Kurski: Po raz pierwszy od 16 lat nastąpił wzrost oglądalności TVP - i to wcale nie dzięki mundialowi

Po raz pierwszy od 16 lat nastąpił wzrost oglądalności zarówno TVP1, TVP2 i całej grupy Telewizji Polskiej - poinformował we wtorek prezes TVP Jacek Kurski. Dodał, że TVP1 ogląda 25 proc. więcej widzów niż programy komercyjnej konkurencji.

wróć do artykułu
  • ~Edekzkredek
    (2018-07-10 17:23)
    Hahahahahah Kurski kto w to wierzy oprocz zacofanych wioch na podkarpaciu......
  • ~gumofiltz
    (2018-07-10 17:27)
    piCCpropaganda
  • ~Papa
    (2018-07-10 17:35)
    Mistrz Kurski. Jedno zdanie a ile kłamstw.
  • ~A utor
    (2018-07-10 17:37)
    No i prosze. Jest dobra zmiana. Tez ogladam 24 godziny na dzien.
  • ~Z.O.
    (2018-07-10 17:51)
    I oczywiście ciemny naród to kupi.
  • ~Szyba
    (2018-07-10 17:54)
    ...........te tureckie seriale dla głupków podniosły oglądalność !? A może po zlikwidowaniu TVP rozrywka , ludzie oglądają kabaret o 19:30 w TVP1 ?
  • ~PissOff
    (2018-07-10 18:11)
    Gdyby III rzesza miała Kurskiego, to do tej pory by nie wiedzieli, że przegrali wojnę...
  • ~Lutecki
    (2018-07-10 18:22)
    Hahahahaha, napewno przez Slawomira i innych i d i o t o w! No bo Idiot....tyzm przyjecia i d i o to w!
  • ~Paniusia👢👜
    (2018-07-10 18:25)
    TVP ma wzrost ogladalnosci i ziemia jest plaska, dwie niepodwazalne prawdy!
  • ~OLska
    (2018-07-10 18:27)
    Jacek Kurski minister propagandy w rzadzie PiSu. Szkoda komentować te banialuki.
  • ~kob
    (2018-07-10 18:33)
    kto ogląda ten stek kłamstw i propagandy chyba prezes ze świtą
  • ~miś
    (2018-07-10 19:12)
    Kiedy ten człowiek ostatnio powiedział prawdę? a) w przedszkolu b) po skończeniu podstawówki c) przed maturą
  • ~jj25
    (2018-07-10 19:15)
    Ktoś tu chyba żyje złudzeniami.... ;)
  • ~taktotak
    (2018-07-10 19:38)
    Panie Prezesie, lapsus! Od 160 lat!!!
  • ~Bingo
    (2018-07-10 19:44)
    jak będzie trzeba to Kurski wmówi ciemnemu ludowi że, ziemia jest płaska a jarek jest baletnica.
  • ~sic.
    (2018-07-10 19:47)
    Coz takie sa elity pisowskie, elity klamstwa, lgarstwa i niegodziwego lajdactwa. Kurski to czysty kretynizm ... W klamstwach i oszczerstwach jednak prym wiedzie sam Kaczynski - to ojciec dobrej zmiany.
  • ~ups
    (2018-07-10 19:49)
    Już moja sąsiadka z kółka różańcowego zaczyna wątpić, a do tej pory dzielnie próbowała mnie indoktrynować w drodze do kościoła.
  • ~sd2017
    (2018-07-10 20:18)
    Zrobienie kłamcy i oszczercy (co potwierdzone zostało prawomocnym wyrokiem sądowym) prezesem TVP było chamstwem i bezczelnością ze strony pis wobec b. dużej ilości Polaków. Ja np. od tego momentu przestałem oglądać TVP, Info ... i wcale nie uważam, że z tego powodu coś straciłem. Płacę ten nieszczęsny abonament i jedyne co oglądam w TVP to Mundial i skoki narciarskie. Co do Mundialu to wcale nie uważam, że TVP robi to lepiej niż Polsat, ale komentatorzy TVP to tragedia. Jak oni komentują mecz polskiej reprezentacji to od razu wiem, że przegramy. Swoją drogą to właśnie j. kurski z tą jego telewizją i browar Warka są odpowiedzialni za te zawiedzione nadzieje Polaków i fanfaronadę polskiej reprezentacji.
  • ~moss***
    (2018-07-10 20:29)
    zaczynam sie niepokoic" BEZRADNOSCIA "p.Kurskiego w temacie czyszczenia tvp z elementu post komuny !!! stara gwardia - reporterzy, komentatorzy dzienciol futdbolowych relacji Sz .. producenci i realizatorzy - do dzis sa w tvp ! Z wymienionych srodowisk zawodowych wedlug powaznych danych powinno odsunac sie od dzialan okolo 15% personelu, niestety nie zrobil tego p.B. Wildstein, i nie dokonca wyczyscil p. J.Kurski. Dalej co niektorzy awansuja z nizszych funkcji na b, wysokie nap. zwykly rep. sportowy wskakuje na pozycje prowadzacego Teleexpress ? - zadziwiajacy ten niewypal ! nie tylko tak uwazany jest posrod zespolu tvp jak i posrod widzow !Teleexpress to nie Cyrk!, ten facio na wizji prowadzac kronike sportowa przed laty jako przerywnik uzywal zabawkek w postaci: dwie zolte kaczki plastikowe,ustawione widocznie na stole na wizji podnosil rekoma do gory, naciskal je uzyskujac dzwiek ... po czym z usmiechem stawial je na stol i zmienial temet- tak w erze Tuska wypracowywal swoj "sukces " zaufania i range maniaka sportu wTVP przy pelnej akceptacji owczesnego wydawcy i realizatora owczesnej Kroniki Sportowej rok 2006 ! Brawo ale poziom! jak widac p . Kaczynski jest b. wyrozumialy . na zachowanie dziwolonga w studio. Co sie dzieje p. Kurski ? od dwuch lat mamy Nowa Zmiane a w TVP czuc w dalszym ciagu oddech post komuny twarzyczki synkow bylych PZPRowcow obciazonych mentalnie ruska 50letnia onuca nadal dzialaja !- dla przykladu , znany mentor propagandy PZPR w sporcie TVP nijaki komentator ostatnio celowo pasowal w Rosji do komentowania meczu z -Chorwacja ! w...a..w ...ale klimat ? jak za dawnych lat ten sam glos, zawrotne tempo, taka sama naracja do przyjaciol Moskali ,cieply " przekaz - pokazowka" jak zwykle szalenstwo.. a na koniec zabroklo mu tylko chustki do otarcia lez ..... dosyc tego! Tamte czasy na szczescie sa po za nami! Teraz Najwyzszy czas powiedziec BASTA! I Bay, Bay dla Dinozalrow z TVP !! i otworzyc SZEROKO Woronicza dla nieskazonych komuna mlodych telewizyjnych tworcow !
  • ~Jaro
    (2018-07-10 20:49)
    Panie ko ko przestań Pan *********

Może zainteresować Cię też: