Filip Chajzer: Nie narzekam na dzisiejszą Polskę. Spotykałem dzieciaki, które dzięki 500 plus były pierwszy raz nad morzem

| Aktualizacja:

Kiedy robiłem materiał nad morzem, spotykałem dzieciaki, które były tam po raz pierwszy w swoim życiu. Ich rodzicom pozwoliło na to zapewne 500 plus. Mówiły, że pierwszy raz mogą zjeść loda, siedząc na plaży – zrobić coś, co dla wielu jest oczywistością - mówi w rozmowie z dziennik.pl Filip Chajzer, reporter stacji TVN i gospodarz programu "Hipnoza".

wróć do artykułu
  • ~edi
    (2018-05-08 14:16)
    Jak czytam te bzdury wypowiadane przez tego gościa który nie wiadomo kim jest to nie dobrze mi się robi. Co za pajac . On jest jakimś dziennikarzem , tak? , po jakiej szkole? . Tatuś sprzedał więcej proszków drugiej kategorii i zapłacił za dyplom? No cóż .Śmieciowa stacja , śmieciowi pseudo celebryci i dziennikarze.
  • ~Mini Strand
    (2018-03-08 10:18)
    Nie rozumiem. Pan prowadzi NAJGORSZY program rozrywkowy w polskiej telewizji a rozmowa jest na tematy polityczne i społeczne? Czyli w tym programie nie chodzi o "rozrywkę?
  • ~gue
    (2018-03-08 09:18)
    za te 500 to nad morzem byly chyba te dzieci ktore mieszkaja w Karwi albo w Jastrzebiej Gorze, albo mieszkaja 15 km od morza.
  • ~zma
    (2018-03-06 15:08)
    Niektóre dzieci mieszkające ok.80 km od Warszawy dzięki 500 plus zobaczyły pierwszy raz w życiu Warszawę.Naprawdę!
  • ~Bartek
    (2018-03-06 09:15)
    Za komuny wszystkie dzieci mogły jechać na kolonie i prawie że darmo, a teraz państwo daje 500+ żeby dziecko mogło wyjechać na wakacje.
  • ~jagna
    (2018-03-06 08:37)
    Współczuję pierwszej żonie gdy czyta ten wywiad.
  • ~z.
    (2018-03-05 17:06)
    No i ch.., po karierze w TVN.
  • ~Ella
    (2018-03-04 14:50)
    Filipku, jak ci sie to podoba to sfinansuj paru rodzinom taki wyjazd nad morze i lody, stac cie na to bez 500+😆😆😆
  • ~makary
    (2018-03-04 14:39)
    Filip z Konopi to pustak o twarzy dobrze odchowanego wieprzka.To prosty kibol.
  • ~taka prawda
    (2018-03-04 14:36)
    Do Pana "pożal się Boże" celebryty nie dotarło, że te dzieciaki pojechały tam na kredyt. Ten "dobrobyt" oferowany przez dojną zmianę będzie trzeba odpokutować!
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2018-03-04 11:35)
    Panie Chajzer Pan z TVNa, chyba Pan zioło palił jak Pan Czaskowskij ?
  • ~DJK
    (2018-03-04 08:52)
    stop making stupid people famous
  • ~Rudek
    (2018-03-04 08:51)
    No to pieknie, ze mamy tylu zadowolonych szczesliwych Polakow? Alleluja , gloria! Dziwne, ze ja ani jednego nie znam, tu w kraju.
  • ~Sava
    (2018-03-04 07:49)
    Szacun. Bez zakłamania wypowiedz prawdziwa bez układania się pod oczekiwania opozycji.
  • ~Filip
    (2018-03-04 07:04)
    500+ to wielka sprawa. Wielu biednych ludzi uwierzyło w Polskę.
  • ~bal idiotów i szmalcowników pisowskich
    (2018-03-03 22:53)
    A co ma narzekanie lub nienarzekanie na Polskę w wykonaniu pana Chajzera z "dzieciakami nad morzem za 500+"? Jak rozpoznawał dzieci za 500+ i bez 500+?
  • ~wiesscar
    (2018-03-03 18:35)
    Ten kraj.
  • ~dj
    (2018-03-03 16:26)
    a kim Ty jestes zeby narzekac na polske, chlop znany z tego ze jego ojciec reklamowal proszek
  • ~Jeszcze Polska nie zginęła...
    (2018-03-03 16:06)
    Panie Chajzer, lepszym sposobem dla pisowskiego pachołka, byłoby oddanie cegiełki na pomnik Śwętego Lecha. Przy pana dochodach, powiedzmy... 30 000 PLN. To nie dużo jak na gwiazdora tv.
  • ~emeryt MSW i MSWiA
    (2018-03-03 15:41)
    Hipokrytyczny, aż błazeński. Co to ludzie nie robią, żeby wylizać włądzy dziurkę. U mnie we wsi, dzieki 500+, krowy odżyły, bo pastuchami zostali dorośli, a dzieciaki nad morzem. Ciekawe, na ile jeszcze rzeczy starczy piowcom te 500+. Ten błazen, niech podzieli się swoją pensją. Na życie powinno mu wystarczyć 1000 zł lub 800, jak sporej ilości emerytom. Oni musza jakoś utryzmać dach nad głową, ogrzać się i zjeść. O lekach i lekarzu mogą pomarzyć. Wyjazd w celach rekreacji dopiero po śmierci. Taki los zgotowali Polakom prawicowcy. Co do tych 500+, PiS głosi, że w Polsce nie brakuje miejsc pracy. Tak gospodarka się ma doskonale. To czemu mamusie i tatusie nie pracują i nie zarabiają. Bo według PiS, zarobki w Polsce rosną i rosną. Prezes ZUS (profesor) głosiła wczoraj peany na temat wielkich wpływów do ZUS, które sa ponoć wynikiem kwitnącej gospodarki. Gadała, mełła językie, a miedzy słowami rzekął, że około 8% wzrosły wpływy w lutym br. w stosunku do poprzedniego. Nie kłamała. To wynik inflacji i podwyżki składek ZUS... a oni o pedzącej gospodarki. Oszući jak III Rzeszy propaganda. Titanic tonie, a poisowska orkiestra gra do końca. To warunek chłeptania do samiuśkiego końca z koryta Folwarku Polska.

Może zainteresować Cię też: