Wypowiedzi: 49
 • ~luk14072013-02-19 08:06

  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTI Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus

 • ~O odmiennościach narodowych2013-02-19 07:54

  ~wefsad2013-02-18 20:43
  POlaków się nie przeprasza tylko kopie w pysk jak leżą, a oni dziękują za łaskę pana.


  Polak to wali w mordę, a kopie w mordę i w nery jak kto leży to Niemiec.

 • ~Czy Adolf H był Polakiem ?2013-02-19 07:50

  Czy Adolf H był Polakiem według obecnych Niemców? Bo za Niemca Kopernik był Niemcem.

 • ~Palec boży2013-02-19 02:05

  Czy nie dziwne to ze zawsze popelniaja gafy "zapominajac" ze obozy były niemieckimi obozami a nie polskimi. Przepraszaja a zaraz po tym znowu obozy niemieckie staja sie polskimi? Oni po prostu testuja jak dlugo moga naciagac line. Pewnego dnia trafi i ich taki meteoryt jak w Czelabińsku tylko o wiele większy!!!

 • ~JJ2013-02-19 01:31

  Hahaha... jak juz szkopy "nie wiedza" kto budowal obozy koncentracyjne w Polsce, to musi byc to zmowa w celu wybielania Niemcow.

 • ~kasienka2013-02-18 23:39

  pozew rzadu rp przeciwko autorowi gotowy?

 • ~FARGO2013-02-18 21:53

  niech wszyscy usłyszą nazwisko autora textu i wszystko będzie jasne

 • ~Zgredek2013-02-18 21:29

  Do wpisu z 20.49 = O cóż tyle gniewu? Zgredek rzeczywiście nie jest pierwszej młodości. Faktycznie trochę
  jest zgryźliwy. Cyniczny niestety nie jest. Akurat ta przywara by mi się przydała.
  Po za tym, rozsądku to ma za wiele. Dzięki czemu dobrze się ze mną ludziom żyje, a szczególnie mojej rodzinie. Mi z nimi nie za bardzo. Reagują tak jak Pani. Wkurza ich moje trzymanie się ziemi, okazywany im szacunek, brak spoufalania się z nimi. Akuat mam to wrodzne lub nabyte przez chłodne wychowanie. Zresztą, teraz to nie ważne. Ludzie są odwiecznymi turystami. Nic tak nie nęci, jak ustalenie tego co tam jest, za rogiem – co doskonale, w swych bajkach, wiedzieli bracia Grimm. Polak to taki sam wędrowiec jak Semita, Rosjanin, Niemiec. I jest nas wszystkich tyle co gwiazd na niebie. Dla wielu Zgredek jest kpl. DNO – Pani ocena nie jest odosobniona. Niemcy to piękny kraj, dobrze zagospodarowany, uporządkowany. Podobnie jak Polska też piękny kraj, w chronicznym remoncie, z nieuregulowaną rzeką Wisła, z rozpadającymi się drogami i znikającymi torami PKP oraz kłócącymi się do upadłego elitami. Rosja to koloryt nie zapomniany, jak się spojrzy w dal przed siebie i za siebie, to od razu człowiek wie, że jest drobiną na tej pięknej, trzęsącej się planecie. Palneta też jest wyjątkowa, nigdy nie wiadomo z jaką szybkości i co nam na głowę spadnie. A Pani wpada w gniew za parę słów? I to wobec kogo? Kpl. DNO? Nie lepiej to się uśmiechnąć do swego chłopaka, Mamy i Taty, za to, że są. No i koniecznie wesoło przyzgredzić Zgredkowi – tylko nasz uśmiech jest najważniejszy, do siebie nawzajem. To się dopiero wie, gdy już blisko przed nami, drugi brzeg. Dzielę się z ta myśla z Panią gratis i proponuje wprowadzać od zaraz. Nie czekać na starość. Pozdrowienia dla rozgniewanej Pani.

 • ~Amber Bąk2013-02-18 21:06

  Niemcy Smaciarza tuska i brunia razem z ich POlandią olewają na zimno
  starym moczem

 • ~re;Zgredek2013-02-18 20:49

  Pani zrozumiala. Pani nie zyje przeszloscia i glupia tez nie jest!

  Uwazalam cie za rozsadnego faceta, ale wiedze po twej wypowiedzi
  w jakim tonie rozmawiasz z zona i rodzina. Dla mnie- kpl. DNO!

  Pani proponuje panu Zgredkowi i Polakom-
  zostancie w ojczyznie i nie platajcie sie po swiecie!

  Niemcy rozpoczeli wojne. Niemcy budowali obozy, Niemcy wojne
  przegrali. Niemcy placili odszkodowania,. Nemcow sie nienawidzi.
  Do Niemiec jezdzi sie za praca, na zakupy, na kradziez!

  A pan , panie Zgredek , pan jestes pelen cynizmu, starym i zgryzliwym
  facetem.


Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV