  • ~Warszawa Pamięta
    (2017-11-13 19:53)
    Czyli masturbacja jest be a brak przyzwoitości OK? A jak zmasturbowany został przez kilka tirów Pałac Prezydencki po katastrofie smoleńskiej? I kasa, która ciągle płynie wartkim strumieniem. Aby nie przestała trzeba mówić o masturbacji. I o loveboyach ala Priscilla Presley. Chociaż ona była przynajmniej ładna.
  • ~#zmiescisz_sie_smialo
    (2017-11-13 19:58)
    Dużo lepiej mieć męża i zajść w ciążę z innym mężczyzną, prawda?

Może zainteresować Cię też: