Będzie nowy pomnik w Warszawie. Minister Gliński zdradził lokalizację

| Aktualizacja:

Wicepremier i minister kultury ogłosił zdradził lokalizację pomnika podczas niedzielnego spotkania w Mińsku Mazowieckim.

wróć do artykułu
  • ~Rafał z Mogilna
    (2018-04-23 10:55)
    Będzie miał więcej schodów?
  • ~kultura prawicy
    (2018-04-19 14:12)
    Puszcze wycinac, pomniki budowac to nasza kultura panie ministrze kultury.
  • ~hugo
    (2018-04-19 12:47)
    Pomnikow nigdy nie ma ze malo. To przeciez nasza kultura i nasza przaszlosc. Trzeba dobrze inwestowac.
  • ~Zet
    (2018-04-17 08:41)
    Pis za..s....ra . Warszawe swoimi pomnikami, zeszpeci nasza stolice? Widzialem haslo Pisu: Polska dla wszystkich Polakow! No wlasnie!
  • ~Rych
    (2018-04-17 07:28)
    Za Gomułki partia rzuciła hasło ; tysiąc szkół na tysiąc lecie państwa polskiego. I rzeczywiście wybudowali. Do dziś w tych szkołach szczególnie w gminach uczą się kolejne pokolenia. Dziś kato bolszewicki rząd realizuje hasło 1000 pomników na pierwsze dziesięciolecie ich rządów. Ale ciemny lud to popiera.
  • ~Harakiri
    (2018-04-17 06:50)
    Który minister chce zostać i dostawać wysokie "nagrody" musi stawiać pomniki , albo ostro bez przerwy opluwać tych co Polskę postawili na nogi,bo tylko tak poliże hemorojdy prezesa.
  • ~......rzekotka...
    (2018-04-16 22:26)
    ....stolica w najbliższym czasie bedzie nosiła nazwe"pomnikogrod".......
  • ~franciszka
    (2018-04-16 21:43)
    i co z tego, 3 fakultety 1 TYTUL top funkcja w rzadzie i co ? mimom tego Glinski to przykld faceta totalnie golego jesli chodzi o inwencje brak swiatowej oglady , znajomosci jezykow obcych minimalna, co zamyka jego horyzont umyslowy a do tego wywalenie w bloto blisko miliard zl na bzdurne nikomu nie potrzebne cele kwalifikuje tego pana z kilkoma fakultetami do pozbycia sie go jak najszybciej z rzadowych funkcji . kompromituje nas czlonkow PIS
  • ~Im się te nagrody należały
    (2018-04-16 21:16)
    Techniczny dał głos...
  • ~Wisła
    (2018-04-16 20:39)
    łapy precz od fontanny panie Gliński .... za palmę się zabierzcie...
  • ~Trybson
    (2018-04-16 20:37)
    co za głupota... gdzie tam jest miejsce na jakikolwiek pomnik tej wielkości....Stanisław August w grobie się przewraca na tych troglodytów... i jeśli już umiejscowić pomnik to po prawej stronie Wisły.....
  • ~Fan Moheru
    (2018-04-16 20:32)
    Pomnik głupoty za 500 baniek. Dama z pisiczką.
  • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
    (2018-04-16 20:07)
    Nie zapomnijcie pomnika o prezesie zbawicielu.Taki sobie JZS,czyli Jaroslaw Zoliborski Salwator.
  • ~Andre L-P
    (2018-04-16 17:17)
    pytam ponownie Kiedy zniknie z ministerstwa Glinski ?wywalil ponad 100 milionow € w bloto na zakup czegos co powimo byc w rekach prywatny, wywalil 20 000.000 zl na zakup jachtu oceanicznego dla pomijajac to sympatyka Komorowskiego ktory nigdy nie zeglowal w ekipie no jachtach pelno morskich , na" lodkach"- wygral -ale co? tak istotnego zeby pompowac w niego dzis 20milionow - za to tylko Glinski powinien stracic stanowisko! sprawy nie byly konsultowane spolecznie. czy premier akceptuje szkodnika Polskiego budzetu? argumentem na to ze Glinski wywalil w bloto miliony .jest chociazby Paryz- w ktorym zbiory sztuki znajduja sie w rekach prywatnych ! JACHTOW na cele propagandowe rzad francuski nie kupuje! a w Polsce miernota z pcimia na stanowisku ministra wywala spoleczna kase?? TO DZIALANIE GLINSKIEGO BUDZI AWERSJE i wymaga natychmiastowej reakcji odpowiednich organow panstwa - nie ma miejsca dla kornika w ministerstwie kultury !!
  • ~AAA
    (2018-04-16 16:55)
    Godne upamiętnienie bohaterów z 1920 roku to obowiązek żyjących współcześnie Polaków.To ci bohaterowie powstrzymali rosyjską zarazę w marszu na zachód.
  • ~Zorro
    (2018-04-16 16:45)
    Nowy pomnik - jak fajnie, jak fajnie - już nudno się robiło. Postuluję aby stawiać przynajmniej jeden pomnik tygodniowo - od razu nam pisowska Polska wypięknieje!
  • ~JMK
    (2018-04-16 16:43)
    Patriotyzm,polskość ,pamięć o bohaterach z przed lat to normalność.A nie tak jak powiedział prezydent Europy i połowy świata ,że polskość to nienormalność.
  • ~Wilga
    (2018-04-16 16:33)
    Nareszcie .Już dawno powinien stać .Komorowski wolał jednak uhonorować Rosjan pomnikiem w Ossowie.
  • ~Stary Wiarus
    (2018-04-16 15:34)
    Ciekaw jestem kiedy go w koncu wywiozą na taczkach , bardziej durnego chyba nie mogli znależc
  • ~Kucyk