Będzie nowy pomnik w Warszawie. Minister Gliński zdradził lokalizację

| Aktualizacja:

Wicepremier i minister kultury ogłosił zdradził lokalizację pomnika podczas niedzielnego spotkania w Mińsku Mazowieckim.

wróć do artykułu
  • ~max power
    (2018-04-16 15:00)
    Poprzedni rząd chociaż budował autostrad, obecny rząd buduje tylko pomniki.
  • ~xxl
    (2018-04-16 15:04)
    Jeszcze żaden pomnik w naszym kraju nie przyniósł nikomu kromki chleba więcej , PiS pomniki stawia , historię prostuje , wszystko musi być po PiSowsku .
  • ~Lilu
    (2018-04-16 15:08)
    Pomniki, obchody, miesięcznice, msze i rozdrapywanie ran. Może wreszcie tak zaczniemy na serio dyskusję o rozwiązaniu realnych problemów Polaków. Nie wystarczy raz dać na kredyt 500zł byle jak i komu popadnie. Czy poza zakonserwowaniem władzy każdą metodą ta partia ma jakąś wizję rozwojową dla kraju ? I nie chodzi tu o puste hasełka, co do kt. nikt nie wie jak miałyby być urzeczywistnione.
  • ~Wilga
    (2018-04-16 16:33)
    Nareszcie .Już dawno powinien stać .Komorowski wolał jednak uhonorować Rosjan pomnikiem w Ossowie.
  • ~AAA
    (2018-04-16 16:55)
    Godne upamiętnienie bohaterów z 1920 roku to obowiązek żyjących współcześnie Polaków.To ci bohaterowie powstrzymali rosyjską zarazę w marszu na zachód.
  • ~JMK
    (2018-04-16 16:43)
    Patriotyzm,polskość ,pamięć o bohaterach z przed lat to normalność.A nie tak jak powiedział prezydent Europy i połowy świata ,że polskość to nienormalność.
  • ~DM1 do idio ty ~xxl
    (2018-04-16 15:18)
    Pomniki nie są odżywiania ciała ale ducha! Na kromkę to trza se zarobić POjacu! Skończyło się złodziejskie zarządzanie Polską i trza się zabrać do pracy!
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-16 14:52)
    Brawo PIS, Dla PO=lactwo Polska historia nie jest cool ale dla Polaków tak! Polacy są u siebie i będą swoim bohaterom stawiać pomniki!! PO=lacwo to rozumni!
  • ~A Hania-KAMIENICA z PEŁO ,siedzi?
    (2018-04-16 15:04)
    Czas najwyższy na program CELA+ dla menelstwa z PEŁO :-) :-) :-)
  • ~Kucyk
    (2018-04-16 15:20)
    O qu ........ wa, jeszcze jeden pomnik? O qu........wasza mac
  • ~Stary Wiarus
    (2018-04-16 15:34)
    Ciekaw jestem kiedy go w koncu wywiozą na taczkach , bardziej durnego chyba nie mogli znależc
  • ~Andre L-P
    (2018-04-16 17:17)
    pytam ponownie Kiedy zniknie z ministerstwa Glinski ?wywalil ponad 100 milionow € w bloto na zakup czegos co powimo byc w rekach prywatny, wywalil 20 000.000 zl na zakup jachtu oceanicznego dla pomijajac to sympatyka Komorowskiego ktory nigdy nie zeglowal w ekipie no jachtach pelno morskich , na" lodkach"- wygral -ale co? tak istotnego zeby pompowac w niego dzis 20milionow - za to tylko Glinski powinien stracic stanowisko! sprawy nie byly konsultowane spolecznie. czy premier akceptuje szkodnika Polskiego budzetu? argumentem na to ze Glinski wywalil w bloto miliony .jest chociazby Paryz- w ktorym zbiory sztuki znajduja sie w rekach prywatnych ! JACHTOW na cele propagandowe rzad francuski nie kupuje! a w Polsce miernota z pcimia na stanowisku ministra wywala spoleczna kase?? TO DZIALANIE GLINSKIEGO BUDZI AWERSJE i wymaga natychmiastowej reakcji odpowiednich organow panstwa - nie ma miejsca dla kornika w ministerstwie kultury !!
  • ~Zorro
    (2018-04-16 16:45)
    Nowy pomnik - jak fajnie, jak fajnie - już nudno się robiło. Postuluję aby stawiać przynajmniej jeden pomnik tygodniowo - od razu nam pisowska Polska wypięknieje!
  • ~Wisła
    (2018-04-16 20:39)
    łapy precz od fontanny panie Gliński .... za palmę się zabierzcie...
  • ~Fan Moheru
    (2018-04-16 20:32)
    Pomnik głupoty za 500 baniek. Dama z pisiczką.
  • ~xxl
    (2018-04-16 15:08)
    Wolałbym żeby w Warszawie stał pomnik przyjaźni POLSKO-SOWIECKIEJ.Nie po to Donald Tusk przybijał żółwiki z Putinem by puścić to w niepamięć.
  • ~Trybson
    (2018-04-16 20:37)
    co za głupota... gdzie tam jest miejsce na jakikolwiek pomnik tej wielkości....Stanisław August w grobie się przewraca na tych troglodytów... i jeśli już umiejscowić pomnik to po prawej stronie Wisły.....
  • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
    (2018-04-16 20:07)
    Nie zapomnijcie pomnika o prezesie zbawicielu.Taki sobie JZS,czyli Jaroslaw Zoliborski Salwator.
  • ~......rzekotka...
    (2018-04-16 22:26)
    ....stolica w najbliższym czasie bedzie nosiła nazwe"pomnikogrod".......
  • ~franciszka