Sprawa kary dla TVN: Dlaczego decyzja o jej anulowaniu zapadła tak późno?

W ostatniej chwili przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji anulował karę nałożoną na TVN. Ale całe zamieszanie doskonale pokazuje, jak działają w Polsce mechanizmy regulowania rynku mediów.

wróć do artykułu
  • ~Kara a Kara.
    (2018-01-15 08:29)
    TV Trwam dostał karę za rządów P.O. I nikt a nikt tym się nie przejmował.
  • ~kazio
    (2018-01-14 09:51)
    czemu tak pozno no bo chcieli jeszcze troche pomydlic nam oczy ze cos moga niestety tuba pisowska przegra zawsze bo nie gra uczciwie zreszta wystarczy lista pracownikow tvp i wszysto jasne albo komunista albo szkolony u rydzyka paniatno
  • ~Kara a Kara.
    (2018-01-14 08:32)
    Jak TV Trwam dostał karę to za P.O. To było normalne. A teraz wielkie larum, bo to opozycyjna TV została ukarana.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-13 16:30)
    Hehehe. Przekaz niedzielny tvp inf ... nagrano w piątek aby nikt nie wspomniał o WOŚP? Koszty zbiórki WOŚP 8 gr/1 zł ... koszty zbiórek Caritas Polska 16 gr/1zł.
  • ~sd2017
    (2018-01-13 15:46)
    Zastanawiam się, jak ta cała tzw. krritv pracuje ? Decyzja o nałożeniu kary na TVN podjęta była jednogłośnie. Podjęto ją w oparciu o tzw. "ekspertyzę", która miała kosztować 5 tys zł. W oparciu o jaki nowy dokument, czy było jakieś ponowne głosowanie, w oparciu o co przewodniczący konstytucyjnego organu podjął decyzję o anulowaniu kary ?
  • ~Gw
    (2018-01-13 12:58)
    TVN jest klamlią telewizja.
  • ~Ferdek
    (2018-01-13 12:56)
    Pani kolenda jest do niczego, jej relacja z sejmu była tak tendencyjna ze aż wstyd ale ci ludzie i ta TVN nie maja ani wstydu ani umiaru.zasługuja na zero uwagi.
  • ~mysza
    (2018-01-13 12:50)
    Nieważna jest kara, ważna jest kasa ! Pani z Torunia za ekspertyzę chyba zapłacili, nie ?!
  • ~OkołoKRRiT
    (2018-01-13 12:42)
    W takim tempie pewnej produkcji "kapciarskiej", bez wątpienia tutaj, tzw." gry aktorskiej" , a serialu para-hist. "Kungs-Krona" z TVP Kursky / Multipleks Naziemny Krajowy - spełnione zostaną wkrótce dwa oddzielne cele: 1. Wyrugowane zostaną "kapciowe ekipy" "Kurde-Kiepskich" - "Ferzek-Boczek" - a z Trójkąta Polskiej Kinematografii 4-rech ścian: {Krakau-Kotowitz-Glivitz}, Ale i: 2. Odsłonięta zostanie cała "Przemyślność" - "Ekipy Rzondów-PiS", równie płaska - co "Wiecznie Zielonej Wyspy" za PełO, lecz bez "Autoatrad i Landu Nadrenii 1000-ca u Jeden" - "postroyennych" - "Nowoczesnych Stadionów" "UPSA-UPSA" / "Zika-Zika" - gorączki UPAcko-Stadionowo-Ukraińskiej Igrzysko-Piłki"12. 3. To słowem, nadal" TAAnie Państwo", teraz "mniej zmechanizowane", albowiem: wszędobylskiego "piechotnictwa". Wszystko robimy kilkakroć wolniej, na piechotę, niczym w "Głębokim, ciemnym Średniowieczu.." 12:41 13.01.2018r.
  • ~Speedy Gonzalez
    (2018-01-13 10:28)
    Bo KRRiT myśli baaaardzo powoli. Jak zapalanie diesla przy -20C
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-01-13 09:37)
    HAŃBA.Przewodniczący KRRiT Anulował Karę,gdyż ULEGŁ NACISKOM. WSTYD ,,panie" Przewodniczący ,gdy się powiedziało A ,to się nie COFA. Dlaczego mam wrażenie ,że Polacy są SPRZEDAWANI Unin-emu Lewactwu.
  • ~berecik_proboszcza
    (2018-01-13 09:14)
    łomot dla PiS od USA 2:0. 1. Cofniecie kary dla TVN. 2.Wywalenie Macierenki. To nie koniec. Waadza PiS dostaje regularny publiczny o3.14erdol od Departamentu Stanu USA za łamanie praworządności , ale TVPis o tym nie mówi.
  • ~Podatnik
    (2018-01-13 06:44)
    Gdyby nie cofnął tej decyzji to rząd oddalby ta kwotę z odsedkami.A ze rząd nie ma swoich pieniędzy tylko pieniadze podatnika, to oddali byśmy wszyscy. Puste łby podjęły decyzję o przyznaniu kary a tvpis pcha taki kit ze szok .
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-13 05:56)
    "cała piątka osób wybranych przez Sejm, Senat i prezydenta RP" ... v-burmistrz Ursynowa; katolicka dziennikarka; dziennikarka TVP, dziennikarz Telewizji Trwam, „Naszego Dziennika” i „Mojej Rodziny”; alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej - PIS wojownicy na wojnie z USA. Cha ... cha.
  • ~CONDOR
    (2018-01-13 02:06)
    Jak to dlaczego? W KRRiT zasiadają komisarze partyjni powoływani i zwalniani "na faks". Z Nowogrodzkiej poszedł po rekonstrukcji nierządu prikaz nr 64 pt. "udawać cywilizowanych" - no to się wycofało sprawę.To samo co w "zreformowanych" sądach. Wyroki będą zapadały dokładnie tak samo - pod polityczną aurę lub zamówienie. To się nazywa KOMUNA!
  • ~CIA
    (2018-01-12 23:32)
    ~CIA (dzisiaj 22:11)62 Zgłoś nadużycie TRZEBA BYC REKORDOWYM GLUPCEM ABY ZADZIERAC Z TVN I WIERZYC ZE DA SIE POSTAWIC NA SWOIM. PIS MOZE SOBIE MARZYC O KONFRONTACJI Z AMERYKANSKA KOMPAMIA, ALE NIC PONADTO. AMERYKANIE BEZCEREMONIALNIE PRZYPOMNIELI CIERPIACEJ NA PRZEROST AMBICJI BANANOWEJ REPUBLICE ILE NA PRAWDE WOLNO I ROZBRYKANI SARMACI OKAZALI DOSC ROZUMU ABY LEKCJE GRZECZNIE PRZELKNAC NA WZOR POZOSTALYCH AMERYKANSKICH WASALI. YOU DONT MESS WITH THE USA LITTLE MR JAREK OR YOU END UP LIKE JULIAN ASSANGE, BETTER REMEMBER THIS, AND WATCH OUT!.
  • ~Karmen
    (2018-01-12 23:31)
    Ta Rydzykowa ekspertka dostała kasę i pochwałę od swojego nauczyciela .A ten Urząd się totalnie ośmieszył.
  • ~CIA
    (2018-01-12 22:11)
    TRZEBA BYC REKORDOWYM GLUPCEM ABY ZADZIERAC Z TVN I WIERZYC ZE DA SIE POSTAWIC NA SWOIM. PIS MOZE SOBIE MARZYC O KONFRONTACJI Z AMERYKANSKA KOMPAMIA, ALE NIC PONADTO. AMERYKANIE BEZCEREMONIALNIE PRZYPOMNIELI CIERPIACEJ NA PRZEROST AMBICJI BANANOWEJ REPUBLICE ILE NA PRAWDE WOLNO I ROZBRYKANI SARMACI OKAZALI DOSC ROZUMU ABY LEKCJE GRZECZNIE PRZELKNAC NA WZOR POZOSTALYCH AMERYKANSKICH WASALI. YOU DONT MESS WITH THE USA LITTLE MR JAREK OR YOU END UP LIKE JULIAN ASSANGE.
  • ~Adam Lisiecki
    (2018-01-12 22:02)
    a może wpłaciłaby je na WOSP
  • ~prawda w oczy
    (2018-01-12 21:54)
    Co tam kara czy też jej uchylenie. Grunt, że pani "ekspertka" od Rydzyka przytuliła 5 tys. zeta za "opinię". I tego nikt jej nie uchyli.

Może zainteresować Cię też: