Filip Chajzer: Nie narzekam na dzisiejszą Polskę. Spotykałem dzieciaki, które dzięki 500 plus były pierwszy raz nad morzem

| Aktualizacja:

Kiedy robiłem materiał nad morzem, spotykałem dzieciaki, które były tam po raz pierwszy w swoim życiu. Ich rodzicom pozwoliło na to zapewne 500 plus. Mówiły, że pierwszy raz mogą zjeść loda, siedząc na plaży – zrobić coś, co dla wielu jest oczywistością - mówi w rozmowie z dziennik.pl Filip Chajzer, reporter stacji TVN i gospodarz programu "Hipnoza".

wróć do artykułu
  • ~wawa
    (2018-03-03 09:14)
    Filip, to nowa Natalia Siwiec. Będzie go wszędzie pełno, do porzygu.
  • ~coco
    (2018-03-03 09:26)
    Bez 500+ nie mogli kupić dziecku loda za 1,70? I trzeba było jechać aż nad morze, żeby dziecko mogło pierwszy raz w życiu zjeść loda, w swoim mieście lodów dziecku kupić nie mogli? Jaka piękna bajeczka.
  • ~Rybak
    (2018-03-03 10:02)
    Warszawski "mondzik" nie wybaczy panu tych słów, albo pan wytropi jakiś faszystów, albo koniec przygody z TVN.
  • ~uytre
    (2018-03-03 10:14)
    Kolejny pożyteczny.
  • ~zuza
    (2018-03-03 10:28)
    Przynajmniej jeden rozsądny głos ze strony "celebrytów", nie jak inni poppaprańcy krytykujący i nasmiewajacy sie z 500+
  • ~amira
    (2018-03-03 10:39)
    lody Panie Hajzer je się LODY a nie loda
  • ~vhjl
    (2018-03-03 10:50)
    A ja potwierdzam ze jest inaczej jest lepiej , moi sąsiedzi pierwszy raz pojechali nad morze z dziećmi ! Wy duraki zKODu i PO nie możecie tego przeboleć że za waszych rządów na nic nie było !!Duraki anty Polskie ! !
  • ~jj23
    (2018-03-03 11:46)
    A spotykasz te dzieciaki, których rodziców OKRADZIONO na ten wyjazd?! Co za tępota umysłowa! Prosty PiSuar!
  • ~Kazek z kieleckiego...,..
    (2018-03-03 12:24)
    Jaw mam 50-siątkę i nie byłem nad morzem . Może dlatego że nie mam 500+? Jak nie mam na loda, to kupuję piwo, bo to zawsze taniej wychodzi.
  • ~cobra7777
    (2018-03-03 12:58)
    no proszę , a myślałem że ta rodzina to spece od proszków do prania. Okazuje się , że od wazeliny też!
  • ~kobieta
    (2018-03-03 13:33)
    ten pan to tępy umysł, który gdyby nie tatuś to by nic nie znaczył, chłopie zejdz na ziemie, przesdtać bujać w obłokach
  • ~guzikiewicz
    (2018-03-03 13:54)
    Dziennik powoli zjeżdża na poziom Pudelka.Gessler,Pazura,Chajzer,telekamery.....byle tanio,byle głupio,ludzie to kupią.Gdyby w Pisie podwyższono płace, gdziekolwiek:w lecznictwie,szkolnictwie itd. ale nie,rozdawnictwo forsy daje korzyści polityczne.Stąd 50% poparcia.
  • ~emeryt MSW i MSWiA
    (2018-03-03 15:41)
    Hipokrytyczny, aż błazeński. Co to ludzie nie robią, żeby wylizać włądzy dziurkę. U mnie we wsi, dzieki 500+, krowy odżyły, bo pastuchami zostali dorośli, a dzieciaki nad morzem. Ciekawe, na ile jeszcze rzeczy starczy piowcom te 500+. Ten błazen, niech podzieli się swoją pensją. Na życie powinno mu wystarczyć 1000 zł lub 800, jak sporej ilości emerytom. Oni musza jakoś utryzmać dach nad głową, ogrzać się i zjeść. O lekach i lekarzu mogą pomarzyć. Wyjazd w celach rekreacji dopiero po śmierci. Taki los zgotowali Polakom prawicowcy. Co do tych 500+, PiS głosi, że w Polsce nie brakuje miejsc pracy. Tak gospodarka się ma doskonale. To czemu mamusie i tatusie nie pracują i nie zarabiają. Bo według PiS, zarobki w Polsce rosną i rosną. Prezes ZUS (profesor) głosiła wczoraj peany na temat wielkich wpływów do ZUS, które sa ponoć wynikiem kwitnącej gospodarki. Gadała, mełła językie, a miedzy słowami rzekął, że około 8% wzrosły wpływy w lutym br. w stosunku do poprzedniego. Nie kłamała. To wynik inflacji i podwyżki składek ZUS... a oni o pedzącej gospodarki. Oszući jak III Rzeszy propaganda. Titanic tonie, a poisowska orkiestra gra do końca. To warunek chłeptania do samiuśkiego końca z koryta Folwarku Polska.
  • ~Jeszcze Polska nie zginęła...
    (2018-03-03 16:06)
    Panie Chajzer, lepszym sposobem dla pisowskiego pachołka, byłoby oddanie cegiełki na pomnik Śwętego Lecha. Przy pana dochodach, powiedzmy... 30 000 PLN. To nie dużo jak na gwiazdora tv.
  • ~dj
    (2018-03-03 16:26)
    a kim Ty jestes zeby narzekac na polske, chlop znany z tego ze jego ojciec reklamowal proszek
  • ~wiesscar
    (2018-03-03 18:35)
    Ten kraj.
  • ~bal idiotów i szmalcowników pisowskich
    (2018-03-03 22:53)
    A co ma narzekanie lub nienarzekanie na Polskę w wykonaniu pana Chajzera z "dzieciakami nad morzem za 500+"? Jak rozpoznawał dzieci za 500+ i bez 500+?
  • ~Filip
    (2018-03-04 07:04)
    500+ to wielka sprawa. Wielu biednych ludzi uwierzyło w Polskę.
  • ~Sava
    (2018-03-04 07:49)
    Szacun. Bez zakłamania wypowiedz prawdziwa bez układania się pod oczekiwania opozycji.
  • ~Rudek
    (2018-03-04 08:51)
    No to pieknie, ze mamy tylu zadowolonych szczesliwych Polakow? Alleluja , gloria! Dziwne, ze ja ani jednego nie znam, tu w kraju.

Może zainteresować Cię też: