Kurski: Po raz pierwszy od 16 lat nastąpił wzrost oglądalności TVP - i to wcale nie dzięki mundialowi

Po raz pierwszy od 16 lat nastąpił wzrost oglądalności zarówno TVP1, TVP2 i całej grupy Telewizji Polskiej - poinformował we wtorek prezes TVP Jacek Kurski. Dodał, że TVP1 ogląda 25 proc. więcej widzów niż programy komercyjnej konkurencji.

wróć do artykułu
  • ~r46
    (2018-07-17 21:43)
    Panie prezesie jeszcze potrzebne są MIGANE WIADOMOŚCI.
  • ~kier
    (2018-07-15 16:57)
    ....skończy się MUNDIAL . skończy się oglądalność ...masz pan to jak w banku.!
  • ~ja widze to inaczej
    (2018-07-13 20:59)
    Ladnie to tak siebie samego chwalic. Wystarczy popatrzec na "Minela dwudziesta" i posluchac pana Rachonia zobaczy sie prawde i mozna samemu ocenic.
  • ~Antoni
    (2018-07-13 09:21)
    najlepsza telewizja to TVN: jeden wielki blok reklamowy przerywany od czasu do czasu programami dla kucharzy i barmanow. Na drugim miejscu jest Polsat z Kiepskimi sitkomami. :). TVN puszcza jeszcze Wladce Pierscieni 4 razy do roku od 15 lat, przy czym film trwajacy w kinie 2,5 godziny na TVN trwa 4.
  • ~koń by się uśmiał
    (2018-07-12 20:56)
    kłam i nigdy nie przyznawaj się do kłamstwa... typowe dla członków tej partii. O jakiej telewizji mówimy? O tej maszynce bełkotu powtarzanego na kilku kanałach. O minutach, godzinach, ukradzionych nam z życia wielokrotnie powtarzanymi planszówkami i zapowiedziami tego co będzie? A jest, że po wyciśnięciu zostaje nic. Po wyciśnięciu nic. Szkoda czasu na bezwartościowe zapełnianie naszego życia kabaretowym bełkotem i pisowskimi kłamstwami majacymi sprawić, byśmy sie cieszyli z zaciskania nam pasa przez tzw. elity.
  • ~alonkso
    (2018-07-12 15:11)
    Panie Kurski jest pan błaznem a ta wasza telewizornia to dno totalne nigdy ********** nie bedę ogląndał szkoda prąndu
  • ~obywatel.
    (2018-07-12 07:17)
    Samochwała w kącie stała. Ten facet to dopiero propagandzista, mówi takie farmazony , że aż żal d.....ę ściska.
  • ~Alter
    (2018-07-11 17:08)
    Jak to dobrze, że te mętne media zagraniczne powoli umierają. Brawo prawdziwie polskie media !
  • ~telewidz
    (2018-07-11 12:14)
    Bla, bal ,bla
  • ~ściemanko, kurski
    (2018-07-11 10:20)
    obserwujemy wzrost poparcia w dość długim okresie. Zwłaszcza w długim, bo przez ostatnie 3 dobre lata go nie ma
  • ~telewidz.
    (2018-07-11 09:53)
    Nie ma się czym cieszyć, to wszystko przez mistrzostwa świata w piłce nożnej reszta to dziadostwo.
  • ~toz to palant
    (2018-07-11 09:24)
    jezdze po znajomych ale tvp 1nigdzie nie widzialem aby ogladali nawet na podkarpaciu moja rodzina nie oglada tego szamba zmadrzeli i to sie chwali a ten plecie ze wiecej oglada poknij sie w ten swi---ski leb
  • ~piotr
    (2018-07-11 08:07)
    KURSKI NIE BREDZ !!!! NIE BYLO MNIE W KRAJU DWA TYGODNIE I JAK OGLADALEM WCZORAJ WIADOMOSCI TO TAK JAK BYM WCALE NIE ROBIL URLOPU !!!
  • ~Julka
    (2018-07-11 07:22)
    Bredzisz
  • ~z
    (2018-07-11 06:20)
    Wszystko dzieki Kurskiemu, oczywiscie.
  • ~Dfgh
    (2018-07-11 05:56)
    Ta!! ILE WAM KASY BRAKUJE ? Jesteście Na dnie tak jak wasze sondaże .dzwonicie do jednych i tych samych ludzia pierwsze pytanie jest takie .Czy ogląda Pan Pani TVP ja nie to do wyłanczaja .TAKI JEST WIARYGODNY WASZSONDAŹ CBOS W SIECI RAZEM I DLA TVP
  • ~Tama
    (2018-07-11 05:46)
    Skończy się mundial i będzie 0 ogladalnosci
  • ~ja 58
    (2018-07-11 02:40)
    Dobre ja rok 58 w 78 mając 20 ********* wiedziałem co się dzieje w PRL a teraz czytam że 13 latek Mariusz Kamiński walczył z komuną dobre tylko ja dwa lata musiałem stracić odbywając służbę wojskową i uważam dwa lata stracone z młodego życia i ciekawe kto Mariuszkowi załatwił zwolnienie ze służby w tamtych czasach tylko powiązani z komuną mogli tego uniknąć Ja chciałbym pluć na komunę ale po co są lepsi rodzinka załatwiła i teraz można być bohaterem a kim są ci którzy nie mieli poparcia dupkami mam w du...e komunę i wasze uzdrowienia Mariuszek prawda jest taka liczy się kasa
  • ~Nokoko
    (2018-07-10 23:42)
    Chyba, zeby sie posmiac :)
  • ~Obywatel
    (2018-07-10 23:00)
    Jacek czy ciebie szurneło, zobaczysz swoją oglądalność po mundialu

Może zainteresować Cię też: