Brudziński reaguje na słowa Jaggera: Nawet Justin Bieber może nas krytykować

Podczas niedzielnego koncertu na PGE Narodowy wokalista The Rolling Stones powiedział: "Jestem za stary, żeby być sędzią, ale wciąż młody, żeby śpiewać".

wróć do artykułu
  • ~Marek
    (2018-07-16 10:45)
    Pani Kiermasz niech się puknie w głowę i to porządnie, autorytety w większości stare dziady i ćpuny przyjeżdzające aby jakoś dorobić. A komentarze takie jak portal ujadanie sprzedawczyków aby tylko dowalić . Agent Bolek waszym guru- załóżcie partię. Żenada
  • ~analytyk
    (2018-07-14 10:26)
    Ja ten rzad nawet nie ignoruje!
  • ~JustinBieber z wspolpracom z Google Inc
    (2018-07-13 06:31)
    Sedno w tym ze Bieber i Jagger urodzili sie w normalny wolnym panstwie, gdzie to bylby cud jakby dostal robote bedac szczoteczka do kibla zawsze jak widze gdzies PiS to mi sie kojarzy Pier..enie i Szcz.nie
  • ~elektryczny samolot prod polskiej
    (2018-07-11 14:26)
    Bredziu ma niestety nieuleczalną przypadłość . Pusty łeb ,chyba że prezes narżnie w nią guano ?
  • ~Inka
    (2018-07-10 16:28)
    Brudzio znowu bredzi!
  • ~renegat
    (2018-07-10 16:26)
    Łysy! Tu nie chodzi o krytykę, ale o represje wobec ludzi starszych. To wbrew konstytucji eliminować z życia człowieka za wiek. Nie radzicie sobie z gospodarką, to rugujecie z narodu coraz to nowe grupy społeczne. Nie bez interesu, gdyż sami zagarniacie stanowiska budżetówki. Boicie się wolnego rynku kapitalistycznego, wolnej konkurencji i jak za czasów II Rzeczpospolitej myk na ciepłe posadki państwowe. Taki to kraj dobrobytu stworzyliście.
  • ~internautka 50+
    (2018-07-10 16:16)
    Chyba trzeba być na głowę chorym żeby przejmować się krytyką jakiegoś dinozaura( jeżeli to była krytyka-bo mam wątpliwości) Róbmy swoje bo to trzeba Polsce przywrócić godność a nie na kolanach przed biurokratami unijnymi i rządami niemieckimi!
  • ~Z
    (2018-07-10 16:07)
    Opozycja z Walesa na czele osmiesz i siebie i Polske!!!!!!!!
  • ~że zapytam???
    (2018-07-10 16:04)
    PRAWDA ! Krytykować może każdy ale uciekać w nie swoich trampkach czy tenisówkach tylko jeden może. Prawda panie Bredziński?
  • ~monro
    (2018-07-10 15:40)
    Na Jojo Bieber jest w sam raz.
  • ~CONDOR
    (2018-07-10 15:39)
    No jak tam spisiałe kulsonki - to jednak Jagger skrytykował PiS, prawda przygłupy? Nawet Brudziński to przyznał - tyle że Wasze "niezależne" media nie zacytowały go jak wspominał o swoim pomycie w Polsce za komuny i wyrażał nadzieję, że będziemy się jednak trzymać tego, co od tamtego czasu uzyskaliśmy. Biedni jesteście, oj biedni...
  • ~Wielkopol
    (2018-07-10 15:29)
    Mam 90 lat, jeżdżę na rowerze, piszę wiersze, chodzę z wnukami do muzeum, gram na skrzypcach, tabletek nie połykam, oglądam się za ładnymi Polkami i wiem dla czego to czynię, znam szmat historii naszego Narodu z własnych przeżyć w Wielkopolsce ,Cztery bliskie mi osoby pochłonęła walka o Polskę ,lecz szlak mnie trafia, [na razie jeszcze żyję] gdy widzę jak Pis niszczy drogi mi Kraj , przy pomocy Rydzyka i Episkopatu, przy poparciu tych co za 500+i miraże dobrej zmiany, bezczynie sprzedają własną wolność, poddając się woli jednego sfrustrowanego fanatyka.Kupiono wielu , lecz nie mają wiedzy ,że ich dzieci i wnuki będą spłacać te daniny przez lata.Popatrzcie na nasz piękny kraj od którego odwraca się świat. i POMYŚLCIE!!
  • ~Madry
    (2018-07-10 15:25)
    Załosny JOJO. Nie skorzystał z okazji, żeby milczeć.
  • ~j10
    (2018-07-10 15:22)
    Będziemy bić i zabierać adidasy! Pochodzę z dewiacyjnej rodziny i od dziecka to ćwiczę.
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-07-10 15:18)
    Mam fajnego adidasa, mało używany....
  • ~Qukiz
    (2018-07-10 15:16)
    Bo my w PiS boimy sie tylko krytyki ojca Rydzyka
  • ~Tenten
    (2018-07-10 15:06)
    Brudzio czlowiek bez honoru, ale zrozumial Jagger bardzo dobrze! Tak Jagger wiedzial, co powiedzial i to nie bylo adresowane do Walesy!
  • ~Johny
    (2018-07-10 15:02)
    oczywiście,pis-banda ma racje chociaż nie ma racji.Plugawa zmiana.!!!!
  • ~5g
    (2018-07-10 14:56)
    Rozumiem, ze ta powiatowa soo-domia ze Slupska jest listonoszem Walesy.
  • ~Dżeger
    (2018-07-10 14:55)
    tak...a wg TVP Mick Jagger poparł reformę sądownictwa w Polsce oraz życzył prezesowi Kaczyńskiemu dużo zdrowia...

Może zainteresować Cię też: