Racewicz o dziennikarzach TVP: Czy na koniec dnia mogą przed lustrem spokojnie spojrzeć sobie w oczy?

| Aktualizacja:

Telewizja, do której przychodziłam, była kompletnie inną instytucją niż obecna, choć na korytarzach można spotkać tych samych ludzi – mówi w rozmowie z "Newsweekiem" Joanna Racewicz. Dziennikarka dodaje, że zastanawia się nad pozwem przeciwko TVP za zwolnienie jej z pracy.

wróć do artykułu
  • ~willa
    (2018-04-16 13:34)
    Jak nic się nie dzieje, to się pisze o takich jak Racewicz. W końcu to Smoleńska Matka Bolesna.
  • ~robert biedroń
    (2018-04-16 13:35)
    operacje plastyczne szkodzą na mózg !!!!!!!!!!!!
  • ~TW STOKROTKA
    (2018-04-16 13:37)
    Racewicz i lis pies ich JE Ł !!!!!!!!!!!!!
  • ~ppp
    (2018-04-16 13:58)
    Dobre, a Pani Racewicz nie miała problemu przez dwa i pół roku z patrzeniem w lustro? Paradne.
  • ~ r e
    (2018-04-16 14:07)
    Skoro ci dziennikarze z tvn i gw mogą wieczorem patrzeć w lustro, to znaczy, że każdy może, nawet ci z tvp także. Takiego poziomu manipulacji, kłamstwa, fałszu i wredności jak w tvn, to tvp jeszcze nadal nie osiąga, mimo że się stara.
  • ~Marian z B
    (2018-04-16 14:22)
    Ładna kobieta ta RACEWICZ i dobrze że oseszła z TVPis bo już zapomniałem przez te 2 lata jak wygląda. Obecnie TVPis czyli Tuba PIS nie wiem czy jest oglądana przez normalnych ludzi.
  • ~Rt.
    (2018-04-16 14:24)
    Bardzo brzydko tak mówić p.dziennikarko o koleżankach ,oj nieładnie,wręcz paskudnie.
  • ~Starszy pan
    (2018-04-16 14:27)
    Piękna twarz ,klasyczne piękne rysy . Piękna kobieta !!!!!
  • ~jacek z marek
    (2018-04-16 14:45)
    szmal, szmal, szmal i botoks
  • ~Wolna Polska od Piszu
    (2018-04-16 15:01)
    Nie oglądam TVP bo to telewizja komunistycznej propagandy PISU a ći dziennikarze co tam pracują jak komuna Pisowska odejdzie od władzy będą bezrobotni bo nikt nie zatrudni takich jak oni bez zasad i honoru ludzi nigdzie
  • ~Aman
    (2018-04-16 15:06)
    Litości! W TVN same prawdomówne aniołki.
  • ~Tio
    (2018-04-16 15:51)
    Hyaluronia Botoksinska- Silikonska? Jak bede mial corke dam jej na imie Hyaluronia , pieknie!
  • ~Fan Moheru
    (2018-04-16 16:22)
    Pisie kołtuństwo poderwało się do boju? Zajmijcie się lepiej skomlącymi za kasą Gosiewskimi. Tą narąbaną i tą bardziej chciwą też, co to przy wtórze pozostałych pisich nekrobiznesmenek i przytupywaniu Antosia drą kasę bez opamiętania. Ten Przemysław to chyba złoty kolo był? Jak widać na przykładzie p. Racewicz, która raczej zawsze godnie znosiła żałobę i p. Gosiewskiej jedne panie inwestują w siebie a drugie w gorzałę.
  • ~derkuszyn
    (2018-04-16 16:51)
    Brawo pani Racewicz - a o pseudodziennikarzy reżimowych na usługach PiS proszę się nie martwić. Nie patrzą w lustro bo już dawno stracili twarz - więc i lustra powyrzucali...
  • ~Złamała zasady!
    (2018-04-16 17:25)
    Jest taka niepisana zasada, że nie pluje się na firmę w której się kiedyś pracowało. Ta pani zatem nie złamała reguł, zrobiła coś gorszego, złamała zasady. I to gdzie - w antypolskiej prasie. Żenada!
  • ~alfalfa
    (2018-04-16 19:45)
    Ta Pani ma coś dziwnego z twarzą. Chyba czas na karierę w radio.
  • ~Allis
    (2018-04-16 20:32)
    Oni mogą na siebie patrzeć A Pani?
  • ~Misio...,,.,,.,,.,,,.
    (2018-04-17 01:37)
    Dobrze zarabiają, wystarczy ,że spojrzą na swoje konto bankowe, do lustra , bo czasem trzeba przypudrować nosek również. Od czasu PRL ci sami ludzie byli w TV i PR blokowali etaty i byli na pasku służb , czasem również Ruskich. Raczej nie przeszkadzało im , że robią rzeczy często nieetyczne,a teraz tacy moraliści nagle. Kasa im się urwała jak w przypadku Lisa który myślał ,że będzie miał dożywotni kontrakt na swoją spółkę z TVP z tymi bzdurnymi " Lis na Żywo". Jak się kontrakt skończył , to poszedł na ulicę w obronie tzw. demokracji. Nawet nie wie co to jest demokracja. Demokracja to są wolne wybory, a nie darmowa gruba kasa za propagandę na antenie.
  • ~POzdro
    (2018-04-17 10:05)
    Nie mów hop bo jeszcze będziesz chiała w TVP ponownie pracować. A PO drugie ma pani jakieś problemy z mową i ciężko się tego słucha.
  • ~Dzinia
    (2018-04-17 18:37)