Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich udostępniło siedzibę ONR. Podczas debaty oskarżono prezydenta Dudę o antypolonizm

| Aktualizacja:

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich udostępniło salę w stołecznym Domu Dziennikarza Obozowi Narodowo-Radykalnemu, który współorganizował tam debatę na temat antypolonizmu.

wróć do artykułu
  • ~tylkopytam
    (2018-04-16 15:50)
    stowarzyszenie dziennikarzy pazernych?????? pecunia non olet ??????? to skąd ten fetor ??
  • ~Stary Wiarus
    (2018-04-16 15:53)
    Ten cały pan Zakowski to moze najpierw spojrzy na siebie , a potem mowi o delegalizacji, czyzby juz bylo czyszczenie terenu pod nową szlachte? Kogo to razi , ze ONR jest partia postepowa i polska ? Patriotyzm i byc Polakiem to juz ma byc wstyd ? Ludzie obudzcie sie!!!
  • ~Journalist
    (2018-04-16 16:02)
    Polscy dziennikarze? Ten na zdjeciu z prawej strony , nawet nie umie mowic! W internecie belkoczac, z fatalna dykcja , robi jakas propagande ,jakiegos g o o ...w n a ! Dziennikarze? Pozal sie Boze! A gdzie toz to do szkoly chodzilo?
  • ~Kon
    (2018-04-16 16:07)
    No i mamyten neologizm - antypolonizm! No i wycieraja sobie jakies szm....a...ty dzien w dzien tym slowem geby!
  • ~Kaleń
    (2018-04-16 16:09)
    Nic oficjalnie nie ustalono w sprawie Jedwabnego.Próbę dokładnego zbadania sprawy przerwano gdy w trakcie ekshumacji znaleziono sporo łusek.Na pewno odkryto w stodole pomnik tow. Lenina,który leżał tam z bliżej nieustaloną liczbą zamordowanych i przysypanych ziemią ciał.Druga mogiła znajdowała się koło stodoły poza jej obrysem.Tu też znaleziono łuski oraz monety i precjoza.Dokumenty i film z ekshumacji zagrzebano gdzieś głęboko w archiwach i nigdy nie zostały one w mediach pokazane. Może Pan redaktor potraktować to jako oficjalne ustalenia.
  • ~Nauczyciel z Otwocka
    (2018-04-16 16:37)
    Dziennikarzy jakich? "Polskich"?? To jakiś żart???? Pozbawić tych zdrajców polskiego obywatelstwa. Natychmiast!
  • ~farbowaneLISY
    (2018-04-16 16:43)
    Żydzi anty Polacy plują na Polskę wszędzie gdzie się da i jak się tylko da .... Duda przeprasza jak Kwaśniewski za Jedwabne....pejsate jelity palaków .Kiedyś będzie tego kres.
  • ~Kucyk
    (2018-04-16 16:49)
    Teraz kazdy szu...bra...wiec w Polsce, ktoremu w zyciu nie wyszlo, bo albo tempy , albo len, albo jedno i drugie. teraz jak wstapi do jakiejs " patriotycznej " organizacji i juz jest kims, jest wazny? Ale szumo...wine mozesz zafarbowac, i tak zostanie szumo...wina, tylko innego koloru!
  • ~NAZI matki NAZI ojcowie...
    (2018-04-16 17:07)
    ŻAKO...WSKI nie podoba się ty wypie. rdalaj z Hanią KAMIENICĄ na wzgórza golan :-) :-) :-)
  • ~NAZI matki NAZI ojcowie...
    (2018-04-16 17:09)
    i zabierz ze sobą Tuska ,KOMOR a ,SZECHTER a ,i resztę złodziejkich PObratymców g n i d o :-)
  • ~XYZ
    (2018-04-16 17:13)
    Jacek Żakowski to pustak w porównaniu z tymi Facetami przy stole
  • ~sxe
    (2018-04-16 17:29)
    Być jak Jacek Żakowsk wypowiedz Żakowskiego o Lepperze Leppera, takiego człowieka, puścić do dołu z wapnem!
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-16 17:54)
    ONR to LEGALNA Partia. A Ci co nawołują do Delegalizacji ONR ,to też Młodzież Wszechpolska ,Ruch Narodowy-LEGALNA Partia w Sejmie. Czyli powrót do Komunizmu Stalina,a w Polsce Bieruta.W Polsce DZIAŁAŁO Legalnie Narodowe Stowarzyszenie ,,Pax". I NIKT Ich nie ZDELEGALIZOWAŁ. W Polsce KAŻDA partia Narodowa ma prawo Bytu. Są tylko DWIE Idee które w Polsce powinny być ZAKAZANE ,czyli Nazizm i Komunizm vel Lewactwo.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-04-16 17:54)
    Nie wiem co jest anty.sem.ickiego w stwierdzeniu opartym na faktach historycznych o tym ze Rz.ydzi współpracowali z zaborcami? Chcecie krytykować historyków rz.ydowskich którzy o tym pisali i nazywać ich antysemitami? Co zrobicie z takimi faktami jak: "Przewodniczący Rady Miejskiej Poznania (1848) Moritz Mamroth na jej posiedzeniu stwierdził, że "nie trzeba spocząć póki ostatni Polak nie opuści miasta" " . Przestańcie zakłamywać historie - znaczna cześć Rz.ydów mieszkających w Polsce kontestowała czynnie lub biernie a w najlepszym razie była obojętna wobec wysiłków Polaków dążących do odzyskania niepodległości. ok 75 do nawet 85% Rz.ydów przed IIWS nie znało języka polskiego...
  • ~Kevin
    (2018-04-16 18:30)
    Przerabiamy bajkę Krasickiego o Wole-ministrze. PiS to Małpa zaledwie, faszyści to Lis. PiS i Lis będą ********** przed Wołem, to tchórzliwie kojoty są.
  • ~Fedor
    (2018-04-16 18:31)
    Co nieprawdziwego lub antysemickiego jest w sformułowaniu "religia Holocaustu"? Chętnie zapoznam się z argumentami.
  • ~Bart
    (2018-04-16 18:40)
    Bardzo konkretne spotkanie. Polecam szczególnie wystąpienie Pana Leszka Żebrowskiego. Całość do obejrzenia na YT na kanale wRealu24. Tytuł filmu: Tylko u wRealu24! Żebrowski, Lisiak i Karoń o tym jak walczyć z szerzącym się Antypolonizmem?
  • ~B A N D E R Y Z M=S Y J O N I Z M=N A Z I Z M
    (2018-04-16 20:48)
    ONR to odtrutka na banderyzm i s y j o n i z m .
  • ~brawo PiS
    (2018-04-17 00:09)
    Przypadkiem w ostatnich dniach ONR robi dwie imprezy, obie w obiektach kontrolowanych przez sojuszników reżimu kaczystowskiego. Czysty przypadek
  • ~walcza o interes Polski
    (2018-04-18 09:31)
    ONR ? jak najbardziej. Dopoki zachowuje sie przyzwoicie (a zachowuje sie przyzwoicie) to bardzo przydatna dla Polski organizacja.

Może zainteresować Cię też: